Autor Wątek: Pogoda  (Przeczytany 7196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Pogoda
« dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 00:23:28 »
Od lat klimat w naszym kraju jest nieznośny. Brak prawdziwej zimy w święta i porządnego śniegu, z kolei lato upalne nie do zniesienia. Osobiście nienawidzę upału. Potu, alergii, i czerwonej skóry którą ciężko nazwać opaloną. To dla mnie najmniej komfortowy okres w roku, i ciągle tylko czekam aż się skończy. Do tego owady... Człowiek chciałby wyjść na spacer, to wraca z miasta spocony jak świnia, koszulka mokra od potu jakbym z basenu wyszedł, w terenach bardziej leśnych pełno owadów i robactwa. Najlepiej siedzieć w domu w bokserkach, przy wiatraku, i czytać komiksy. Ze szklanką schłodzonego trunku. Nienawidzę lata i podziwiam ludzi którzy lubią upały i gorąc. Dla mnie to tak jakby ktoś powiedział, że lubi jak się mu wyrywa paznokcie.

Offline Neofita

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 00:29:53 »
Od lat klimat w naszym kraju jest nieznośny. Brak prawdziwej zimy w święta i porządnego śniegu, z kolei lato upalne nie do zniesienia. Osobiście nienawidzę upału. Potu, alergii, i czerwonej skóry którą ciężko nazwać opaloną. To dla mnie najmniej komfortowy okres w roku, i ciągle tylko czekam aż się skończy. Do tego owady... Człowiek chciałby wyjść na spacer, to wraca z miasta spocony jak świnia, koszulka mokra od potu jakbym z basenu wyszedł, w terenach bardziej leśnych pełno owadów i robactwa. Najlepiej siedzieć w domu w bokserkach, przy wiatraku, i czytać komiksy. Ze szklanką schłodzonego trunku. Nienawidzę lata i podziwiam ludzi którzy lubią upały i gorąc. Dla mnie to tak jakby ktoś powiedział, że lubi jak się mu wyrywa paznokcie.

Ale gdyby nie to ch***e lato, to nie docenialbys tej wspanialej zimy. Oh, wait...

JanT

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 02:17:13 »
Temat o pogodzie  ;D

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 03:13:35 »
Aleś wymyślił temat....

Zaraz wszyscy skoczą sobie do gardeł, z przytupem i rozmachem. Bo jakaś grupa będzie się zżymać, że pogoda nie taka, że kiedyś było lepiej, a włąśnie że nie, odpowiedzą inni, ma być taka,i już, wy nieznające się na mapach pogody szumowiny rodem z czarnych wizji Otta...część będzie krzyczała, że tvp1 specjalnie podaje błędne prognozy i że to skandal, że oni z tymi chmurami zgłoszą do Brukseli, do Brukseli się udadzą; część zdesperowanych losem płodów rolnych na znak sprzeciwu usunie konta, inni będą wspominać, że trąbkolot zmieniał chmury w deszcz i pewnie reptilianie dysponują już tą technologią...bo przecież Ais i ten...Zan już tam zmieniali losy planety, a nas rządy okłamują...

Miazga....masakra...machina wszechzagłady - oto czym jest ten pozornie niewinny temat na forum takim jak nasze.
Zobaczycie:)
,, - Eeeeech.''

Offline PJP

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 07:55:17 »
Też nie jestem fanem gorąca chociaż 25 stopni z brakiem przewiewu i duchotą jest gorsze od 31 z przyjemnym wiaterkiem ;) Btw, czy już nastał sezon ogórkowy bo wtedy pojawiają się dziwne rzeczy w mediach, sensacje, potwory itd.?
Pogoda nie taka jak kiedyś (za dużo anomalii) a i prąd gorszy 8)

Offline xanar

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:12:13 »
Równie dobrze można założyć temat "czy lubicie ziemniaki" Od zaczęto przyznawać punkty, jakieś dziwne rzeczy tu się dzieją.

Tak na marginesie nie wiem co ty robisz, że od chodzenia się pocisz, może masz ze 20kg nadwagi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:13:20 »
Proponuje zmienić nazwę tematu na "Oko Moskwy", przecież to oczywista sprawa skąd te anomalie pogodowe...

Offline Pawelek

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:45:33 »
A propos pogody. @LordDisneyland założyłeś skórę na czaszkę avatarowi?  :o rozumiem, że to taka ochrona przed słońcem? ;)

Offline Martin Eden

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:00:20 »
A ja lubię lato, bo dzień jest dłuższy i można dłużej czytać komiksy przy naturalnym świetle, które dla mnie najlepiej wyciąga walory rysunku. I tak, zapewne tuż przed trafieniem do kosza, udało się powiązać temat z komiksami :)

Offline Pawelek

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:36:18 »
Btw, czy już nastał sezon ogórkowy bo wtedy pojawiają się dziwne rzeczy w mediach, sensacje, potwory itd.?
Chyba tak bo na forum komiksowym gada się o pogodzie, w temacie o Kolekcji Spider-Mana gada się o tym, która praca ciężka jest, a która nie.

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 12:37:31 »
Chyba tak bo na forum komiksowym gada się o pogodzie, w temacie o Kolekcji Spider-Mana gada się o tym, która praca ciężka jest, a która nie.
No cóż, dojrzewamy :)

A co do czaszki- jest tak, jak napisałeś, szkielety źle znoszą słońce ;)
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 13:23:42 »
Równie dobrze można założyć temat "czy lubicie ziemniaki" Od zaczęto przyznawać punkty, jakieś dziwne rzeczy tu się dzieją.

Tak na marginesie nie wiem co ty robisz, że od chodzenia się pocisz, może masz ze 20kg nadwagi.
No już już, nie wymyślaj kolego że założyłem temat o pogodzie, żeby dostać jakieś "punkty" ;)

Offline Szekak

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 19:13:19 »
Ja z innej beczki - czytacie komiksy w upaly? Ja nie, rece mi sie poca i czyta sie bardzo nieprzyjemnie. Rok temu na cale lato zrobilem sobie przerwe od komiksow, w tym roku na dniach inwestuje w klime, inaczej znow musialbym sobie przerwe robic.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 22:56:17 »
@Szekak  -Nie widzę w czym problem, zresztą tych upałów także jakoś nie doświadczam szczególnie... Kłądę się jak człowiek o 4-5 rano, wstaję po południu i git. Tak koło 18 zaczynam sobie cuś tam czytać, a ze mam okna na zachód - muszę jeszcze chwilę poczekać na dobre, bezsłoneczne warunki.
I dłonie mi się nie pocą ;)


@ John- niezbadane są wyroki forum :D
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 23:12:05 »
Coś tak czułem Disneyland, że jesteś typem outsidera który w dzień śpi a w nocy kombinuje. Nie głupie, jakoś trzeba te upały ominąć. Ja chyba na okres lata poszukam pracy nocnej. Rok temu o tej porze pracowałem w szklarni. To był dopiero koszmar.