Autor Wątek: Pogoda  (Przeczytany 7195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #30 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 23:26:45 »
uu ciemno się zrobiło, chyba noc nadeszła.

Ale nie oznacza to, że musi być nudno!

,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #31 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 23:38:07 »
"The Night is Dark and Full of Terrors"
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #32 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 16:26:09 »
Znowu wróciłem zalany potem jak prosiak. A wcale nie jestem aż tak gruby. Słyszałem o tabletkach na nadmierną potliwość, ale nie mam zaufania do leków OCB. Jak żyć panie i panowie? Niech to lato już się skończy i przyjdzie deszczowa jesień.

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #33 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 18:26:25 »
'Znowu wróciłem zalany potem jak prosiak. "- w pierwszej chwili myślałem, że po nocnej blekmetalowej eskapadzie wróciłeś nie tenteges :D

A na upały- proponuję przewiewny, oddychający strój, np




« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Czerwiec 2019, 18:32:01 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Pawelek

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #34 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:10:09 »
Jeździć po mieście klimatyzowanym autobusem zamiast chodzić i się pocić ;) Albo chodzić i myśleć ciepło o ludziach jeżdżących autobusami bez klimatyzacji.  ;D

Offline xanar

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:26:18 »
Znowu wróciłem zalany potem jak prosiak. A wcale nie jestem aż tak gruby. Słyszałem o tabletkach na nadmierną potliwość, ale nie mam zaufania do leków OCB. Jak żyć panie i panowie? Niech to lato już się skończy i przyjdzie deszczowa jesień.

Takie pytanie, jak byłeś młodszy też się tak pociłeś, jeżeli nie to może wydaje ci się, że wcale nie jesteś aż tak gruby.
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 23:08:27 »
Trochę mnie zaskoczyłeś tym pytaniem Xanar, bo prawdę mówiąc nie pamiętam. Najdalsze wspomnienie umierania w lato i ogromnej potliwości znajduje się u mnie jakieś... 3 lata temu? Jak teraz próboje sobie przypomnieć czasy ogólniaka, gimnazjum, podstawówkę, wczesne dzieciństwo, to nic nie pamiętam w tej kwestii. Z tym, że ja słynę z tego że wagowo wiecznie się huśtam niczym aktor Christian Bale (niektórzy znajomi kiedyś przez to nadali mi ksywę "kameleon"). Wiem że wiele osób głosi opinie że potliwość uzależniona jest od wagi, ale nie jest to do końca prawda, bo to też sprawa genetyczna.

Offline death_bird

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 23:21:10 »
Mnie nadwagi nie da się zarzucić w żaden sposób i z żadnej strony a w tą (przeklętą) tzw. pogodę lepię się jakby to była jakaś dżungla amazońska.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 04:32:28 »
Mnie pogoda najwyraźniej przyprawiła o chorość jakąś płucną. Jak się nie odezwę za dni parę, to wiecie , co i jak.

,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 12:48:00 »
Ja tam widzę cię tak:

John

  • Gość
Odp: Pogoda
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 14:07:50 »
W końcu pożegnaliśmy upały. Tfu! A teraz powoli zmierzajmy ku najlepszemu...


Offline Adolf

Odp: Pogoda
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:04:13 »
Wreszcie jakieś poważne tematy są poruszane na forum. Teraz kiedy pogoda się poprawiła, życie stało się lepsze. Dlatego lubię jesień, która powoli się rozkręca. W lato ratuje mnie tylko nocna zmiana w pracy. Letnia noc jest bardzo przyjemna. Nocny grill w parku coś wspaniałego. Słońce to zabójca. Jego nadmiar powoduje raka. Gdybym był bezrobotny, to żyłbym "na wampira", unikając słońca jak się da. A teraz wrzesień, wreszcie można rozpocząć urlop.