Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #705 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:15:56 »
Ekstraklapa ruszyła. Ekscytujecie się?  ::)  ;D

Ja bardzo.
Więcej powiem. Ekscytuje się tylko polską piłką.

Nie wiem kto wygra i kto spadnie.
He he he

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #706 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 14:50:10 »
Do licha. W takim razie zazdroszczę entuzjazmu. Mnie zostało go na tyle żeby po wszystkim przeczytać relację z meczu "swoich".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline gashu

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #707 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 10:01:52 »
Nie.
 
Jak dla mnie piłka mogłaby istnieć tylko w reprezentacyjnym wydaniu.

Istniejący obecnie podział na piłkarski świat mulitmilionerów (liga mistrzów, kilka zachodnich lig) oraz patałachów (choć jak na lokalne warunki równie sowicie opłacanych), gdzie praktycznie niemożliwe jest (poza okazjonalnymi fuksami) przeskoczenie z jednej grupy do drugiej, skutecznie od wielu lat odstrzsza mnie od śledzenia rozgrywek klubowych i utwierdza w przekonaniu, że nie chodzi w tym o nic innego niż tylko o pieniądze.

Dodatkowo odrzuca mnie coraz mniejsza obecność w składach polskich drużyn polskich piłkarzy, na rzecz tłumów często wybitnie średniej jakości obcokrajowców. Oglądając taką np. Legię (mieszkam obecnie w Warszawie) nie mam wogóle poczucia, że to "moja" drużyna, tylko czyjeś prywatne przedsięwzięcie, którego jedynym celem jest generowanie kaski dla aktualnego właściciela.

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #708 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 11:39:59 »
...Oglądając taką np. Legię (mieszkam obecnie w Warszawie) nie mam wogóle poczucia, że to "moja" drużyna, tylko czyjeś prywatne przedsięwzięcie, którego jedynym celem jest generowanie kaski dla aktualnego właściciela.

"i wtedy zalała mnie zła krew..." :)

Legia to nie jest "Twoja" drużyna. Co w tym dziwnego ?
Jeśli kibicowałeś innej drużynie to nagle chcesz zacząć kibicować Legii ?
To w ogóle możliwe ? Nie ma jakiegoś okresu karencji :) ? Masz w sercu miejsce dla dwóch klubów ?

I na zakończenie moje prywatne zdanie.
Lepszy Mioduski niż sowiecki generał.

Offline gashu

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #709 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 11:44:25 »
Gorąco kibicowałem Legii przez kilkanaście lat (lata 90. i początek 21. wieku) nie będąc nawet mieszkańcem stolicy.
Na szczęście wyrosłem z tego.

A "w sercu" mam miejsce przede wszystkim dla bliskich mi ludzi, a nie czyichś prywatnych biznesów.
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Lipiec 2021, 11:48:51 wysłana przez gashu »

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #710 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 11:49:01 »
Kibicowałem Legii przez kilkanaście lat (lata 90. i początek 21. wieku) nie będąc nawet mieszkańcem stolicy.
Na szczęście wyrosłem z tego.

A no to jak wyrosłeś z tego w dodatku na szczęście to pamiętaj... braci się nie traci. He he he

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #711 dnia: Pt, 13 Sierpień 2021, 23:29:22 »
  No i wystartowali nareszcie, na start przygnębiająca lekcja dla fanów Kanonierów. Na szczęście nim nie jestem, więc mogłem się tylko uśmiechnąć.

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #712 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 00:42:26 »
Fani The Gunners też już od paru lat uśmiechają, bo co im pozostało... 

Offline Eyeless

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #713 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 07:23:30 »
Fani The Gunners też już od paru lat uśmiechają, bo co im pozostało...
Pozostaje tylko :)

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #714 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 09:10:56 »
Gol po dośrodkowaniu z autu chluby nie przynosi. Można powiedzieć, że zagrali swoje. Kiedyś Stoke ich załatwili w ten sposób. I się Wenger zdenerwował 😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #715 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 10:01:54 »
Cytuj
Gol po dośrodkowaniu z autu chluby nie przynosi. Można powiedzieć, że zagrali swoje. Kiedyś Stoke ich załatwili w ten sposób. I się Wenger zdenerwował 😀

   Eeee tam, pamiętasz Aston Villę i klasyczną akcję Mellberg-Enckelman? To było Coś przez duże C, ależ tam kibole za bramką mieli radochę.

Offline Gnypel

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #716 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 13:44:28 »
Gorąco kibicowałem Legii przez kilkanaście lat (lata 90. i początek 21. wieku) nie będąc nawet mieszkańcem stolicy.
Na szczęście wyrosłem z tego.

I bardzo dobrze! Bo takich "kibiców" nam nie potrzeba.
Mieszkańców stolicy szczerze mówiąc też nie ;)

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #717 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 23:51:30 »
LOL.
Szeryf z Tyraspola natłukł Chorwatom.
Polska piłka (s)kopana to naprawdę coraz głębsze dno.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #718 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 08:19:31 »
To zapraszam na Ł3 na mecze w grupie LE  :P
Czekam na losowanie

SSC Napoli
Celtic FC albo Leicester City FC
Spartak Moskwa albo West Ham United FC

Powiem Wam, że naprawdę w tej LE są mocne drużyny 8)


Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #719 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 08:36:34 »
Ujmę to w ten sposób: mistrz Polski jako jedyny zespół zakwalifikował się "do drugiej ligi" europejskich pucharów po tym gdy grając u siebie zdołał przepchnąć o jedną bramkę grającego praktycznie cały mecz w dziesiątkę rywala (który zresztą grając w osłabieniu i na obcym boisku jeszcze strzelił gola).  8)
Tia... na pewno zamierzam oglądać ich dalsze popisy.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".