Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 45652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #330 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 12:08:53 »
Nie wytrzymam, jak i tu się nie pochwalę :D




Spyderco Dragonfly, stal VG-10. Śliczniutki i fajniutki nożyk...  mikrus, to same zdrobnienia na myśl przychodzą 8)
,, - Eeeeech.''

Offline PJP

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #331 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 17:11:35 »
To ja tak w inną stronę.

Online michał81

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #332 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 07:50:18 »
@LordDisneyland
polecam sprawdzić facebookowy profil Ginger Blades - steel, wood & leather być może cię zainteresuje


Offline Svitra

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #333 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 13:11:42 »
Ja osobiście interesuje sie programowaniem i nowymi technologiami :)
Czasami stworze jakąś grafikę, ale obecnie poszerzam wiedzę z psychologii w sieci i procesu jakim jest pozycjonowanie stron.

Dodatkowo uwielbiam gry retro i e-sport :)

Offline Gazza

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #334 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:42:22 »
To ja tak w inną stronę.

Ach te smartwatche - tak świetnie udają retro zegarki... 😉

Online parsom

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #335 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 19:55:25 »
Nie ma 16 melodyjek - nie liczy się.

Offline PJP

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #336 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 21:59:45 »
Na szczęście to żaden smartwatch :)

Offline Gazza

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #337 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 11:35:49 »
To tylko żarcik aczkolwiek nie mam nic przeciwko jednym i drugim bo sam mam i używam naprzemiennie z każdej grupy jakiegoś przedstawiciela  ;)

A tymczasem:

Offline PJP

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #338 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 17:51:05 »

Offline Svitra

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 09:18:01 »
Ja osobiście interesuje sie programowaniem i nowymi technologiami :)
Czasami stworze jakąś grafikę, ale obecnie poszerzam wiedzę z psychologii w sieci i procesu jakim jest pozycjonowanie stron.

Dodatkowo uwielbiam gry retro i e-sport :)

A na co dzień pracuje w AFTERWEB i tam działam w zakresie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/


Obecnie zacząłem bardziej interesować sie sterowanymi modelami :) Niezła zabawa z tym, polecam spróbować.


Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #340 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 12:28:03 »
śmiechłem, w sumie to chyba ciężkie czasy nastały jak się fora przeniosły na fejsbuka i trzeba reklamować własny biznes SEO na forach dla komiksów. mode pobudka i kasuj zanim się tego tu więcej zleci.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 14:30:43 »
Veni, vidi, vici!

Bang! SWAG & YOLO! Wpadło! Do narożnikowej kolekcji dołączyła podkreślająca geekowski czar i potęgę Króla Jamesa puzzlowa grafika "Cyberpunk 2077" w motywie stylu: neo-kitsch. 1000 elementów puzzli złożyło się dość szybko. Ich krawędzie miały w opór różnorodny kształt; poza tym świetna jakość wykonania puzzli: fraktura i gramatura (ciężkie, dobrze wyważone puzzle. Solidna robota!) godna uwagi, no i polecenia, aby puzzle złożyć! Ha!



Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #342 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 10:48:57 »

,,Takie cuś" machnąłem niedawno. Bo tak, i koniec kropka. Rysunek od ręki: spodobał mi się jakiś concept-art znaleziony w eterach ,,internetów", więc pomyślałem dlaczego by nie spróbować swych sił w grafikach. I tak bez żadnych poradników typu ,,how to draw" etc., nakreśliłem śmieszkowego, od ucha do ucha, Jokera.

Offline AdelaidaR1

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 16 Czerwiec 2021, 10:53:50 »
Ja się interesuję architekturą i budownictwem. W sensie, że lubię zwiedzać zabytki, fotografować różne historyczne obiekty - tak dla siebie. Bo żeby spamiętać różne informacje, to już mam problem :o
Najbardziej ciekawią mnie budynki w mniejszych, mniej znanych miejscowościach. Tu mogę Wam polecić Mławę, w szczególności drewniany spichlerz, rzeźbę przed Pałacem Ślubów i kościoły św. Trójcy oraz św. Wawrzyńca. W sumie ryneczek też jest bardzo fotogeniczny.

Offline AdelaidaR1

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #344 dnia: Pn, 21 Czerwiec 2021, 09:54:54 »
(...) w szczególności drewniany spichlerz, rzeźbę przed Pałacem Ślubów i kościoły św. Trójcy oraz św. Wawrzyńca. W sumie ryneczek też jest bardzo fotogeniczny.

PS
Takie podstawowe informacje na ich temat znajdziecie na https://www.mlawa.pl/artykuly/mlawa-warto-zobaczyc - a po więcej trzeba się będzie wybrać do Mławy osobiście!