Autor Wątek: RecenZin #1  (Przeczytany 628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Logan

RecenZin #1
« dnia: Pn, 20 Maj 2019, 15:18:39 »
Jako, że na forum nie widzę tematów o własnej twórczości, wrzucę tutaj. W razie złego miejsca proszę Administrację o przeniesienie.Pierwszy zin komiksowy bez ani kadra komiksu? Pierwszy zin z okładką typu blank? Proszę bardzo! Przed wami pierwszy numer RecenZina. Jest to efekt mojej fascynacji niezależnymi produkcjami rodzimej sceny komiksowej oraz marzenia, aby samemu również coś stworzyć. W myśl zasady rób to co potrafisz w RecenZinie nie znajdziecie komiksów. Możecie zamiast tego przeczytać wywiady, recenzje innych zinów, relacje, opowiadanie czy odrobinę publicystyki.

Co w pierwszym numerze? Wywiady z Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje oraz Pan Kulka. Recenzje zinów: Komputerek, Autopilot (Krzysztof Hain, Furkot (KRL), Mścibór Potężny (SKRŻ) oraz ŁKP Szlam (Lukasz Kowalczuk - Comics & Illustration). Do tego relacja z szóstej edycji Złote Kurczaki, artykuł na temat blankowych okładek oraz opowiadanie pt: "G.U.W.N.O. Kontratakuje". Enjoy!

RecenZin jest w pełni darmowy, jeżeli jednak chciałbyś podziękować lub zmotywować do stworzenia kolejnego numeru, nie pogardzę wsparciem: paypal.me/MSmoter

Zin zostanie wydrukowany w ilości 50 egzemplarzy.

Gdzie zobaczyć/pobrać RecenZin? Linki poniżej:

https://gumroad.com/l/RecenZin
https://issuu.com/mateusz.smoter/docs/recenzin_1

Offline K.Leszcz

Odp: RecenZin #1
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 00:47:02 »
Zin jest super! Recenzje są dobrze napisane, a wywiady i relacja bardzo ciekawe.

Nawet popełniłem rysunek na okładce. Innych zachęcam do tego samego ;)


Offline Logan

Odp: RecenZin #1
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 18:27:23 »
Ostatnie sztuki wersji wydrukowanej są dostępne w sklepie gildii oraz na allegro. Potem nie będzie, na początek września planuję drugi numer z mniejszym nakładem i już bez darmowego pdf'a.