Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 121598 razy)

Interloper (+ 2 Ukrytych) i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #120 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:24:44 »
Lipiec 94 r. Gdzieś na Mazurach, w jakiejś świetlicy w środku nocy patrzę jak Baggio strąca gołębia. Jedno ze wspomnień z dzieciństwa.
Ja byłem nad morzem, ale też w świetlicy oglądałem ;D

Przy okazji, pożalę się jeszcze, że miałem bilet na nasz pierwszy mecz w Dublinie, ale wiadomo… >:(

Jest nas kilka osób, to może mały typer? Rozkład jazdy i moje wyniki na dzisiaj:
Walia – Szwajcaria 1:2
Dania – Finlandia 2:0
Belgia – Rosja 3:1

Dawajcie swoje panowie.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #121 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:34:04 »
  Proponowałem mały konkurs z nagrodami, nikt się nie odezwał.

Walia - Szwajcaria 2:1
Dania - Finlandia 3:0
Belgia - Rosja 3:1

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #122 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:41:56 »
W pracy prowadzę małą bukmacherkę. 2 pkt za dokładny wynik 1 za kierunek.
Już nie pamiętam jak dokładnie obstawiłem ale chyba
2:1 dla Szwajcarów
1:0 dla Danii
2:1 dla Belgii
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #123 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:44:10 »
  Proponowałem mały konkurs z nagrodami, nikt się nie odezwał.
Z nagrodami? :P
A to w którym miejscu pisałeś?
Proponujesz jakąś inną formę typowania niż tutaj w postach?

W pracy prowadzę małą bukmacherkę. 2 pkt za dokładny wynik 1 za kierunek.
Propnuję 3 pkt za dokładny wynik i 1 za kierunek.

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #124 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:50:38 »
U nas jest opcja na trzeci punkt gdy się jako jedyna osoba trafi dokładny wynik. Wczoraj jedna dziewczyna jako jedyna obstawiła 3:0 dla Włochów
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #125 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:54:27 »
U nas jest opcja na trzeci punkt gdy się jako jedyna osoba trafi dokładny wynik. Wczoraj jedna dziewczyna jako jedyna obstawiła 3:0 dla Włochów
Miałoby to sens gdybyśmy nie znali wcześniej swoich typów.

Przydałby się ktoś czwarty do gry!

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #126 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:55:27 »
   Wspominając o małym hazardziku, no ktoś musi puchar zasponsorować przecież. Proponowałbym tutaj widać dzień, godzinę edytowane posty nie są brane pod uwagę i na same trafione wyniki, kto najwięcej odgadnie to na tego każdy kto się zgodzi zrzuci się po tym choćby przysłowiowym "piątaku" i wyśle paypalem (raczej każdy korzysta a jak nie to czas najwyższy zacząć). Zwycięzca kupuje za to komiks i chwali się nim na forum, jak będzie kilku to może chociaż po piwie będą mieli.

Cytuj
Miałoby to sens gdybyśmy nie znali wcześniej swoich typów.

  Gramy na całość, czyli wynik ostateczny po finale.

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #127 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:04:13 »
   Wspominając o małym hazardziku, no ktoś musi puchar zasponsorować przecież. Proponowałbym tutaj widać dzień, godzinę edytowane posty nie są brane pod uwagę i na same trafione wyniki,[...]

  Gramy na całość, czyli wynik ostateczny po finale.
Nie do końca zrozumiałem jak miałoby wyglądać typowanie. Możesz doprezyzować?

Jaxx, dawaj, mecz się dopiero zaczął :)

Edit:
Jest Leyek, będą typy ;)
« Ostatnia zmiana: So, 12 Czerwiec 2021, 15:09:06 wysłana przez kierpic »

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #128 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:09:43 »
Walia – Szwajcaria 2:1
Dania – Finlandia 4:1
Belgia – Rosja 3:0

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #129 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:12:48 »
  No normalnie, każdy wypisuje tutaj wyniki jakie chce i kiedy chce, byle przed rozpoczęciem meczu i tyle. Jest zdaje się 51 wyników do wytypowania. Kto najwięcej trafi ten po finale "podniesie puchar"

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #130 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:24:11 »
I liczą się tylko dokładne wyniki? Mam nadzieję że zdobędę jakiś punkt ;)
A może jednak zrobić tak jak proponował perek82 (2/1 pkt)?
Na razie jest nas czterech.
Może ktoś jeszcze się pojawi w zabawie przed następnym meczem?

Jeśli chodzi o moich faworytów, to są to oczywiście Włosi (jestem fanem Juve, a kadra zawsze była naszpikowana ich zawodnikami).
;D ;D ;D

A jeżeli chcesz konkurs komiksowy, to dzisiaj o 20:00!
« Ostatnia zmiana: So, 12 Czerwiec 2021, 15:29:26 wysłana przez kierpic »

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #131 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:24:49 »
Zarejestrowałem się na forum komiksowym, a tu typerek piłkarski. :)
Ponieważ mecz się już zaczął, to wytypuję tylko dwa pozostałe.
Dania - Finlandia 3:0
Belgia - Rosja 1:1
Jeśli chodzi o moich faworytów, to są to oczywiście Włosi (jestem fanem Juve, a kadra zawsze była naszpikowana ich zawodnikami). Mam również nadzieję na dobrą grę naszych Orłów. Mimo wszystkich ostatnich zawirowań nadal mamy przecież kilku bardzo dobrych zawodników z najlepszym piłkarzem świata na czele. Jeśli ze Słowacją zagramy dobry, zwycięski mecz, to na fali entuzjazmu możemy być jednym z czarnych koni tej imprezy. Tak, jestem niepoprawnym optymistą.
Ach, tego wyniku nie typuję, ale Walijczycy i Szwajcarzy nie strzelą według mnie żadnej bramki w tym meczu.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #132 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:32:43 »
   No i gitarka jak pasują warunki naszego małego konkursu to niech każdy zainteresowany napisze pogrubionym drukiem ZGADZAM SIĘ co by oznaczało, że honorowo się zobowiązuje do przekazania tych 5 złotych (jeżeli będą to tylko 3-4 osoby to proponowałbym zwiększenie sumy do 6-7 złotych aby chociaż na tego przysłowiowego Marvel Now starczyło) osobie wygranej. Do zabawy zapraszamy oczywiście wszystkich, jak ktoś "hazardu" nie uprawia to nic nie pisze i nic nie wpłaci na koniec, ale jednocześnie nie otrzyma "wielkiej wygranej" jeżeli zostanie zwycięzcą a ta przypadnie pierwszej osobie z najwyższą liczbą punktów, która się zgodziła. Mogę przygotować arkusz kalkulacyjny który oczywiście będzie odrazu sprawdzał daty i godziny typowań, jak ktoś na codzień pracuje z excelem to byłbym wdzięczny jakby wziął to na siebie, ja właściwie nic nie pamiętam z tego, ale jak się uprę to dam radę.

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #133 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:37:02 »
ZGADZAM SIĘ i bez kozery proponuję zrzutę po 10 zł.

Tylko o tej punktacji napisz jeszcze proszę.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #134 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 15:42:32 »
Tylko trafione dokładne wyniki. Jeden wynik, jeden punkt taka jest moja koncepcja. Jak ktoś ma inne, to proszę bardzo przedstawić, grunt żeby się wszyscy chętni zgodzili. 10 złotych, ostry gracz, osobiście nie jestem na nie, ale więcej nie dam, to ma być zabawa.