Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 45689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #255 dnia: So, 21 Listopad 2020, 16:53:07 »





Offline Gazza

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #256 dnia: So, 21 Listopad 2020, 19:38:16 »
 Cholera! Masz piękne zbiory w wielu obszarach. Gratuluję! 🙂

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #257 dnia: So, 21 Listopad 2020, 19:50:52 »
Dzięki! Star Wars Trading Cards i CCG Wam oszczędzę, mimo iż został mi ułamek pierwotnych zbiorów to jednak nadal trochę tego jest ;)   LPków już półmetek, więc zaraz koniec.   

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #258 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 11:06:15 »
almost there






Offline Gieferg

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #259 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 11:33:42 »
Lepiej by było założyć jakiś temat w stylu kolekcje muzyczne zamiast to wrzucac do takiego ogólnego.

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #260 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 13:51:17 »
przeżyjesz jeszcze 3 fotki  ::)

ja dla odmiany chętnie pooglądam czyjeś

Kapral

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #261 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:20:25 »
Lepiej by było założyć jakiś temat w stylu kolekcje muzyczne zamiast to wrzucac do takiego ogólnego.

Macie szpanerzy cały dział Muzyka, ale popisywać się musicie tutaj?
https://forum.komikspec.pl/muzyka/

Offline rekinn

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #262 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 15:16:58 »
Lepiej by było założyć jakiś temat w stylu kolekcje muzyczne zamiast to wrzucac do takiego ogólnego.

Nie, to bez sensu. To trzeba by było zakładac oddzielne tematy dla każdego hobby jakimi się tu paramy. Byłoby i piwowarstwo i zbieranie grzybów i kupe innych. Lepiej wrzucac tutaj faktycznie na luzie. Nie ma co się rozdrabniac. 

Offline Gieferg

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #263 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 15:53:06 »
Nie zgadzam się kompletnie.  Interesują mnie kolekcje płytowe, ale już niekoniecznie posty ze zdjęciami scyzoryków, puzzli i innych bzdetów ;) . Szambo-tematom zawsze byłem, jestem i będę przeciwny.

Muzyka ma swój osobny dział i tak samo jak w dziale filmowym jest temat o kolekcjach filmowych, tak w dziale muzycznym powinien być temat o kolekcjach muzycznych - który już założyłem :P  ---> https://forum.komikspec.pl/muzyka/kolekcje-muzyczne/msg104766/#new
« Ostatnia zmiana: Nd, 22 Listopad 2020, 15:57:03 wysłana przez Gieferg »

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #264 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 19:11:01 »
@Bender - kolekcja zachwycajaca. Jestem pod wrazeniem ilosci i jakosci soundtrackow i klasyki, ale dla mnie pule zgarniaja QOTSA i Radiohead. Czy ktos zna jakiegos  dobrego wlamywacza pracujacego w okolicach  Gdyni? Pytam dla kolegi :D

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #265 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 05:55:39 »
Dzięki! Star Wars Trading Cards i CCG Wam oszczędzę, mimo iż został mi ułamek pierwotnych zbiorów to jednak nadal trochę tego jest ;)   


Hm.
[wzdechchch]

Nie powinienem, ale spytam- są jakieś małe graficzne arcydzieła na tych kartach? :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 23 Listopad 2020, 07:40:03 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Lafar

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #266 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 08:19:35 »
1. Wejdź w temat o hobby niekomiksowym
2. Irytuj się, że w środku ludzie wrzucają zdjęcia i dyskutują o hobby niekomiksowym
3. Kurtyna

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #267 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 09:35:43 »
@Lord Bywały. Zwłaszcza, że był okres gdy było więcej jednorodnych i czystych graficznie, więc mogli cokolwiek pokazać. Teraz TC to zazwyczaj taki graficzny śmietnik z kawałkiem zdjęcia i milionem efektów drukarskich. 

Kapral

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #268 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 10:11:10 »
1. Wejdź w temat o hobby niekomiksowym
2. Irytuj się, że w środku ludzie wrzucają zdjęcia i dyskutują o hobby niekomiksowym
3. Kurtyna

1. Wejdź w dowolny temat.
2. Wrzuć suchara jaki to jesteś totalnie wyluzowany i czekaj na oklaski.
3. Nie ma oklasków? Kurtyna.

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #269 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 17:52:06 »
Dzięki! Star Wars Trading Cards i CCG Wam oszczędzę, mimo iż został mi ułamek pierwotnych zbiorów to jednak nadal trochę tego jest ;)

Powinienes te karty wrzucic. Zreszta moim zdaniem powinienes wrzucic wszystkie kolekcje. Figurki 3.5" (na pewno masz jeszcze zdjecia, nawet jesli figurek juz nie ;) ) no i moze odtworzyc Theed Museum :D