Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 121481 razy)

Interloper i 14 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #195 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:06:31 »
Ten pseudobramkarz zawalił im mecz, trzeci gol przypomniał mi największe dni "chwały" Fabiańskiego w Arsenalu.

Online xanar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #196 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:12:57 »
Gdzie zawalił, gdyby nie ten bramkarz to 5:0 by przegrywali, te dwie bramki dla Ukrainy to w sumie tak z niczego strzelili, wiele to nie pokazali przez całe spotkanie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #197 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:23:54 »
Rzeczywiście z przekroju całego meczu Ukraińcy na punkty nie zasłużyli, a Holendrzy przy braku swoich dwóch filarów defensywy prawie się sfrajerzyli. Mecz bardzo ciekawy, podobnie jak całe mistrzostwa. Mało kto kalkuluje, dominuje raczej ofensywna piłka.

Typy na jutro
Szkocja - Czechy 0:0 (najwyższy czas na jakiś paździerz)
Polska - Słowacja 3:0 (myślę, że mecz nam się ułoży, a Słowacy są naprawdę słabi)
Hiszpania - Szwecja 3:1

Zupełnie nie czuć pompowania balonika w tym roku. Słychać raczej sceptyczne głosy. Ależ ten Brzęczek nam obrzydził tę kadrę. Wierzę w to, że Sousa ma jakiś pomysł na mecz i wyjdziemy jutro po pewne zwycięstwo. Nie wiem, czym uzasadnić swoją wiarę. Chyba po prostu taka moja natura. ;)

Online Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #198 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:30:53 »
Oglądałem tylko końcowe 20 min. Ned-Ukr. Nie wróżę Oranje sukcesu na turnieju. Jakaś 1/8, 1/4 to już będzie megasukces.

Swoją drogą to gra na Euro Holandia czy Niderlandy? W tamtym roku było głośno o zmianie nazwy, a teraz wszędzie widzę Holandię. Mamy tu podobną sytuację jak na Wyspach, że w piłce nie ma Wlk. Brytanii tylko Anglia i reszta czy o coś innego chodzi? A może to po prostu ignorancja i wszyscy dziennikarze mają to gdzieś?

Żeby nie zapomnieć jutro:
Szkocja - Czechy 1:2
Polska - Słowacja 3:0
Hiszpania - Szwecja 2:2

Widzę, że mocno faworyzujecie Hiszpanów, a po kłopotach covidowych coś czuję, że będą rozbici, a do tego Szwecja na turniejach zawsze jest niewygodna.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #199 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:34:23 »
Ja widzę, że mocno faworyzujecie Polaków a tymczasem na dzień przed meczem my przecież nie mamy pojęcia jakim składem zagramy, bo nie mamy wykrystalizowanej podstawowej jedenastki.
Nie chciałbym przekłuwać balonika, ale na dzień dzisiejszy obstawiałbym 2 punkty na koniec fazy grupowej. Pierwszy jutro.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #200 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:36:24 »
Swoją drogą to gra na Euro Holandia czy Niderlandy? W tamtym roku było głośno o zmianie nazwy, a teraz wszędzie widzę Holandię. Mamy tu podobną sytuację jak na Wyspach, że w piłce nie ma Wlk. Brytanii tylko Anglia i reszta czy o coś innego chodzi? A może to po prostu ignorancja i wszyscy dziennikarze mają to gdzieś?

Nie jest podobna bo w piłce nie ma Wielkiej Brytanii - jest Anglia, Szkocja, Walia itd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #201 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:47:36 »
Umiesz czytać ze zrozumieniem?

w piłce nie ma Wlk. Brytanii tylko Anglia i reszta

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #202 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:54:33 »
Z tego, co mi wiadomo, zmiana nazwy jest zaleceniem wewnętrznym i Holendrzy(Niderlandzi?) nie wymagają od innych krajów zmiany nazewnictwa w ich językach. Tak więc Holandia to nadal jak najbardziej prawidłowa forma. Oczywiście mogę się mylić, nie sprawdzałem tego dogłębnie, lekko się interesowałem tematem tylko po wprowadzeniu tej nazwy.
A przy okazji - Copa America już wystartowało. Jeśli komuś jeszcze mało piłki na dzisiaj. :)

Online xanar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #203 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 00:08:14 »
Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Najwyraźniej nie, komiksy nie pomagają  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #204 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 06:07:17 »

Po prawej uzysk z poprzedniego dnia.

Ja dzisiaj tak typuję:
1:0 dla Szkotów
1:0 dla naszych
2:0 dla Hiszpanów

W sumie na naszych to jestem obrażony po mundialu i przez 3 lata oglądałem ich tylko jak mnie ktoś zmusił. Dzisiaj kibluje na jakimś treningu i pewnie nie obejrzę 2 połowy. Wstyd się przyznać ale dużej części piłkarzy nie znam. Polskiej ligi nie tykam od jakiś 20 lat.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #205 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 12:33:19 »
Szkocja - Czechy 1:1
Polska - Słowacja 2:1
Hiszpania - Szwecja 2:1

Offline Chmurny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #206 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 13:31:43 »
A ja tak:
Szkocja - Czechy      1:1
Polska - Słowacja     2:0
Hiszpania - Szwecja 2:0

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #207 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 13:59:32 »
Szkocja - Czechy      0:2
Polska - Słowacja     0:1
Hiszpania - Szwecja 1:1

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #208 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 14:29:17 »
Szkocja - Czechy      0:2
Polska - Słowacja     0:1
Hiszpania - Szwecja 1:1

Dołączasz ze składką czy dla sportu?😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #209 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 15:51:31 »
Dołączasz ze składką czy dla sportu?😀
Myślałem ze to dla sprotu :), nie bylem od poczatku w temacie i nie wiem ile ta składka a nie moge odszukac info.