Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 45693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 10:32:33 »
Odnośnie zegarków (swoją drogą, możeby tak wydzielić ten wątek do osobnego tematu?) - ja na codzień używam takiego oto Tissota, model Tradition:




Posiadam jeszcze zegarek Tag Heuer Aquaracer. Dostałem go w pracy w nagrodę 5 lat przepracowanych w firmie :). Zakładam go jak idę na wiejską dyskotekę bo to jeden z tych potężnych zegarków przy których gdy wchodzi się do pomieszczenia to widać najpierw zegarek, a dopiero później właściciela  :P.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:03:50 »
Ładny tissot.
Przez ten wątek znowu siedziałem z godzinę...no dobra, dwie ;)  na stronie o poljotach i zastanawiam się, czy nie potrzebuję tego:
https://www.poljot24.de/en/uhrtypen/handaufzugsuhren/71951775.html?___SID=U

Ostatecznie z namysłu wyrwał mnie kurier, przynosząc z dawna wyglądaną Cara Carę 2 - udało się przed Świętami, jest dobrze :)




Kawał nożydła z ostrzem o cienkim profilu - a zaczynałem przygodę z nożami Byrd od maleńkiego Robina 2 :)


Jedno jest pewne, na dłuższą metę nie stać mnie i na noże, i komiksy/książki. Trzeba będzie wybrać.
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:07:34 »
Przez ten wątek znowu siedziałem z godzinę...no dobra, dwie ;)  na stronie o poljotach i zastanawiam się, czy nie potrzebuję tego:

To zamiast marnować czas zapytaj małżonkę. Od razu będzie wiedziała.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #78 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:18:52 »
Nie rozmawiam z nią o zamiłowaniach od czasu kryzysu, roboczo nazwanego przeze mnie "sprawą Kizera Gemini" :)
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 20:29:12 »
Tag Heuer w nagrodę? No nieźle. Zazdroszczę :)

Offline R~Q

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #80 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 18:13:18 »
Uf, już w poniedziałek pierwsza szybka wyprawa na skrzyneczki do lasu a w następną sobotę większy wypad za miasto z termosem i rowerem.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #81 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 20:15:47 »
To znaczy? Tzw. geocaching czy np. do banku ziemskiego po srebra zakopane na czarną godzinę, która właśnie nadeszła?

No i jeszcze jedno- lasy są znów w pełni otwarte?
,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #82 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 20:26:04 »
Będą od poniedziałku  ;D Oni chyba jest zamknęli te dwa tygodnie temu tylko po to żeby je teraz otworzyć  ;D No chyba, że czegoś nie wiemy i tam wirus zamieszkał  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #83 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 20:33:36 »
Wiesz, dla mnie "mój" las to brzeg Wisły, dość dziki, w okolicach warszawskiego Mostu Siekierkowskiego.
Niestety, w ostatnich miesiącach bardzo wiele osób idzie tam a to na grupowy spacer, a to postrzelać, a to wyprowadzić w parę osób sforę psów, więc o kontakty nietrudno.
Nie mówię o wędkarzach i piwoszach, bo oni byli od zawsze i raczej trzymają się na osobnosci. No i pozostaje jeszcze grupa biwakowa, która znów będzie teraz zjeżdżać masowo, bo szkoły itp. nieczynne, więc bierzemy auto papy i dalej z dziewkami nad wodę :/
Szansa zarażenia na pewno w takich sytuacjach jest, a rozsądku dużej grupie ludności braknie i koniecznie muszą nawet w lesie spacerować grupami bojowymi, tak interpretowałbym te zakazy leśno-chaszczowe.
,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #84 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 21:59:36 »
Mój las to las/park Kabacki, tak jak zamknięcie na weekend jeszcze bym zrozumiał, ale w tygodniu tam nikogo nie ma, także zamykanie całkowite raczej bezsensu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline PJP

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #85 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 22:28:16 »
U mnie na szczęście ludziska ograniczają się do trasy - samochód - las - dwie alejki główne - powrót, więc mogę spokojnie połazić czy pojeździć rowerem. Z rzadka trafi się jakiś biegacz, wędkarz, wychodzący z psem czy rowerzysta albo paintballowcy. Przy zalewie jest już gorzej bo są ławeczki, grill, dzieciaki, sklepy, więc tam jest gęsto.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #86 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 23:49:02 »
Mój las to las/park Kabacki, tak jak zamknięcie na weekend jeszcze bym zrozumiał, ale w tygodniu tam nikogo nie ma, także zamykanie całkowite raczej bezsensu.

Parę dni temu czytałem opinie jakichś wzburzonych biegaczy, co to zamknięcie Kabackiego przeszkadza im w przygotowaniach do jakichś tegorocznych startów. Optymistycznie zakładali, że epidemia jak przyszła, tak pójdzie, a ich ulubione biegi masowe i tak się odbędą :D
,, - Eeeeech.''

Offline MarcusSz

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #87 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 11:10:11 »
Kabaty jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo przy Powsinie potrafili ludzie nawet mimo ograniczenia grup zbiorowych, kilkunasto czy kilkudziesięcio osobowe grille urządzać. Mnie najbardziej wkurzyło zamknięcie Pola Mokotowskiego, teraz zamiast 15 minut spacerem z metra do pracy mam 25 min jazdy na około autobusem lub tramwajem - inteligentne rozwiązanie gdy zachęcają do unikania kontaktów z innymi.

Offline R~Q

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #88 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 18:22:42 »
To znaczy? Tzw. geocaching czy np. do banku ziemskiego po srebra zakopane na czarną godzinę, która właśnie nadeszła?

No i jeszcze jedno- lasy są znów w pełni otwarte?
Tak, ten słynny geocaching. O wiele ciekawsze skarby niż jakiś tam bank gringotta.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #89 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 15:14:04 »
Nie mogę wytrzymać, zeby się nie pochwalić-  świetny, mały nożyk sobie kupiłem. Fixed tym razem ;)



Brisa Enzo Necker 70F  w wersji z dżinsową micartą  8)
,, - Eeeeech.''