Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151485 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #30 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:14:58 »
A czemu są komiksiarze, co zbierają też figurki? Mi modele np. statków ze Star Trek, Star Wars, czy Batmobili, podobają się bardziej niż same postacie (chyba że Punisher). Taka wioska fajnie by wyglądała obok moich komiksów.

@roble
Jeśli uważasz że rekin to moje multi, zgłoś to moderatorowi. Też widzę, że rekin mnie plusuje, chociaż nie widziałem jego postów. Ale nie znam człowieka.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #31 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:35:40 »
A czy tylko modele z kolekcji wielbisz, czy moze normalne modele pokazdow tez kupujesz?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline wonap

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #32 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:37:25 »
normalne za tanio wychodza;)

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #33 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:42:50 »
Ostatnio kupiłem model polskiego Autosana H10 z Kolekcji De Agostini. Hachette próbuje też z modelami Samochodów PRLu - test znowu był w pomorskim i lubelskim. Ale 100 zł za jeden model w skali 1:24 to dla mnie za drogo.


Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #34 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:54:31 »
Pytam sie, bo z tego co piszesz, to dla ciebie jedynym wyznacznikiem jest to, czy cos jest z kolekcji i najwieksze gowno bys kupil jakby ukazalo sie w kolekcji, a to co nie z kolekcji to od razu ci sie malo atrakcyjne wydaje.

Taka wioska smerfow, cala pewnie z 1500zl wyjdzie, a za tyle mozna miec naprawde swietne kolekcjonerskie gadzety z komiksowa.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #35 dnia: So, 16 Marzec 2019, 20:06:04 »
Jeśli by była tak droga, to bym nie kupował. Oczywiście że najważniejsza jest cena, cena, cena. I panorama. :) Akurat model polskiego autobusu za 40 zł ciężko kupić gdzieś indziej niż poza kolekcją De Agostini. I np. kolekcję modeli wojennych z września 1939 też lubię oglądać, ale nie kupiłem żadnego numeru, bo to już dla mnie za duży wydatek.


Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #36 dnia: So, 16 Marzec 2019, 20:10:09 »
Sęk w tym, że gdyby był gdzieś indziej, a nie w kolekcji DeAgostini to byś pewnie nawet nie pomyślał nad jego zakupem. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #37 dnia: So, 16 Marzec 2019, 20:26:01 »
Kolejna zaleta Kolekcji - powszechna dostępność w większości kiosków. W internecie ja osobiście się rozwodzę nad zakupami niekomiksowymi, uważam, że sobie może to jeszcze na tym Ceneo poleżeć, narzekam na koszty wysyłki, na czas dostawy... Z rok już się zabieram by kupić jakiś czołg Małej Armii od Cobi i do dziś go nie mam. A jak wydali kolekcję klockową i w 1 numerze była Flak 88 za 7 zł, to wziąłem z miejsca. To jest właśnie dobre - wchodzę do dowolnego saloniku prasowego czy Empiku, robię przegląd półek i z miejsca biorę co mi się podoba, bez kosztów wysyłki, za dobrą cenę. I dlatego tak mnie wkurza, że komiksy Egmontu są w stacjonarnej sprzedaży po okładkowych cenach, a nie internetowych.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #38 dnia: So, 16 Marzec 2019, 23:10:55 »
Bazyliszek- ruszaj do mediamarktu, w koszach koło kas masa  ładnych modeli z kolekcji wozów strażackich po 19.99.
Co do FirstToFight- to sa naprawdę najtańsze modele redukcyjne drugowojennych pojazdów w 1/72, jakie można nabyć w tej chwili. Nawet nowa seria IBG, choć z uproszczonym montażem, kosztuje więcej.








Ale nie o tym chciałem- czy zna ktoś ''Barbarellę" M.Careya, wyd.Dynamite ?  Jak ten komiks wygląda na tle innych dokonań autora?
,, - Eeeeech.''

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #39 dnia: So, 16 Marzec 2019, 23:23:35 »
A pamiętacie te kolekcje figurek egipskich bogów?

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 18:24:52 »
Majkelus, lubię Cię, nie chcę i nie będę się spierał, kto i kiedy przestał wydawać komiksy superbohaterskie.

Zrób sobie baner z napisem w latach 2005-2012 nie było komiksów takich i owakich, zbierz grono oddanych wyznawców. Zapewne poczujesz się lepiej.

Ja go nie lubię, bo się wymądrza i nie może znieść osób z innym zdaniem niż jego. Serio - ma chyba na tym punkcie obsesję, by nawrócić wszystkich na egmontyzm. :) A przecież wiadomo że haszetyzm jest jedynie słuszny. :D :P

@John
Postaram się dziś Zimowego Żołnierza wrzucić.
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Marzec 2019, 20:38:14 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Gazza

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 13:28:45 »
Sądzicie że rację bytu ma tutaj wątek z pięknymi zdjęciami pięknych pań z komiksów?
Nie chciałbym go założyć, a później zostać zwyzywany od starych szowinistycznych zboków ;)


Jestem na TAK! Nie wiem tylko czy miałeś to dokładnie na myśli ale ja widziałbym w takim wątku nie tylko zdjęcia, ale również (głównie) rysunki je przedstawiające. :)

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 31 Marzec 2019, 19:24:42 »
W podziękowaniu za ponad 6 lat kupowania Kolekcji, prenumeraty i ich nieustanną promocję, Hachette w prezencie podesłało mi bluzę z Iron Manem, aby pasowała do tej koszulki, którą dostałem od nich 2 lata temu. Dla mnie wygląda obłędnie. Grafika jest z WKKM 29 "Demon w Butelce"
 ;) :) :D ;D 8) :P




John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #43 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 00:10:41 »
Niewielka zapłata jak za lata reklamy jaką im robisz. Ale przynajmniej w końcu mamy dowód że jesteś przez nich opłacany.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #44 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:52:05 »
To może zapytam inaczej: czy herosi płci męskiej też powinni mieć olbrzymie, ponadnaturalne uwypuklenie krocza? Tak jakby mieli tam schowaną puszkę piwa? Bo dlaczego nie? Skoro w waszej ocenie u kobiet każda pierś powinna być wielkości głowy bohaterki to również powinno to dotyczyć mężczyzn - komiksy nie są wszak tylko dla chłopców.