Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152875 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #240 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 22:20:14 »
Nie wiem czy to żart czy na poważnie, gdyż nie widzę emotikonów, jak nie widziałeś to rozwiń tam po prawej kwiecień a zobaczysz. Może być też tak, że mam obsesje na jego punkcie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #241 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 23:37:08 »
Oczywiście że na poważnie. Jestem fanem Bazyla. Liczę że mi kiedyś złoży podpisy na WKKM.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #242 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:00:14 »
Oczywiście że na poważnie. Jestem fanem Bazyla. Liczę że mi kiedyś złoży podpisy na WKKM.

:D :P :) John teraz to przesadziłeś. Zaraz się wyda że jesteś moim multikontem. :D

A i moim zdaniem ja przewidziałem w ostatnich latach więcej rzeczy niż JanT. Od kolejnych przedłużeń WKKM, przez polskie edycje WKKDC i SBM, po dorzucenie Szninkiela do Kolekcji Thorgala oraz kolejne kolekcje od Hachette. I to że Egmont wyda Rękawicę Nieskończoności, jak ją zobaczył na liście brytyjskiego WKKM.

No dobra - z Dreddem mi się nie udało. Szkoda, że to marzenie nie zostało spełnione i ta Kolekcja nie opuściła Wysp jak większość pozostałych pozycji hachettowych.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Maj 2019, 23:03:51 wysłana przez Bazyliszek »

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #243 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 10:59:33 »
Macie konta na Twitterze?

Offline Gazza

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #244 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 12:55:37 »
Tak, mam.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #245 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 12:30:41 »
Poza tym jestem podobnego zdania co większość youtuerow z USA, że King ma poważne problemy psychiczne i pisanie komiksów traktuje jako swoją "terapię".
Ty chyba nie miałbyś swojego zdania gdyby nie youtube :) I to właśnie jest teoria spiskowa z tą chorobą.

KamilM

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #246 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 12:49:29 »
JanT, powiedz, że tak nie jest. O czym opowiadają jego komiksy: Mister Miricle, Batman, Heros in crisis? To wszystko to wałkowanie tylko i wyłącznie jednego konkretnego tematu - depresja i wręcz obsesyjne użalanie się nad sobą.

   Nie wiem nic o psychicznej chorobie Kinga, nie siedzę na komiksowym pudelku, ale nie bardzo chce mi się wierzyć że wielkie korpo zatrudniło chorego człowieka do tworzenia swojego flagowego tytułu.
Wogóle się z tobą nie zgodzę, wystarczy wspomnieć ostatnie wtopy w Vertigo: debil pokazujący na zdjęcia własnej dziury w dupie Vas Sciverowi na twiterze, zwyrol znęcający się nad kobietami Equavel, Mark Waid, który przyznał się do depresji na jednym z liveów. Ten biznes pełny ludzi mających nierówno pod sufitem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 12:59:57 wysłana przez KamilM »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #247 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 12:57:59 »
Ale to wcale nie świadczy o chorobie psychicznej. Mało jest artystów którzy tworzą same smutne rzeczy?

KamilM

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #248 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:04:18 »
Ale to wcale nie świadczy o chorobie psychicznej. Mało jest artystów którzy tworzą same smutne rzeczy?
Którzy konkretnie?

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #249 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:06:21 »
  No, ale Ty mówiłeś o jakiejś chorobie psychicznej a nie o zachowaniach typowych dla różnego rodzaju dziwaków. Jasne, że oni spełniać w 100% norm społecznych "jakiekolwiek by one nie były" nie będą, w końcu to artyści na dodatek powiązani ze środowiskiem ściśle geekowskim.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 13:53:01 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #250 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:09:07 »
Którzy konkretnie?
Nie tylko komiksowi :) Za bardzo sobie wkręcasz te rzeczy z YT.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 13:11:33 wysłana przez JanT »

KamilM

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #251 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:11:46 »
Nie tylko komiksowi :)
A ci komiksowi.
  No, ale Ty mówiłeś o jakiejś chorobie psychicznej a nie o zachowaniach typowych dla różnego rodzaju dziwaków. Jasne, że oni spełniać w 100% norm społecznych "jakiekolwiek by one nie były", w końcu to artyści na dodatek powiązani ze środowiskiem ściśle geekowskim.
Dla mnie ARTYŚCI powiązani ze środowiskiem geekowskim to taki Alan Moore czy Grant Morrison. Ta zgraja klaunów z Kingiem czy Waidem na czele to po prostu banda zwykłych popaprańców, którzy powinni siedziem w kaftanach a nie pisać komiksy.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 13:22:21 wysłana przez KamilM »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #252 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:18:27 »
Ogólnie pisałem. Myślę żeby się znalazło coś z komiksowa ale teraz mi nie przychodzi nikt do głowy.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #253 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:25:05 »
   Tom Gauld, Alan Grant - 90% jego Batmanów było depresyjnych. Nie tak łatwo na dobrą sprawę prosto z głowy wymyślić konkretne przykłady. Taki Smarzowski kręci jeden i ten sam film w kółko o tym jacy Polacy są chu...i i jaka to patologia, ale to nie oznacza automatycznie że tak faktycznie uważa, oczywiście może tak być i mogę na ten temat wrzucić film na youtube, ale to już będzie teoria spiskowa. O Koterskim można napisać to samo. On też ma wieczną depresję i kłopoty z własną seksualnością? Kto wie, może i ma?

  Niby z jakiego powodu Waid czy King mieliby siedzieć w kaftanach? Przecież oni piszą świetnie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 13:26:40 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

KamilM

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #254 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 13:26:56 »
No widzisz, może coś jest na rzeczy.

Ogólnie pisałem. Myślę żeby się znalazło coś z komiksowa ale teraz mi nie przychodzi nikt do głowy.

To pomogę ci:
Frank Miller, Bendis, Brubaker, Alan Moore, Grant Morrison. Co ich wyróżnia na tle takiego Kinga? Że ich bohaterowie nie tkwili w miejscu i "upajali" się swoją bezsilnością tylko szli na przód, walczyli.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 13:37:43 wysłana przez KamilM »