Autor Wątek: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety  (Przeczytany 61707 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kadet

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #90 dnia: Cz, 09 Lipiec 2020, 19:38:49 »
Taki klockowy pointylizm, można powiedzieć. Powinni w tej serii wydać "Niedzielne popołudnie na Wyspie Grande Jatte" Serauta :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline nori

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #91 dnia: Wt, 14 Lipiec 2020, 20:16:57 »
Kolejny zestaw skierowany dla dorosłego odbiorcy: 71374 Nintendo Entertainment System. 2646 części i cena US $229.99 czyli koło tysiaka na nasze.










8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Online jotkwadrat

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 15 Lipiec 2020, 12:44:29 »
Czad. Ale brakuje pistoletu do strzelania do kaczek  ;)

Offline gashu

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #93 dnia: Śr, 15 Lipiec 2020, 12:48:02 »
W PL sprawdziłby się lepiej ten zestaw ;):


Online parsom

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #94 dnia: Śr, 15 Lipiec 2020, 13:49:59 »
Szybko poszło...

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #95 dnia: Pt, 04 Wrzesień 2020, 11:47:42 »

Nie istotne staje się to, czy umieszczony na wstawionym do posta zdjęciu zestaw kolekcjonerski, LEGO Harry Potter, jest nowy lub stary - zrebootwany i wypuszczony do nowej edycji. Po prostu "Ulica Pokątna" w legoludkowej, cegiełkowej architekturze prezentuje się znakomicie, i nawet, gdyby była na rynku od lat i tak obecnie jestem w stanie skusić się na to, żeby uwzględnić ten model w jakichś geekowkisch solidniejszych zakupach. Sam nie wiem dlaczego, jakby popychała mnie do tego jakaś niemożebna siła, byłbym w stanie zrezygnować z zakupu ,,zminiaturyzowanej Gwiazdy Śmierci" LEGO, na rzecz tego baśniowego i urozmaiconego klockowego zestawu. To fizycznie najdłuższy kompleks LEGO, z jakiegokolwiek Uniwersum, czy cyklu klocków LEGO przeznaczonych dla danej dziedziny zainteresowań, jaki widziałem.

P.S. Prezentacja zestawu LEGO Nintendo w poście wyżej, zrobiła na mnie równie ogromne, co LEGO "Ulica Pokątna" wrażenie. Ha! Dwie bardzo, bardzo wyjątkowe kolekcje! Jak widać "LEGO" jest w stanie dostosować się do wymagań każdego rodzaju odbiorcy; jest w stanie zaprojektować i zbudować wszystko!  ;D

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #96 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 09:43:38 »
Gwiezdnowojenny Bastion, chyba najlepsze forumowe miejsce spotkań w internetach (i nie tylko, Bastion organizuje również konwenty dla fanów) miłośników Uniwersum Star Wars, jakie można by sobie wymarzyć. Strona podała ostatnio, i to w materii newsów, taką oto nowinkę: zapowiedź zestawu LEGO, którego po prostu... się nie spodziewałem. Kantyna w Mos Eisley na Tatooine. Ależ rewelacja! I weź tu gromadź środki na jeden projekt, jak ten wyżej (związany z zestawem Harry Potter), gdy tuż za rogiem czai się coś tak niezwykłego, jak ów gwiezdnowojenny legowaty rarytas właśnie!


Online Voitas

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #97 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:11:24 »
Ostatnio zazdro wskoczyło po tym jak jeden z Was kupił sobie Sokoła z LEGO. Nie wiedziałem wtedy, że żona też planuje mi na urodziny niespodziankę z LEGO :) Do tego Friendsy od rodziny.



I tort :)


Online jotkwadrat

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #98 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:46:57 »
Oj. Ten batmobil śni mi się po nocach.  :-[

Masz jedyną w świecie okazję posadzić Chandlera w batmobilu  ;D

Online Voitas

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #99 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:52:06 »
Masz jedyną w świecie okazję posadzić Chandlera w batmobilu  ;D

:D

Offline gashu

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #100 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:40:09 »
Takiego pewnie nikt nie ma ;)


sum41

  • Gość
Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #101 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 21:32:28 »
:D

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:11:26 »
Ostatnio zazdro wskoczyło po tym jak jeden z Was kupił sobie Sokoła z LEGO. Nie wiedziałem wtedy, że żona też planuje mi na urodziny niespodziankę z LEGO :) Do tego Friendsy od rodziny.


W kapsko dziuni! Toż to niemożebna świętość... dosięgnąć zaszczytu bycia obdarowanym takim geekowskim prezentem?! Ach, niesamowita sprawa móc dostać taki rarytas - taki prezent, który pokrywa, wręcz wypełnia nasze pasje, i to wprost od bliskiej osoby.

Osobiście przymierzam się do kupna (trochę legozakupowe plany ugrzęzły mi w krutacznym impasie; zobaczymy, co z tego będzie) modeli LEGO, z tematycznym Uniwersów, do składania:

 "Star Wars AT-AT"




 "Batman, Uniwersum z lat 1989-1997 - Batwing"; ,,skrzydełka" Batsy'ego prezentują się zabójczo elegancko! 8)





Online Voitas

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:18:03 »
No ten Batwing też spoko. Można na ścianie powiesić ;)

Offline nori

Odp: LEGO - Zestawy kolekcjonerskie. Klasyki i inne geekowskie gadżety
« Odpowiedź #104 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 11:35:19 »
No ten Batwing też spoko. Można na ścianie powiesić ;)



8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.