Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124929 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 08:39:21 »
Pozostaje tym samym jedynie mocniej kibicować Włochom stającym samotnie przeciwko tej lidze pangermańskiej.  8)
Chyba, że Niemcy będą chcieli wyjątkowo zrobić psikusa Angolom za ich ostatnie zachowania pozaboiskowe.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 09:02:41 »
Stawiam 1:0 dla Włochów
Nie wiem komu kibicować. Inna sprawa że pewnie nie obejrzę bo wybywam na urlop i opcji obejrzenia nie będę miał.
30 lat kibicowałem Anglikom. Zawsze mieli zawodników których lubiłem jak gazza becks scholes lampard Rooney. Teraz nie mam takich ulubieńców. Może Grealisha ale ten akurat gra mało. Alexander Arnold się popsuł.
Taki paradoks bo oglądam głównie ligę angielską.
Włosi mnie mile zaskoczyli na euro. Piłki reprezentacyjnej nie śledzę na bieżąco i nie wiedziałem że mają taką mocną ekipę.
Oby jakiejś lipy nie było na koniec.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online Darth_Simon

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 09:43:05 »
Tak na serio to chciałbym żeby był fajny mecz bez glupiego aktorstwa i nieuczciwych karnych i kartek.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Cypher

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 10:31:26 »
Cytuj
Brytyjski minister transportu Grant Shapps zaapelował do włoskich kibiców piłkarskich, aby nie próbowali podróżować do Anglii na zaplanowany na niedzielę finał mistrzostw Europy.

Udział Angoli w finale był chyba zaplanowany przed rozpoczęciem mistrzostw. Bo jakby nie awansowali, to co ... trybuny byłyby puste? 🤦‍♂️

Offline Gazza

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 11:17:21 »
(...)
30 lat kibicowałem Anglikom. Zawsze mieli zawodników których lubiłem jak gazza becks scholes lampard Rooney. (...)
Dla jasności - mój nick nie jest hołdem dla Gascoigne (ma zupełnie inną genezę), a ja nie jestem fanem reprezentacji Anglii. ;)

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 11:39:11 »
Dobra, dobra. Po takiej nagonce na Angoli teraz głupio się przyznać.  ;)
A na poważnie, to tamta Anglia, mająca w składzie kilku życiowych wykolejeńców, budziła jednak większą sympatię niż te współczesne roboty.

Offline gashu

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 14:00:23 »
Gascoigne, Sheringham... to dopiero była piękna, pijacka ekipa!
Brakowało jej tylko Janusza Wójcika w roli trenera.

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #652 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 14:22:21 »
Tony Adams 😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Cypher

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #653 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 16:31:34 »
Cytuj
Brytyjski minister transportu Grant Shapps zaapelował do włoskich kibiców piłkarskich, aby nie próbowali podróżować do Anglii na zaplanowany na niedzielę finał mistrzostw Europy.

Wróć!!!
UEFA sypnęła wejściówkami i kibice z Włoch jednak obejrzą finał na żywo na stadionie.
Całe 1000 osób po ~500 funciaków za bilet. Tylko co na to brytyjski minister transportu..?   ::)
Jakby Włosi wygrali, to po powrocie do domu czeka tam ich niezła pięciodniowa kwarantanna. :)

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #654 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 18:10:06 »
Mimo kontrowersji i szczęśliwego układu gier dla Anglików, finał jak najbardziej sprawiedliwy.
Mój typ:
Włochy - Anglia 2:0

I jeszcze najciekawsze momenty półfinałów na zdjęciach:





 ;)

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #655 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 06:28:03 »
A w tak zwanym międzyczasie Argentyna wygrała Copa America  ;D




This is my truth, tell me yours.

Online Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #656 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 10:14:40 »
@up
No to oszukańcza FF już ma swojego murowanego faworyta do Złotej Piłki.

A w finale oszukańczego EURO postawię na 2:1 dla Anglii - ściany nawet będą pomagać.

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #657 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 10:30:28 »
Sytuacja w naszej tabeli taka, że goniący muszą typować innego zwycięzcę niż Ookami, żeby zachować szansę na zwycięstwo. Mnie to już nie dotyczy, więc znów typuję taki wynik, jaki chciałbym zobaczyć.

Włochy - Anglia 2:0

Edytiwałem, bo mi słownik wpisał Polami zamiast Ookami. ;)

Offline Chmurny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #658 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 16:44:29 »
A w tak zwanym międzyczasie Argentyna wygrała Copa America  ;D
Jak ktoś znajdzie wolną chwilę, to może popatrzeć, jak argentyński bramkarz rozmontował w rzutach karnych Kolumbię w półfinale.

Dzisiejszy finał:
Włochy - Dania 1:2

a nie, wróć:
Włochy - Anglia 2:2 i Anglia

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #659 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 18:13:39 »
A w finale oszukańczego EURO postawię na 2:1 dla Anglii - ściany nawet będą pomagać.

Czyli co? Na koniec będą mogli sobie powiedzieć: "Ja oszukiwałem, ty oszukiwałeś, wygrał lepszy"?  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".