Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 124254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kadet

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1035 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 19:47:19 »
Nie, brak szydery - chociaż im nie kibicuję, to przykro patrzeć, jak takie coś dzieje się z klubem, który za mojego dzieciństwa był jednym z Klubów przez duże K. Nie wspominając o tym, że więcej mam dla nich sympatii niż dla City i wszystkich innych drużyn działających na zasadzie "bogacz nie wie, co robić z kasą, więc kupuje sobie klub i pompuje w niego nieracjonalne ilości pieniędzy".

Choć jako fan Realu zdaję sobie sprawę, że jest w tym troszkę hipokryzji z mojej strony ;) Ale czasy Galacticos w porównaniu z dzisiejszym City czy PSG wydają mi się stonowaną epoką pełną powściągliwości.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online Eyeless

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1036 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 21:54:41 »
@perek82
Takie życie, przechodziłem przez to jakiś czas temu z Arsenalem, po tym jak zacząłem kibicować im na początku lat 90-tych poprzednia dekada była smutna, a kończyła się fatalnie.
Dziwnie się teraz patrzy na zjazd Manchesteru , z którymi spotkania kanonierów były kiedyś klasykami.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1037 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 14:15:36 »
Cytuj
W miejscowości Čierny Balog na Słowacji znajduje się zapewne jedyny na świecie stadion piłkarski, przez który przebiega linia kolejowa. Stadion wybudowano w latach 80., gdy stara linia nie była używana.

Wszystko zmieniło się w 1992 roku, kiedy słowaccy miłośnicy kolei doprowadzili do ponownego uruchomienia Czarnohrońskiej Kolei Leśnej, wożącej turystów do pobliskiego skansenu leśnego. Od tamtej pory mecze miejscowego TJ Tatran Čierny Balog wyglądają jak nigdy wcześniej.


Online Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1038 dnia: Cz, 25 Sierpień 2022, 20:29:10 »
Alez piekne losowanie LM, juz niedlugo na łazienkowska zawita wielki Real Madryt. Tak sie sklada, ze mam bileciki... <3 <3 <3
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1039 dnia: Cz, 25 Sierpień 2022, 21:26:52 »
Co tam jakiś Real Madryt. Nasz Real Częstochowa właśnie kończy dogrywkę :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1040 dnia: Cz, 25 Sierpień 2022, 21:47:15 »
No i dupa  :'(
This is my truth, tell me yours.

Online OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1041 dnia: Cz, 25 Sierpień 2022, 21:52:58 »
Szkoda. Rakowi zbrakło sił i klasowego napastnika.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1042 dnia: Cz, 25 Sierpień 2022, 22:27:27 »
Szkoda, że Bayern nie trafił do grupy z Szachtarem. No ale i tak dobre losowanie, jak się Inter trochę postara to Robercik-najemnik nawet z grupy nie wyjdzie po wielkim transferze :)

Online Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1043 dnia: Pt, 26 Sierpień 2022, 07:54:52 »
Czemu najemnik? Bo zostawil w koncu ta nudna lige? :p
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1044 dnia: Pt, 26 Sierpień 2022, 10:04:53 »
Szkoda, że Raków odpadł, ale mają za swoje. Początek sezonu, a oni przekładają mecze, gdzie w zasadzie intensywność grania jest żadna, a później jadą do Europy, gdzie intensywność jest spora i siadają fizycznie ... zamiast grać mecze, łapać rytm, to oni potrzebują już na początku przekładania i wyszło to, co miało wyjść. Europa na nas nie poczeka, a nasze drużyny tym przekładaniem powodują, że idziemy jeszcze wolniej. Slavia nic nie przekłada, leje rywala ligowego i wychodzi na Raków, który z jakiś powodów nie może tego samego robić.

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1045 dnia: Pt, 26 Sierpień 2022, 22:51:27 »
Szkoda, że Bayern nie trafił do grupy z Szachtarem. No ale i tak dobre losowanie, jak się Inter trochę postara to Robercik-najemnik nawet z grupy nie wyjdzie po wielkim transferze :)
Jej, a w Bayernie to niby kim był? Wolontariuszem? Ja się nie zdziwię jak Bayern z grupy nie wyjdzie :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1046 dnia: So, 27 Sierpień 2022, 22:05:24 »
Jej, a w Bayernie to niby kim był? Wolontariuszem? Ja się nie zdziwię jak Bayern z grupy nie wyjdzie :)

No też był najemnikiem. Kibicuję Bayernowi od dobrych 30 lat i w tym czasie jedynie jeden zawodnik był jeszcze bardziej nie przywiązany do klubu, myślący głównie o sobie - Douglas Costa, potem Lewy. Zresztą podsumowaniem podejścia Lewego była szopka przy odejściu.
A z tym niewyjściem z grupy to Cię nieźle poniosło ;) Jak Inter się jako tako spręży to sądzę, że Robercik szybko udział w LM w tym sezonie zakończy ;)

Offline Deg

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1047 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 01:15:49 »
Zobaczymy :)
This is my truth, tell me yours.

Online Eyeless

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1048 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 15:03:18 »
@Leyek
A Toni Kross to o kim myślał jak przechodził do Realu ? Do tego odszedł w najlepszym wieku. O Alabie i problemach z kasą też już wszyscy zapomnieli.
Mnie trochę dziwi , że Bayern mając świadomość licznej gwardii mogącej spokojnie zastąpić Lewego odwalał jakieś szopki z próbą zatrzymania 34-letniego zawodnika.
Dla Bawarczyków to był najlepszy moment na zmiany i cała sytuacja była im wyjątkowo na rękę. To że zrobili z tego hecę próbując dopiec zawodnikowi , który sporo dobrego dla nich zrobił świadczy tylko o problemie w zarządzaniu potencjałem ludzkim.
Zresztą Sule zwijający się do Borussi to też zaskakująca sytuacja.

Offline HugoL3

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1049 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 09:46:06 »
Moim zdaniem rządy Salihamidzicia generalnie należy ocenić na minus, bo to on pozwolił na wypuszczenie Alaby, Lewego oraz głównie Flicka.
Nie zadbanie o właściwe zastępstwo dla Lewego również należy zapisać jako minus - Mane świetnie odnajdował się w ofensywnym tercecie Liverpoolu, ale często był zawodnikiem atakującym ze skrzydła. Owszem były mecze, które zaczynał i kończył na szpicy, ale tam było bogactwo wyboru: najpierw Mane - Firmino - Salah a później doszli jeszcze Diaz i Jota. Teraz gdy przybył Nunez to już zrobiło się za ciasno i postanowiono elegancko pożegnać się z tym graczem, który sam myślał o odejściu.

Z Bayernowych najemników faktycznie kolega dobrze zauważył - Douglas Costa to był genialny skrzydłowy, ale zarówno zdrówko jak i głowa często nie nadążały za jego dryblingami i efektownymi strzałami. Tylko, czy serio można mieć żal do brazylijczyka? Wiadomo, że  tacy gracze jak Lahm, Schweini, Mueller, Neuer będą silniej związani z Bayernem, bo są Niemcami i dobrze im grać w najlepszym niemieckim klubie obecnie i w historii, ale np Kroos zamarzył o zrobieniu kariery zagranicą i pewnie nie żałuje. Alaba i Lewy też tego pragnęli. Austriak podjął dobrą decyzję i Lewy prawdopodobnie też - bez względu na to, jakie liczby osiągnie w FCB już wyciekły szczegóły jego kontraktu. 3 letnia umowa z rosnącymi zarobkami to wymarzone rozwiązanie dla zawodnika w jego wieku, a Bayern oferował tylko roczną lub max dwuletnią umowę o ile dobrze pamiętam. Poza tym, Lewy jest w cholerę ambitny - zaorał Bundesligę i dalej jest w cieniu Benzemy albo Mbappe więc czas najwyższy udowodnić niedowiarkom (spoza Polski i Niemiec rzecz jasna), że to on jest najlepszym napastnikiem świata.
Może być ciężko patrząc na to jak genialnie zaadoptował się Haaland w City.

Jaki Inter przeciwko Bayernowi :) To nie 2010 :)