Pozostałe > Na luzie

Niedorzeczne oferty

(1/6) > >>

U.F.O:
Każdy z nas przegląda serwisy aukcyjne i nierzadko natrafia na oferty tak odklejone od rzeczywistości ze aż zabawne. Zakładam ten topic abyście podzielili się swoimi znaleziskami. To może zacznę o przykładowego ogłoszenia na które właśnie trafiłem:

https://www.olx.pl/d/oferta/komiks-superman-9-95-CID751-IDNMTPr.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=3

 stan 3/5 ;D

sum41:
To samo jest w USA mam kilka tysiecy zeszytowek sciagnietych w niskich cenach lata temu. Dzis ceny to porazka bo wiekszosc wychodzi z zalozenia ze jak sa filmy to to jest duzo warte... a 99% ludzi ogladajacych filmy ma wywalone na komiksy.

Deg:
Proszę bardzo: https://allegro.pl/oferta/donald-i-spolka-1993r-nr-25-11765147333
Brak okładki i jednej kartki, ale sprzedawca nie ukrywa, że komiks używany ;)

HugoL3:
Nie wiem czy na dłuższą metę taki temat ma sens. Jak ktoś jest zdesperowany a bardzo poszukuje danego numeru to może i wyda na niego i 50 zł.
Mnie najbardziej śmieszą oferty podajże antykwariatu TEZEUSZ, który za pojedyncze numery Spider-mana TM Semic krzyczy sto złotych.
Ja rozumiem, że z biegiem lat wartość rośnie, ale co jakiś czas trafi się jakiś zdrowy antykwariat albo inny ludek i za sto złotych to wyśle nam 15 komiksów często w równie dobrym stanie.

Dlatego może niech temat lepiej się utrzyma jako taka przestroga :D Aczkolwiek no i mnie zdażyło się przepłacać za WKKMy i inne tomy, byle tylko je mieć póki są, bo ofert mało, a kiedy seria ukazywała się w kioskach to mnie nie interesowała albo zwyczajnie brakowało towaru.

Edit: Ku*** cofam to co pisałem o Tezeuszu. Są lepsze wariaty:
https://allegro.pl/oferta/bdb-spider-man-podwojne-zycie-pajaka-wyd-specjalne-11788351012
Ja kupiłem ten komiks w zeszłym roku w zadowalającym mnie stanie za niecałe 40 zł.

sum41:
W Lodzi gosc chcial za niego 35zl.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej