Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151546 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #735 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 09:46:19 »
Cóż za dogłębna analiza! A ty co masz centralnie gdzieś?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #736 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:06:31 »
rodo srodo  ;D straszak używany przez trolli internetowych, którym nie wyszło w życiu  ;D Jakby pracownicy UODO zajmowali się takimi głupotami, to urząd musiałby chyba być największą korporacją w kraju. A jak ktoś nie wierzy, to niech sobie odpowie na proste pytanie - RODO obowiązuje prawie od 1,5 roku i jak dotąd nikomu jeszcze włos z głowy nie spadł, nikt żadnej kary nie dostał. Ani żaden duży bank, ani firma telekomunikacyjna, ani żadna inna firma administrująca prawdziwymi danymi osobowymi. Chłopiec prowadzący sobie forum internetowe może zatem spać spokojnie :)

A ty Kapral może mi wyjaśnisz jaką to interpretację w kwestii RODO wydał GIODO? Zwłaszcza w kontekście faktu, iż w momencie wejścia w życie znowelizowanej ustawy o ODO, implementującej w Polsce przepisy RODO, GIODO przestał istnieć :) Zgrywasz inteligenta, a wyszło jak zawsze  8)

Cóż za dogłębna analiza! A ty co masz centralnie gdzieś?

Ja nie chcę wiedzieć! Proszę nie odpowiadać na to pytanie!

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #737 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:13:35 »
RODO może być prawnym duchem, ale nie zmienia to faktu że widziałem w internecie już niejednego cwaniaczka, który sądził że może lżyć i pisać co chce o kim chce. A później płacz i skowyt na komendzie jak składa zeznania, bo "przecież to tylko bzdura napisana w internecie". Jeżeli ktoś ma wystarczająco determinacje to Cię upierdoli Apasz, popełnij tylko jeden mały błąd.

Ja mam screeny jak podrzegasz do popełnienia przestępstwa wobec demokratycznie wybranego prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Na razie mam je dla siebie, bo nic mi nie zrobiłeś. Czekam aż przekroczysz granicę prawa po raz kolejny, i od razu lecę z dowodami gdzie trzeba. Ciekawe jak będziesz skomlał, jak żonka nie zdąży jeszcze 500plus odebrać, a mąż w tym czasie będzie się tłumaczył się ze swoich słów napisanych na jakimś tam forum komiksowym :)


Offline AntekSocjalny

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #739 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:26:11 »
nie sądziłem, że komiksiarze lubią tak strzelać z ucha  :o pojadę Grzesiukiem "Kapować nie wolno, skarżyć nie wolno, odegrać się wolno"  ;)

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #740 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:30:29 »
Dlaczego tak uważasz Antek? Apasz sam już straszył donosami i podkładaniem świń. Wet za wet.

Offline AntekSocjalny

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #741 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:54:23 »
Ogólnie tak napisałem, moje wnioski po lekturze tego forum  :) Nick Apasz i donosy? Uuuuu Grzesiuk i czerniakowskie apasze w grobie się przewracają   :P
« Ostatnia zmiana: Wt, 01 Październik 2019, 15:56:42 wysłana przez AntekSocjalny »

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #742 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 15:55:36 »
Chłopiec prowadzący sobie forum internetowe może zatem spać spokojnie :)

Chłopiec? Forum? Czegoś chyba nie doczytałeś :)

http://filmozercy.com/wspolpraca

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #743 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 16:01:11 »
RODO może być prawnym duchem, ale nie zmienia to faktu że widziałem w internecie już niejednego cwaniaczka, który sądził że może lżyć i pisać co chce o kim chce. A później płacz i skowyt na komendzie jak składa zeznania, bo "przecież to tylko bzdura napisana w internecie". Jeżeli ktoś ma wystarczająco determinacje to Cię upierdoli Apasz, popełnij tylko jeden mały błąd.

Czym innym jest lżenie, a czym innym przetwarzanie danych osobowych, mylisz pojęcia.

Cytuj
Ja mam screeny jak podrzegasz do popełnienia przestępstwa wobec demokratycznie wybranego prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Na razie mam je dla siebie, bo nic mi nie zrobiłeś. Czekam aż przekroczysz granicę prawa po raz kolejny, i od razu lecę z dowodami gdzie trzeba. Ciekawe jak będziesz skomlał, jak żonka nie zdąży jeszcze 500plus odebrać, a mąż w tym czasie będzie się tłumaczył się ze swoich słów napisanych na jakimś tam forum komiksowym :)

Ubaw po pachy  ;D Teczki Johna  ;D To ja ci rzucam wyzwanie - pokaż, że jesteś twardziel i idź z tymi swoimi "dowodami" gdzie trzeba. Tylko wrzuć tu skan z przyjęciem zawiadomienia przez kogo trzeba. Ale nie zapomnij też wrzucić skanu decyzji odmownej/umorzenia :)

Ja niestety twojego oczekiwania nie spełnię i nie przekroczę granicy prawa, nie tylko po raz kolejny, ale w ogóle. Bo ja, misiu pluszowy, jako praworządny obywatel, prawa nie łamię (i nigdy nie złamałem). Ale jeśli w twoim przekonaniu coś takiego zrobiłem, to przypominam, że masz ustawowy obowiązek złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. W przeciwnym wypadku sam popełniasz przestępstwo :)

Zatem zrób mi tę przyjemność i donieś na mnie. Udowodnij, że nie jesteś miękkim siusiakiem robiony  8)

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #744 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 16:05:27 »
Cytuj
jako praworządny obywatel,

Ubaw po pachy. Praworządność w rozumieniu gimnazjalisty podniecającego się wolnym rynkiem. Praworządny obywatel, pod warunkiem że właściciel koryta mu odpowiada. W innym przypadku, moża podrzegać do popełnienia przestępstwa względem niego. "Praworządność" w rozumieniu Twojego idola Ziobry. Ale czemu ja się dziwię, skoro telewizyjna tuba propagandowa rodem z PRL to dla Ciebie obiektywne media.

Powiedziałem Ci, co musisz zrobić żebym na Ciebie doniósł. Dowody mam, czy tego chcesz czy nie Apaszu. I Ty o tym wiesz :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #745 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 17:08:01 »
Czyli jesteś miękkim siusiakiem robiony  8)

Swoją drogą tacy ludzie jak ty, czy kapral, dostarczają mi niesamowitej rozrywki. Nie macie pojęcia o prawie, coś tam się wam wydaje i myślicie potem, że komuś nielubianemu możecie w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Jeden wyskakuje z jakimś RODO, drugi z jakimiś dowodami rzekomego przestępstwa i myślą, że ktoś się tego przestraszy. Ale wiecie dobrze, że ja zawsze szczerze mówię co myślę o ludziach, więc i wam powiem - mnie to jedynie śmieszy. A do tego sprawia pewną satysfakcję, bo za swoją głupotę i tak zostaliście już ukarani przez los - no bo jak ostro trzeba przegrać swoje życie, żeby zbierać jakieś screenshoty i wierzyć, że coś z tym potem można zrobić  ;D Kuń Giertych by się uśmiał  ;D ;D ;D

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #746 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 18:30:54 »
A potem komiksiarze się dziwią, że ludzie mają ich za infantylnych półgłówków :(
Myślę, że Apasz jest agentem jakichś ciemnych sił, które chcą nas skompromitować. Może hodowców kanarków albo rybek akwariowych?

A już na pewno jest mazgajem i skarżypytą :P
Akurat na tym forum "prawo" jest na tyle elastyczne, że admin rozdaje ostrzeżenia całkowicie wg własnego widzimisię. Co zostało już wielokrotnie udowodnione poprzez wykazanie
Irytuje mnie jedynie, że za coś dokładnie tego samego ja dostałbym ze 20% ostrzeżenia. (...) I nie "donoszę" tutaj, postanowiłem natomiast upubliczniać takie rzeczy, żeby inni użytkownicy mieli pełen obraz stronniczości admina.
Zaczynam podejrzewać, że szekak to jakiś krewny albo przynajmniej kolega Mateusza ;) W dyskusjach światopoglądowych też pluje jadem na lewo i prawo, obraża innych, trolluje i... żadnego upomnienia.
Zgadza się, admin jest stronniczy i rozdaje ostrzeżenia wg własnego widzimisię - jednych za coś karze, innych za to samo nie.(...) Dlatego ja żegnam się z tym miejscem bez żalu, ale świnię mateuszkowi podłożę. Dla zasady :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 01 Październik 2019, 18:51:04 wysłana przez Kapral »

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #747 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 19:01:26 »
Mówisz oczywiście o obecnych wybrańcach narodu? Tutaj 100% zgody.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #748 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 15:18:31 »
Piszesz o gościu, który wpuścił tysiące/miliony hektolitrów g...a do Wisły?

A drugie tyle rozesłał ciężarówkami do tych województw, które dostępu do Wisły nie mają :)


Cytuj
Jeżeli zgłaszać do prokuratury każdą szyderę względem politykierów to połowa narodu powinna siedzieć. A powinno być odwrotnie, tzn. to połowa wybrańców narodu winna oglądać świat w kratki. ;)
Cheers. :)

Psujesz mi zabawę, jemu się naprawdę wydaje, że ma na mnie coś niewyobrażalnego wręcz :(

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #749 dnia: Cz, 03 Październik 2019, 08:17:28 »



,, - Eeeeech.''