Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124208 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #915 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 15:52:15 »
Ja mam tylko nadzieję że nie popsują mi nastroju w czasie mundialu. I tyle.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Interloper

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #916 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 18:21:44 »
Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #917 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 21:13:07 »
Zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć...  ::)
1. Mecz o wszystko
2. Mecz o honor
3. Mecz o pietruszkę.
Tak to mniej więcej widzę na dzień dzisiejszy.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline PJP

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #918 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 21:49:57 »
To nie tak ;)
1. Mecz otwarcia,
2. Mecz o wszystko,
3. Mecz o honor.

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #919 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 22:43:09 »
Ja tam się cieszę z całkiem fajnego losowania. Jesteśmy jedynym europejskim krajem w grupie, więc każdy mecz będzie czymś niespotykanym na co dzień. Z Argentyną pamiętam tylko taki mecz towarzyski, w którym grała raczej ich młodzieżówka (prawie na pewno był tam Cabral z Legii). Z Meksykiem graliśmy towarzysko przed jakimiś mistrzostwami całkiem niedawnymi, a z Arabią Saudyjską pamiętam jakiś mecz wieki temu, wygrany chyba 1:0.
Wszystko jechałem z pamięci, nic nie sprawdzałem, więc za błędy nie odpowiadam.
A jeśli chodzi o szanse, to pierwszy mecz z Meksykiem może ustawić tę grupę. Ja tam wierzę, że zagramy nieźle i wyjdziemy z tej grupy. Takie samonakręcanie umila oczekiwanie na mecz. :)
Czesiek ma teraz sporo czasu, ma Ligę Narodów z mocnymi rywalami. A jest przecież znany z tego, jak rozpracowuje przeciwników. Sądzę, że już ogląda mecze eliminacyjne Meksyku. ;)

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #920 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 23:07:01 »
To nie tak ;)
1. Mecz otwarcia,
2. Mecz o wszystko,
3. Mecz o honor.

Tak by było wtedy gdyby w pierwszym była szansa na 3 pkt.
Jak dla mnie ta grupa jest poza naszym zasięgiem. Meksykanie nas zabiegają, z Saudami będzie na noże a Argentyna to jest w odniesieniu do nas inna piłkarska rzeczywistość.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Eyeless

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #921 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 23:22:04 »
Czyli i tak jesteśmy głęboko w d... , więc pozostaje liczyć na miłe zaskoczenie  ;)

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #922 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 08:24:50 »
Na mundial się jedzie żeby zagrać z najlepszymi. Grupa jest super, przynajmniej nie ma Angoli Niemców czy innych Hiszpanów, z którymi gra się co drugie eliminacje. Medalu nie będzie ale lepiej odpaść po meczu z kimś niż z jakimiś nonejmami. Tak jak Legia miała fajną grupę w LE i powalczyła. Jak odpadną po walce to pretensji mieć nie będę. A jak wyjdą z grupy to będzie super przygoda.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #923 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 12:07:29 »
Ale "problemem" nie są rywale w grupie jako tacy.
Problemem jest kwestia czy wreszcie ktoś będzie potrafił przygotować kadrę pod względem fizycznym, bo to wygląda tak jakby nad Wisłą nie było choćby jednego gościa, który ogarnia przygotowania na potrzeby turnieju.
Kiedyś czytałem, że oni to traktują w ten sposób, że robią normalny cykl treningowy tylko skrócony pod względem czasowym. I efekt jest taki jak u Smudy w pierwszych meczach ligowych. Tylko tutaj nie ma czasu na dojście do siebie po przygotowaniach i w efekcie my przegrywamy kolejny turniej już na etapie pierwszego meczu gdy czy to Senegal czy Słowacja objeżdżają naszych jak chcą.
Więc gdybyśmy mieli kolejność: Argentyna, Arabia, Meksyk to można byłoby mieć jakieś nadzieje (pierwszy mecz i tak na zmarnowanie). Ale z Meksykiem na miejscu pierwszym i Argentyną na ostatnim coś czuję, że jesteśmy w czarnej "de".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #924 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 12:24:46 »
Problemu przygotowania fizycznego raczej nie będzie - nie będzie żadnego zgrupowania i wszyscy prosto ze swoich lig polecą do Kataru. Ostatnie mecze ligowe będą rozgrywane 13 listopada. Tydzień później start mundialu. Wszyscy powinni być w gazie, nie ma tematu zmęczenia sezonem. Największe ryzyko to takie, że nawet drobny uraz w ostatniej chwili eliminuje zawodnika z mistrzostw. Głupie naciągnięcie mięśnia leczy się 2-3 tygodnie i klops. Ostatnia kolejka ligowa to będzie horror.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #925 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 15:24:09 »
sorry za off topic, na jakim kanale sa transmisje meczów bundesligi?

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #926 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 15:52:24 »
Na Viaplay.

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #927 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 16:02:31 »
bardziej chodziło mi o konrektne kanały telewizyjne niz dostawce treści

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #928 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 16:10:06 »
Viaplay to stream - oglądasz przez aplikację lub przeglądarkę.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #929 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 16:34:34 »
Kosztuje 34 złote miesięcznie.