Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 121761 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #930 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 17:27:06 »
Jeszcze tak przy okazji.
Mam ten Viaplay wykupiony, bo tylko tam jest BL.

Ale jakość tego streamu to jest dramat, w porównaniu do tego co miałem przez satelitę, czy nawet ostatnio przez kablówkę. Rozdziałka słaba ale jeszcze ujdzie. Ale na streamie brak płynności, dynamiki. Kto gra i widzi różnicę pomiędzy 30 a 60 klatek, ten wie o czym pisze. To jest lekko chora sytuacja, futbol zawsze przodował w nowych technologiach telewizyjnych - 4K, 3D, wcześniej płaskie tv. A teraz wszystko to jest cofanie. Nieraz też obejrzę jakiegoś streama na C+. Rozdziałka ciut lepsza, fajna apka na Androida czy przez stronę, ale dynamiki, płynności też brak. A od jesieni LM też już tylko na Viaplay.

Chmury, streamy filmów, muzyki, zaraz i gier, przesiadka z monitorów 20+ cali na telefony 6-7 cali - nie tak powinien wyglądać rozwój technologiczny. Jakość (i bezpieczeństwo w przypadku danych w chmurze) poświęcona kosztem wygodnictwa. A korporacje się cieszą, bo nie muszą się dzielić marżą z kablówkami czy sklepami (muzyka, filmy).

Offline Necr09

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #931 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 18:33:42 »
Polsat ma Ligę Mistrzów jeszcze przez dwa następne sezony, Viaplay przejmuje F1 od Elevenów i Ligę angielską od C+ od następnego sezonu, co do ich jakości to z tego co pamiętam to puszczają w 720p i często im wyrzucało serwery jak coś lepszego się działo typu Bayern vs Borussia lub KSW.
FGO: 758,469,198

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #932 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 21:05:31 »
Dlatego dopoki to bedzie tak kiepsko działać bede korzystac z darmowych serwisów. Jak ma sie zacinac przynajmniej nie bede sie wkurzał ze musze za cos płacic

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #933 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 21:35:40 »
@szulig
Zacinać się raczej nie zacina (no może z raz na sekundę podczas meczu), a brak płynności to już bardziej wina technologii a nie tej konkretnej platformy.
Filmy na Netflixie i innych platformach w dynamicznych scenach też tracą płynność. Większości to pewnie nie przeszkadza, ale jak ktoś widział porządne BluRay'e, do tego najlepiej na TV co obsługuje tryb 24 klatek to musi mocno zawiesić oczekiwania, żeby dać radę oglądać streamingi.

Offline HugoL3

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #934 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 10:01:58 »
Jeszcze tak przy okazji.
Mam ten Viaplay wykupiony, bo tylko tam jest BL.

Ale jakość tego streamu to jest dramat, w porównaniu do tego co miałem przez satelitę, czy nawet ostatnio przez kablówkę. Rozdziałka słaba ale jeszcze ujdzie. Ale na streamie brak płynności, dynamiki. Kto gra i widzi różnicę pomiędzy 30 a 60 klatek, ten wie o czym pisze. To jest lekko chora sytuacja, futbol zawsze przodował w nowych technologiach telewizyjnych - 4K, 3D, wcześniej płaskie tv. A teraz wszystko to jest cofanie. Nieraz też obejrzę jakiegoś streama na C+. Rozdziałka ciut lepsza, fajna apka na Androida czy przez stronę, ale dynamiki, płynności też brak. A od jesieni LM też już tylko na Viaplay.

Chmury, streamy filmów, muzyki, zaraz i gier, przesiadka z monitorów 20+ cali na telefony 6-7 cali - nie tak powinien wyglądać rozwój technologiczny. Jakość (i bezpieczeństwo w przypadku danych w chmurze) poświęcona kosztem wygodnictwa. A korporacje się cieszą, bo nie muszą się dzielić marżą z kablówkami czy sklepami (muzyka, filmy).

100% racji.
Ale o przeniesieniu LM do Viaplay nic nie wiem. Premier League owszem.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #935 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 18:46:37 »
Ta, już Necr09 prostował. Nie wiem skąd mi się ta LM ubzdurała :) Może mieli startować w przetargu i założyłem z góry, że jak weszli z kopyta na rynek to go wygrają ;)

Zresztą zaraz chyba ten Viaplay wyłączę. Po tym co w dwumeczu LM pokazał Bayern nie mam ochoty już oglądać patałachów w tym sezonie :) jak zostały już tylko mecze o pietruszkę.

Offline Necr09

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #936 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 21:00:43 »
Startowali, zgarnęli Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy, czyli odpowiednio drugi i trzeci poziom rozgrywek europejskich.
FGO: 758,469,198

Offline Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #937 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 08:37:13 »
Real Madryt właśnie odbył najbardziej nieziemską ścieżkę do finału w historii Ligi Mistrzów. Co za historia. Co za klub. Absolutnie cudownie, rzecz nie do uwierzenia.

By to uhonorować kaczafi robi out, a wjeżdża Don Carlo i jego equipazo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Murazor

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #938 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 10:11:10 »
wjeżdża Don Carlo i jego equipazo
Włoskie korzenie widać gołym okiem :D a wyrzucenie 3 klubów-państw po kolei to cudowne potwierdzenie, że nie wszystko można kupić za dolary.

Offline Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #939 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 10:32:16 »
Na szczescie final zdrowy, dwa kluby z piekna tradycja. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #940 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 16:50:17 »
nie wszystko można kupić za dolary.

Zostaje euro, dirham czy dług? ;)

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #941 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 19:37:26 »
  Zakończyła rozgrywki najlepsza liga świata, szkoda że w ten sposób, ale trzeba przyznać że ostatnia kolejka była fantastyczna. Zakończyła również druga najlepsza liga po niej czyli Polish Extraclass, ale tu emocje były mniejsze bo wszystko zostało wyjaśnione już wcześniej a zresztą szkoda o tym wspominać. Za chwilę puchar podniesie Milan i dobrze bo to wielka firma i przykro było oglądać ich szwendanie się w okolicach 6 miejsca a Zlatanowi się należy bo to Zlatan. Do tego wczoraj mieliśmy do czynienia raczej z najgłośniejszym transferem sezonu, który odbył się bez transferu. Czyli działo się.

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #942 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 20:47:25 »
Oj, dzialo się. Szczególnie dla mnie, kibica ŁKS-u.  :'(

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #943 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 22:08:29 »
Większym wydarzeniem jest to, że po 20 kilku latach C+ stracił prawa do ligi angielskiej i teraz pokazał ostatnie mecze. 

Offline deFranco

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #944 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 07:25:42 »
Oj, dzialo się. Szczególnie dla mnie, kibica ŁKS-u.  :'(
Kiedy wracacie do Ekstraklasy ? Trochę mi was brakuje