Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124267 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #810 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:05:23 »
Kilka postów wyżej napisałem, że nie mam i nie planuję mieć żadnych płatnych kanałów.
Poza tym albo wykaż, że Kurski (jaki by nie był) jest współsprawcą jakiegoś ludobójstwa albo przeproś.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #811 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:09:00 »

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #812 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:14:11 »
Jeżeli to jest dla Ciebie usprawiedliwienie to ja nie mam dalszych pytań.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #813 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:26:16 »
Dalsze pytania są zbędne, bo wyrok zazwyczaj jest ostateczny. Zresztą nie przypisałem nikomu wyżej opisanych przez Ciebie czynów, odniosłem się tylko do tępej propagandy uprawianej obecnie, która mentalnie i środkami przekazu tkwi w poprzednim wieku.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #814 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:30:29 »
Ale nie napisałeś "propagandowy Jacek" (tutaj bym się zgodził po całości) tylko nawiązałeś do zbrodniarza i ludobójcy. Propaganda XX-wieczna bywała różna. Nie tylko ludobójcza.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline AntekSocjalny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #815 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 21:56:38 »
Rampampam

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #816 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 23:00:09 »
31 do 4 w strzałach na korzyść dla Realu, zwykły przypadek który w tym sporcie raz na jakiś czas się zdarza.
Skuteczność Sheriffa 50%, skuteczność Realu 3,2%, gdzie tu widzisz przypadek?  :o
This is my truth, tell me yours.

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #817 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 08:56:00 »
Rampampam

Byłem, śpiewałem i piłem :)

Szkoda, że Napoli przegrało ...

Offline AntekSocjalny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #818 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:33:47 »
Również byłem, piłem, śpiewałem...dzisiaj ledwo mówię. Mecz sztos, a to co działo się na trybunach to hardcore, zwłaszcza ostatnie 10 minut...
 
Na zdjęciu poniżej ekipa hools z Leicester, "legendarny" Baby Squad, dzień przed meczem i ich flaga w dniu meczu

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #819 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:33:12 »
“Coś zaskoczyło” i jest to wielka niespodzianka dla wszystkich, ale z szampanem to trzeba czekać do końca grupy, czyli 4 mecze jeszcze. Kolejne zwycięstwo, to kolejny kontrakt dla dobrego zawodnika jak mówią eksperci, po zwycięstwo to coś koło 600 tys. euro, co dla polskiego klubu jest sporym zastrzykiem. Teraz trzeba mądrze inwestować i i utrzymać trzon drużyny przez sezon, a może być to trudne, bo zbliżają się dwa okienka transferowe.

Offline AntekSocjalny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #820 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 11:26:35 »
Z utrzymaniem piłkarzy może być problem. Nawrocki, nawet jak go wykupią, to długo u nas nie pogra. To samo Emreli i Kastrati

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #821 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 11:53:33 »
To wtedy trzeba się postawić i sorry grasz do końca kontraktu. Jeżeli piłkarz jest w miarę rozgarnięty, to podejdzie profesjonalnie jak na zachodzie. Nikt u nas nie jest aż taką gwiazdą, aby brać klub na zakładnika, co się w przeszłości zdarzało, więc klub powinien wymagać, a nie gnębić - przesuwać do drugiej drużyny, czy zakazać treningów z drużyną. Transfery między klubami wewnątrz ligowe są niemożliwe Legia ma zawyżone ceny od 2 mln euro się zaczynają.

Offline AntekSocjalny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #822 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 13:38:17 »
Problem jest w tym, że to Loczek będzie chciał ich sprzedać jak pojawią się pierwsi chętni z kilkoma milionami euro. Tabelki w exelu muszą się zgadzać...

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #823 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 16:24:50 »
Fajna sektorówka, ale to jest jakiś konkretny czy zupełnie randomowy koronowany koleś?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #824 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 15:45:24 »
Wygląda, że może być bardzo ciekawy odcinek