Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 121652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #60 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 23:37:20 »
W końcu.

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #61 dnia: So, 15 Sierpień 2020, 22:56:33 »
Ależ pudło Sterlinga. Jak to mówi moje dziecko epickie.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline szocik

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #62 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 18:12:53 »
nie pierwsze i nie ostatnie

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 17:59:26 »
Dziś odszedł boski Diego
This is my truth, tell me yours.

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 18:28:52 »
pierwszy raz widziałem Diego, a on zrobił coś takiego
https://www.youtube.com/watch?v=tlk3dl8O588
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 19:44:48 »
Raczej odleciał.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 22:38:26 »
Nie pamiętam słabszej Anglii.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 06:03:36 »
Anglicy zagrali sparing z drużyną która kilku podań nie potrafi wymienić. Dali nam gola a i tak nie wykorzystaliśmy tego.
Z Lewym jesteśmy średniakiem bez niego nawet z Andorą byśmy się męczyli.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online adamarluk

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 08:52:04 »
Nie pamiętam słabszej Anglii.
Na Polskę w  zupełności wystarczy.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 08:59:20 »
Anglicy zagrali sparing z drużyną która kilku podań nie potrafi wymienić. Dali nam gola a i tak nie wykorzystaliśmy tego.

Mnie to nie wyglądało na sparing.
Wystarczyło ich dwa razy przycisnąć żeby padł jeden gol. Gdyby nasi potrafili ich docisnąć z pięć razy to mogło było skończyć się w okolicach wyniku z Węgrami.
Anglicy w tym meczu wyglądali na średniej klasy drużynę w trakcie odmładzania, która grała z europejskim słabeuszem.
Ale zweryfikują ich ME.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 10:33:14 »
A ja się powtórzę że to był dla nich sparing. Za chwilę będą grać w lidze i lidze mistrzów o miliony funtów. Awans do mundialu wywalczą drugim garniturem z rękami w kieszeni. Grając na pół gwizdka mają 9 punktów po 3 meczach.
Euro może nie zawojują ale takich jak my oklepują prawie za każdym razem. Co jest dość smutne.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 11:56:05 »
Postawa naszej reprezentacji to mega żanada. Zgadzam się, że Angole są słabi i byli jak najbardziej do ogrania. Podobnie Węgrzy. Zamiast 4 punktów powinniśmy mieć 9 i ponieważ tak nie jest, to jest olbrzymia porażka. Do niedawna za głównego winnego słabej gry naszej kadry uważałem Brzęczka, bo uczynienie selekcjonerem gościa, którego największym sukcesem trenerskim było zajęcie 4. miejsca w polskiej lidze, to śmiech na sali. Ale teraz już sam nie wiem. Wprawdzie o sukcesach trenerskich Paulo Sousy również nie słyszałem, ale jednak jego CV jest znacznie bogatsze, niż Brzęczka. Wygląda na to, że problemem są zatem piłkarze. I tu też nie chodzi o ich umiejętności, bo przecież część z nich jest filarami najlepszych drużyn Europy, a reszta też gra w dobrych, europejskich klubach. Najwyraźniej chodzi o zaangażowanie, a raczej jego brak. I mam tu na myśli nawet Lewandowskiego, który w reprezentacji jest ledwie cieniem samego siebie z Bayernu. Ech, najlepsze w historii pokolenie piłkarzy zmarnowane.....

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 12:14:00 »
Anglia grała na stojąco, a i tak była widoczna różnica klas. Gdybyśmy wywalczyli punkt, to raczej dzięki szczęściu. kadra jest w budowie i to potrwa kilka lat - inaczej zostaje nam długa laga do przodu i może coś się uda. watpie, abyśmy zagrali na mundialu, nawet, jak wyjdziemy z grupy, to jeszcze jest system pucharowy. Piłka klubowa już nam odjechała, a jak dalej będziemy w gorącej wodzie kompani, to samo będzie z reprezentacją. Potencjał Anglików jest ogromny, młodzi w przedziale 20-25, którzy będą lepsi, a u nas zaraz kilku odejdzie, inni mało grają. Nam jest trudno stworzyć mocną 11, która byłaby równa, choć eksperci twierdzą inaczej.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 14:41:29 »
a jak dalej będziemy w gorącej wodzie kompani,

Chyba w gorącej wodzie kompanii (dwa i). Albo w kompanii gorącej wody (poprawnie gramatycznie).

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #74 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 16:20:25 »
Ja cały czas uważam, że Anglicy grali na tyle na ile umieli i to my po prostu byliśmy o 2 klasy gorsi od tych przeciętniaków. Problem w tym, że mają tak słabą grupę, że zweryfikować będzie ich w stanie dopiero turniej.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".