Pozostałe > Na luzie

LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety

(1/121) > >>

Michael_Korvac:
"LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne gadżety" - otwieram wątek w zbiorczym temacie "Na luzie", na niniejszym forum, z racji tego, że - mówiąc łopatologicznie - po prostu warto, oraz z powodu skupienia wszystkiego co związane z LEGO oraz innymi niż ,,figurki kolekcjonerskie" geekowskimi gadżetami na jednym panelu dyskusyjnym. W wątku wrzucajcie zdjęcia swoich zdobyczy: kolekcji LEGO i innych nietypowych gadżetów; jeśli macie propozycje w co inni forumowicze mogliby się zaopatrzyć, wrzucajcie linki do stron ze sklepowych okazji bądź do miejsc, gdzie można kupić coś bardzo wyjątkowego - np. pojawiającego się z racji jubileuszu jakiegoś filmu, serialu, komiksu itp. Osobiście sam natrafiłem na następujący rarytas, który wywołał w moim serduchu dużo więcej niż typową ekscytację i radochę nerda. Tym czymś jest soczyście odwzorowany, ze szwajcarską, jak na coś zabawkowego, precyzją, Batmobile - model wykonany z klocków LEGO o różnej wielkości: szerokości, grubości, długości - całe spektrum rozmiarów, i do tego ta upiornie paraliżująca czerń. LEGO® DC Batman 76139 1989 Batmobile™, bo tak nazywa się oficjalne, zaprojektowany przez LEGO kultowy pojazd Batmana, mierzy ponad 60 cm długości, ok. 12 cm wysokości i 22 cm szerokości. Pojazd zbudowany jest z 3306 elementów; jednym słowem, nie lada gratka dla miłośników Batmana i komiksowych światów, i ich adaptacji.

Premiera modelu LEGO® DC Batman 76139 1989 Batmobile™ w sprzedaży: 29 listopada 2019, z ceną 1100 zł.


https://www.lego.com/pl-pl/product/1989-batmobile-76139

John:
Wczoraj widziałem w Biedronce Lego Batmobile za 100.

Bender:
No ale nie ten ;)

KubciO:
John musiał widzieć zestaw "Batmobile: w pogoni za Jokerem 76119", a nie "1989 Batmobile 76139".

R~Q:
Klocki LEGO są bardzo fajne, kiedyś lubiłem sobie kupić śmieciarkę za 80 zł, ale obecnie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do czasu zabawy, wolę te pieniądze wydać na Spoiler: PokażUkryjkomiksy ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej