Pozostałe > Na luzie

Kocham Kino to złodziej

(1/1)

Adolf:
//www.youtube.com/watch?v=yyChNkgrPtU
Szok i niedowierzanie. Znany Youtuber, koleś którego oglądałem od lat i podziwiałem za to, że chce mu się tworzyć i dostarczać ciekawe info, np. ciekawostki i easter eggi. Ten cały Halfish bez krępacji kopiował sobie całe artykuły, nie chwaląc się, że po prostu cytuje coś, a nie sam to tworzy. I najlepsze jest to, że teraz sobie nagrał film z wyjaśnieniami, gdzie tłumaczy, że w sumie nic się nie stało i wszyscy tak robią. W ogóle nie ma poczucia winy, za to idzie w pijarową gadkę przypominającą mi to co odpierdala TVP/PIS.

W ostatnim czasie podziękowałem Auchanowi, Leroy Merlinowi, Decathlonowi i dopisanie takiego patusa do listy nie będzie niczym szczególnym. Wstyd mi, że dawałem mu moje wsparcie i czas.

PS. Ihabot nie jest moim ulubieńcem, po prostu fejsowy viral rzucił mi się w oczy.

Interloper:
//www.youtube.com/watch?v=6pc0u-iqIDw

xanar:
To taki kanał w ogóle jest.
Tak na marginesie to ten koleś jest jakimś idiotą, skoro myślał, że ze wzrostem kanału nikt się tego nie dopatrzy.

FikoFaryzmWsteczny_DC:
Nie znam tego kogoś, kto prowadzi kanał "Kocham Kino"; nie wiem, jaką ów prowadzący jest osobą z charakteru, jaką ma osobowość, czy z kimś takim da się pogadać jak z człowiekiem. Nie wiem, jak kogoś takiego ocenić; nie chcę tu nic ,,gorszyć" i źle o kimś za bardzo mówić, ale ten ktoś z Kocham Kino" dał się poznać z perspektywy szerszego grona widzów Youtube'a jako złodziej i oszust, który zawsze znajdzie sobie to wytłumaczenie na swoje występki. Co przyznam, kiedyś go jeszcze podziwiałem: jego materiały wyglądały w porządku, mówił, pisał i tworzył dużo i ciekawie... Ale...jak się to mówi... do czasu. Mówiąc w skrócie, zauważałem stopniowo, że w materiały "Kocham Kino" zaczęły wdrażać się dziwne schematy, powtarzalność i jałowość treści: robienie rzeczy wiadomych... z rzeczy wiadomych.

Po obejrzeniu filmu Łukasza Stelmacha opiniującym twardo i tak jak trzeba (w końcu ktoś na to zwrócił uwagę!) kanał "Kocham Kino", utwierdziłem się jeszcze bardziej w mojej opinii i ocenie "Kocham Kino", którą powyżej przytoczyłem, będąc przy tym niejedyną osobą, która tak uważa. Sam "Kocham Kino" wstawił kiedyś materiał pokroju: ,,Moja odpowiedź" - czyli riposta tudzież ,,odezwa do narodu" tej osoby w kierunku Łukasza, gdzie prowadzący "Kocham Kino" tłumaczył się z tego wszystkiego, co i jak oraz dlaczego jest na jego kanale, i jak to funkcjonuje. Sęk w tym, że tego filmiku już nie ma w jego filmach, jakby celowo go usunął ze swojego panelu. Ciekawe dlaczego; szukałem tej jego ,,odezwy" i szukałem, ale znaleźć tego filmu nie mogłem. Irytujące jest to, że "Kocham Kino" nadal dobrze się bawi z tym tworzeniem filmów o popkulturze na swoim kanale. Ilość jego widzów trochę spadła, no ale... haj się zgadza i tworzymy dalej.  ;)

WatchMojo Polska, JustCulture, Te wszystkie ,,Dafuq" czy coś takiego - podobny schemat jak w Kocham Kino. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Krzysztof_Kuryłło:
a to nie jest tak że większość polskich youtuberów zżyna treści prosto z zagranicznej jutubosfery?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej