Pozostałe > Na luzie

Przywitaj się

(1/10) > >>

PocoNacoLoco:
Dzień dobry wszystkim stałym i chwilowym bywalcom. Mimo, że obserwuję forum od dłuższego czasu, to debiutuję na nim mając nadzieję, że uda się nawiązać klimatyczne dyskusje na tematy, które i mnie fascynują, czyli komiksy.
Od 1985 roku nie rozmijam się z żadnym poważnym tytułem na naszym rynku. Tak mi się przynajmniej zdaje😉
Fascynacja jak u wielu z Was, zapędza mnie nieraz w zakamarki mojego portfela, a już z pewnością pcha do poważnych rozmów z moją ukochaną kobietą, kiedy widzi jej efekty... Jak więc wiadomo nie różnicę się zbytnio od nieprzeciętnego, oszalałego na punkcie komiksów, stałego bywalca tego forum. Dlatego do Was dołączam. Witam raz jeszcze i będę próbował znaleźć się w odpowiednim czasie i przestrzeni, abyśmy mogli dalej tworzyć i omawiać wiele ciekawych tematów.

John:
Witaj PocoNacoLoco. A skąd pomysł na tak oryginalny nick? Mam nadzieje że będziesz się tu dobrze bawić. Z miejsca jednak chciałem Cię ostrzec byś nie wdawał się w dyskusje z dwoma osobnikami - Apaszem i Kapralem. Jest to jedynie prosta droga do zdenerwowania i zawodu nad ludzką naturą. Poza tym, mamy tu całą gamę zróżnicownaych ludzi, o różnych gustach, poglądach, i zainteresowaniach. Mam nadzieje że szybko się zaaklimatyzujesz :)

Martin Eden:
Będziesz miał też monitoring tego, co piszesz i komu lajkujesz, a jak ocena wypadnie niekorzystnie, to zawiadomienie odpowiednich organów czekać będzie w gotowości, o czym poinformowany zostaniesz :)

John:
To prawda. Lajk dla Apasza lub Kaprala = szczucie i wykluczenie z forum.

Kapral:
Pamiętaj, Wielki Brat John patrzy. Lajkujesz - nie żyjesz :)

A w ogóle to cześć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej