Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151509 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #390 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:29:34 »
Do osób z infolinii nic nie mam i nigdy ich nie nękałem telefonami.
Acha, ok to spoko.... żółwiczek :)

A moja uwaga o infolinii skierowana była do ogółu jako takiego bo mam wrażenie że mamy tu takich co dzwonili by co pięć minut tylko po to by wreszcie usłyszeć dokładnie to co chcą. A czy kolekcja wyjdzie za tydzień, miesiąc czy we wrześniu? Co to zmieni? Więc po co męczyć bogu ducha winnych ludzi i jeszcze na forum psy na nich wieszać?
Na szczęście zaraz dyskusja się utnie bo zofftopowaliśmy już tak że i tak zaraz wylądujemy w śmietniku historii z tymi postami :) Wielki Admin Patrzy :)

Tysonek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #391 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:30:40 »
To niech sobie wezmą wolne, najlepiej na czas nieokreślony. Jak kogoś męczy odbieranie telefonów to nie ma bladego pojęcia na temat ciężkiej pracy.

Gościu powiem ci krótko i treściwie, weź nie pie..ol.

Offline Martin Eden

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #392 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:13:15 »
Polska jeszcze do niedawna była zagłębiem usług z zakresu "call center". Teraz to trochę się przesuwa na wschód, ale dalej jesteśmy silni w tym segmencie. "Silni" w znaczeniu posiadania części rynku, infrastruktury itd. Taki Holender czy Hiszpan dzwoni do swojej rodzimej firmy i nie wie nawet, że rozmawia z kimś, kto siedzi w Polsce...
I tak obstawiam nieco model Hachette - ludzie wynajęci przez dostawcę, nie mający nic wspólnego z Hachette, siedzący daleko od jego siedziby i bazujący jedynie na scenariuszach rozmów, które dostali (często wybrakowanych), a jeszcze częściej na tym, co doradził odpowiedzieć kolega obok, który miał takie pytanie wczoraj.
Dziś Hachette, jutro farmaceutyki - w obrębie tego samego pomieszczenia pracownicy przepływają tam, gdzie jest w danym okresie więcej roboty.

To bardzo ciężka praca jest.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #393 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:23:04 »
Nie no, ciężka praca to jest w kopalni a nie siedzenie i odbieranie telefonów.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Martin Eden

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #394 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:27:51 »
Na wojnie jest jeszcze cięższa. I tak pewnie moglibyśmy stopniować dalej, a nie o to chodzi.
I tu nie jest lekko, i tam również. Pisząc o trudzie jednego zawodu, nie nikt nie deprecjonuje innego.
Jest jednak coś w tym, co zapodał Teli. Ludzie po kilku latach w korporacji zatrudniają się w magazynie Amazona, gdzie podobno strasznie ciężko jest, ale dla nich to odpoczynek.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #395 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:32:45 »
To możesz zrobić test, idź na jeden dzień popracuj w kopalni a na drugi dzień posiedzisz sobie w klimie i będziesz odbierać telefony.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #396 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:35:07 »
No tak, ale to pewnie typ skrzywdzonych księżniczek z urzędów, wiesz, tych , które pracują w takim miejscu przez pomyłkę i zaraz jakiś bogaty przystojny bysio w białej beemie je uratuje, bo co to, ja mam tak tyrać?Za takie piniądze?

O, o to mi właśnie chodziło. Klient (czyli dzwoniący na BOK) to największy wróg, no jak śmie dzwonić i pytać o coś. A szef to leń i cham, że każe im tak tyrać, dając tak trudną i odpowiedzialną fuchę. Podczas gdy sam nic ważnego przecież nie robi.

Na pytanie kto im płaci pensję, szef czy klient - niestety 99,9% odpowiada szef, więc czego tu oczekiwać...

Offline Martin Eden

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #397 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:53:44 »
To możesz zrobić test, idź na jeden dzień popracuj w kopalni a na drugi dzień posiedzisz sobie w klimie i będziesz odbierać telefony.

Po co zaraz ten atak? A może Ty idź i zaproponuj górnikowi, żeby poszedł pracować w call center. Napisz, co Ci odpowiedział.

EDIT: A, i może wkleję jeszcze raz, co napisałem: Pisząc o trudzie jednego zawodu, nie nikt nie deprecjonuje innego.

Przepraszam wszystkich, jeśli rozkręciłem wcześniej niewielki off-top.
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:55:25 wysłana przez Martin Eden »

Offline Cypher

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #398 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:00:04 »
Tylko, że ten BOK to troche nazwa na wyrost, one tam są tylko do przyjmowania zamówień i tyle. Jak oczekujecie więcej, to sorry. ;) A jak ktoś dostanie jakiś cynk, to tylko bonus.

Antari, dzwoń do szefa albo szefa wszystkich szefów, jestem na 100% pewny, że odpowie na wszelkie twoje pytania.  8)

Tysonek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #399 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:12:24 »

Antari, dzwoń do szefa albo szefa wszystkich szefów, jestem na 100% pewny, że odpowie na wszelkie twoje pytania.  8)

Za cienki jest żeby jakiś szef raczył z nim rozmawiać :D

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #400 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:17:21 »
Hachette, weźcie już puśćcie oficjalnie tę kolekcję Spidera, bo wszystkim nam odwaliło ;) Jedni kupują cztery tomy testowe za grube hajsy, inni nabijają parę stron wątku o kopaniu rowów. Nie róbcie nam tego! Zachowujemy się gorzej niż w obliczy zagłady nuklearnej :)

Offline R~Q

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #401 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:21:51 »
To niech sobie wezmą wolne, najlepiej na czas nieokreślony. Jak kogoś męczy odbieranie telefonów to nie ma bladego pojęcia na temat ciężkiej pracy.

O, o to mi właśnie chodziło. Klient (czyli dzwoniący na BOK) to największy wróg, no jak śmie dzwonić i pytać o coś. A szef to leń i cham, że każe im tak tyrać, dając tak trudną i odpowiedzialną fuchę. Podczas gdy sam nic ważnego przecież nie robi.

Na pytanie kto im płaci pensję, szef czy klient - niestety 99,9% odpowiada szef, więc czego tu oczekiwać...

Niestety do tego właśnie prowadzi (oczywiście nie zawsze, ale w tym kraju b. często) pracowanie w korpach na stanowiskach typu team leader, informatyk, wysoko wykwalifikowany specjalista albo posiadanie własnej firmy (to chyba najbardziej). Do pogardy dla ludzi wykonujących ciężką pracę, za minimalną, na śmieciówce, bez urlopów i chorobowego. Oraz do (uwaga, najlepsze!) stwierdzeń typu: przecież wybrały pracę w BOK, po co tam są skoro nie lubią klientów, mamy rynek pracownika, mogły """"""wybrać"""""" inną pracę.

Online Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #402 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:23:45 »
Nie chce nic mowic, ale ich obowiazekiem jest bycie uprzejmym i udzielanie informacji. Czytajac niektore wypowiedzi mam wrazenie, ze niektorzy o tym zapomnieli...

i zeby nie bylo - jak ja dzwonie to zawsze sa bardzo uprzejmi wobec mnie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:25:36 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline R~Q

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #403 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:28:09 »
Nie chce nic mowic, ale ich obowiazekiem jest bycie uprzejmym i udzielanie informacji. Czytajac niektore wypowiedzi mam wrazenie, ze niektorzy o tym zapomnieli...

i zeby nie bylo - jak ja dzwonie to zawsze sa bardzo uprzejmi wobec mnie.

No niewątpliwie panie są niedoinformowane i nie mają dużego pojęcia o tym, co mówią.

Ale skąd mają być, jak im nikt o tym nie powiedział? Za to pewnie dostały parę szkoleń typu sprzedaj mi ten długopis i uwierz w siebie

Offline Martin Eden

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #404 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:30:17 »
Podsumowując uważam, że Peter Parker poradziłby sobie w każdym z wymienionych tutaj zawodów.