Autor Wątek: Nie żyje Wojtek Suchodolski.  (Przeczytany 837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harlequinka

Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 11:24:42 »
😪😪😪😪😪😪

Major jaki był taki był...A jednak drugi raz już dziś ryczę, bo się dowiedziałam...Szkoda że mu nie wyszło wyjść na prostą, eh.
Jakoś mocno mnie to walnęło chociaż wiadomo, żaden wzór do naśladowania. A jednak uśmiech umiał wywołać na twarzy...Przykre że miał tylu "opiekunów" ale k...nikt mu nie pomógł. Nikt.
SPOCZYWAJ W SPOKOJU, W KRAINIE WIECZNEJ WIADOMOŚCI, WOJTKU. ❤

No i nie jest to na żadnym luzie, ale że nie widzę raczej innego miejsca gdzie można by umieścić taką informację to robię to tutaj, z braku alternatywy.
“I have been awake since before the breaking of the First Silence.“

Offline HugoL3

Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 12:27:07 »
Niestety dalej nie pojmuje po co ludzie oglądają takich ludzi i tworzą wokół nich kościół i składają kondolencje.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 12:58:26 »
A Amouranth przechodzi do Kicka z takich podobnie istotnych newsów.

Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 13:29:16 »
aż ciężko uwierzyć. śledzę uniwersum od prehistorycznych czasów i niestety to już kolejna osoba która odeszła. internet nie będzie taki sam.

Offline Pan M

Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 14:18:31 »
Tylko, ze ludzie pokroju suchego dzieki tej swojej dzialamosci moga egzystowac majac dach nad glowa, unikajac bezdomnosci. Przy ewidentnej pato otoczce to jest  plus. Co innego, ze suchy raczej dalej by zyl gdyby nie rozpijanie przez ludzi, ktorzy, zabrali go sobie od Konona. Oburzenia sie tym contentem to jedno, ale goscie, ktorzy nagrywali Wojtka i wykorzystywali jego ulomnosci powinni surowo beknac. Koles praktycznie byl ulomny od nalogu, a w Polskim prawie to chyba zerowanie na takich powinno byc karane.


Offline amsterdream

Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 22:33:18 »
Przykra wiadomość. Śledziłem jego twórczość praktycznie od samego początku i mam wrażenie jakby odszedł dobry kolega. To był prosty, bardzo zagubiony człowiek, przez całe życie wykorzystywany i manipulowany przez innych. W sumie ten Haras zapił go na śmierć lejąc mu spirytus szklankami i wmawiając że to zwykła wódka.

Bender

  • Gość
Odp: Nie żyje Wojtek Suchodolski.
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 21 Czerwiec 2023, 08:23:29 »
Widzę, że jakby się nicki z jutuba posypały to mogłyby być niespodzianki ;)

RIP Wojtek. Żołnierki będą tęsknić i całe te