Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124589 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #675 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 00:29:35 »
Bardzo się cieszę, bo od zawsze kibicuję Włochom. A na tym turnieju byli najlepsi i już. Southgate przekombinował z tymi zmianami na karne. I jeszcze Saka na piątego. Super turniej.
Oczywiście gratuluję zwycięzcy naszego typerka. Dychę już uzbierałem. ;)

Offline deFranco

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #676 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 07:54:33 »
Ponieważ dwie drużyny, którym kibicuję, odpadły już na wcześniejszych etapach,
miałem ten komfort :D że mogłem w finale wybrać sobie "swojego".
Cieszę się, że wygrali Włosi, choć ich fanem nie jestem. Muszę przyznać, że cały
turniej rozegrali bardzo dobry i nawet całkiem "czysty". Czyżby kończyła się
era włoskich napastników, symulantów ? Oby to był dobry prognostyk.

Runda grupowa raczej przeciętna. Od 1/8 zaczął się niezły turniej. Summa summarum
wygrał,tak sądzę, jeden z trzech głównych faworytów. Ogólnie pod tym kątem Euro,
zawsze było ciekawsze od Mundiali. Na Euro, niekoniecznie w finale
biorą udział światowe potęgi (chociaż na ostatnich MŚ, też udało się to Chorwacji).

Reasumując, w skali 1-6, oceniłbym to Euro na 4+. Myślę, jednak, że żaden mecz jakoś
nie utkwi mi w pamięci na długie lata. Może za dużo już oglądałem i oglądam. Kilka lat wstecz,
doszedłem już do etapu, że wszystkie mecze jakoś zlewają mi się w jedno. Wyjątkiem
takie spotkania jak Liverpool-Borussia Dortmund w LE, ale to pojedyncze sztuki.

P.S. Zmiany Southgatea w końcówce meczu przejdą do historii  ;D

Offline gashu

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #677 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 08:10:14 »
Pozdro dla Gazzy i wszystkich innych, zgorszonych paradą równości!


Online xanar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #678 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 08:36:19 »
Borek nawet coś mówił, że jeździł na te turnieje po całym świecie, ale takiego "bydła" to nigdzie nie widział. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #679 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 08:54:09 »
Dzisiaj ranking liczony ręcznie bo i okoliczności przyrody są jakie są:
1. OokamiG 48 (+1)
2. Skandalista 44
3. szulig 43
4. Kierpic 40 (+1)
5. Chmurny 39 (+1)
     Leyek 39
7. Edgar 33 (+1)
8. perek82 32 (+1)

Komisja gier i zakładów forumowych ogłasza że wygrał OokamiG!!! Gratulacje

Finału samego nie oglądałem. To pierwszy taki przypadek od euro 88. No cóż tak wyszło. Ale też było przyjemnie
« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Lipiec 2021, 09:33:55 wysłana przez perek82 »
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #680 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 16:13:08 »
  Gratulacje dla zwycięzcy. Tak czy inaczej na końcu wszyscy jesteśmy zwycięzcami!!! (nieprawda, to taki tekst wciskany dzieciom i frajerom).


  Kurde strasznie kibicowałem tym Anglikom, aczkolwiek trudno nie przyznać że Włosi w przekroju całego turnieju grali ładniej i z pewnością nie było to niezasłużone zwycięstwo. Southgate chyba się kleju wczoraj nawąchał, miał Italiańców na widelcu i to dwa razy. Szkoda, że dzieci z przedszkola nie wysłał do tych karnych. Ale co się spodziewać po typie co sam nie strzelił najważniejszego karnego w swoim życiu, pewnie chciał się zemścić.

Cytuj
Pozdro dla Gazzy i wszystkich innych, zgorszonych paradą równości!

  Chyba z góry założyłeś, że to nie są uczestnicy parad równości, Nie wiadomo czy nie błędnie.

  Ookamig, roześlij wszystkim biorącym udział na priv swojego maila którego masz podłączonego do paypala

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #681 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 16:24:46 »
Pozdro dla Gazzy i wszystkich innych, zgorszonych paradą równości!

Może uczęszczają i tu i tu, bo klimat jakby podobny.  8)
Również pozdro!  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline parsom

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #682 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 16:32:09 »
Ale też było przyjemnie

Gdzie to?

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #683 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 16:41:34 »
Pojezierze iławskie :)
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #684 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 17:03:32 »
Wysłałem wszystkim privy, jeśli ktoś nie dostał to niech napisze, bo mogłem przeoczyć. Dzięki Panowie jeszcze za emocje, pierwszy raz brałem w takim konkursie udział i był zdecydowanie to udany czas. Z tego co pamiętam mam kupić z nagrody jakiś komiks, więc z przyjemnością zrealizuje to zadanie i podzielę się jego efektami kiedy dojdzie, ale to chwile może potrwać bo zamówienie z gildii mi przyjdzie na przełomie lipca i sierpnia. Jeśli zapomnę to śmiało mi przypominajcie. :)

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #685 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 17:05:42 »
Ja nie dostałem.

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #686 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 17:06:58 »
Skandalisto chyba tobie wysłałem bezpośrednio na maila, bo inną ikonkę nacisnąłem.

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #687 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 18:11:04 »
Chyba z góry założyłeś, że to nie są uczestnicy parad równości, Nie wiadomo czy nie błędnie.
Jasne że błędnie, inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

Może uczęszczają i tu i tu, bo klimat jakby podobny.  8)
A w ogóle to nie są zdjęcia z parady równości? Nie wierzę.

Oglądam kolejny raz te karne, oglądam i Włosi cały czas wygrywają :)

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #688 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 18:26:10 »
Anglicy jeśli wyjdą z grupy to chyba trafiają na kogoś z zestawu Francja / Niemcy/ Portugalia. Bohaterska walka i klęska w karnych. Tak myślę.
Cytując samego siebie sprzed miesiąca😀
Tym razem karne w finale dopiero stanęły na drodze
« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Lipiec 2021, 18:33:11 wysłana przez perek82 »
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #689 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 19:13:52 »
Cytuj
Jasne że błędnie, inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

  Oj tam, mały żarcik. Może i są, ale pewnie nie. Mnie tam akurat takie sceny raczej nie urażają, bardziej bawią. Każdy sobie zapewnia taką rozrywkę na jaką go stać.