Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 46439 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #210 dnia: Pn, 02 Listopad 2020, 07:26:43 »
Jak zwykle bohaterowie drugiego planu równie frapujący. ;)

Offline death_bird

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #211 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 01:18:32 »
Z gatunku "lepsze niż komiks".
Ostatni raz bawiłem się w takie rzeczy jakoś tak w podstawówce. Niemniej tknięty impulsem pt. "ewentualny drugi lockdown" kupiłem i odkryłem, że jak komiks kosztujący nieraz stówkę to zabawa na jeden, góra dwa wieczory tak za nieco ponad 5 dyszek człowiek dostaje bite półtora tygodnia pie...enia się... znaczy się chciałem napisać: wystrzałowej zabawy z czymś takim:



 ;D
Innymi słowy - jeżeli szukacie dobrego przelicznika ilość złotówek/czas "zabawy" tedy polecam bardzo dojrzałe zajęcie jakim niewątpliwie jest układanka.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #212 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 02:26:53 »
@death_bird, szkoda, że nie zdawałem sobie sprawy z twojej nowej pasji ciut wcześniej, podesłałbym ci globus 3D puzzlowaty ;) Ale daj znać, czy poszukać jeszcze ravensburgerowskiego BigBena;)

,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #213 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 10:24:01 »
Że jak proszę? Nowa pasja?  :o To cholerstwo?  :o
Puzzle to zło i ogólnie "niedobro".  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #214 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 15:50:36 »
Innymi słowy - jeżeli szukacie dobrego przelicznika ilość złotówek/czas "zabawy" tedy polecam bardzo dojrzałe zajęcie jakim niewątpliwie jest układanka.  ::)




Ale obrazek ładny ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #215 dnia: Pn, 09 Listopad 2020, 21:31:25 »
Udało się dzięki pomocy dobrych ludzi zdobyć tegoroczną, helołinową limitkę victorinoxa dla amerykańskiego sklepu SMKW :





Gigant, więc wrzuciłem zapałkę dla łatwiejszego zobrazowania wielkości - bo ,,Fenixa" część forumowiczów pewnie nie kojarzy. BTW, na ostatniej stronie okładki tego numeru zaproszenie na IV konwent komiksu w Łodzi :D
,, - Eeeeech.''

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #216 dnia: Pn, 09 Listopad 2020, 21:55:12 »

Innymi słowy - jeżeli szukacie dobrego przelicznika ilość złotówek/czas "zabawy" tedy polecam bardzo dojrzałe zajęcie jakim niewątpliwie jest układanka.  ::)

tu taki protip dla wszystkich - fajne, duże zestawy puzzli można za psie pieniądze kupić w hipermarketach przed świętami. oczywiście jeśli nie polujecie na jakiś konkretny obraz czy ilustrację. ale przyznam rację - stosunek ceny do ilości spędzonego czasu wychodzi zdecydowanie korzystniej niż w przypadku komiksów ;).

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #217 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 17:29:09 »
Oprócz zwykłych wydań winylowych czasem wciągnę sobie superdeluxa albo jakiś boxsecik.







Offline Voitas

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #218 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:39:59 »
Wszystko super. Tylko czemu niektóre jeszcze w folii? Jak z komiksami? :-)

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #219 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:40:54 »
Tylko zabezpieczająco, otwarte i słuchane ;)

Offline Voitas

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #220 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:44:48 »
Uff :-)

Offline gashu

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #221 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 20:01:31 »
Świetna kolekcja. Ja cały czas bronię się przed zakupem gramofonu, żeby nie wpędzić się w kolejną manię zbieractwa.  :P

Tak z ciekawości... Słuchasz faktycznie na codzień muzyki z czarnych płyt?
Czy jednak MP3/streaming, a wydania fizyczne służą Ci tylko do "wyglądania" na półce? ;) ?

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #222 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 20:44:04 »
Bender, Ty chwalipieto!  :P

Te Led Zeppeliny sa absolutnie genialne.

No i gdzie Beatles w stereo?  ;D

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #223 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 21:06:28 »
@gashu ostatnio trochę mniej czasu, ale przez kilka lat słuchałem jednej płyty każdego wieczora, w sensie skupiając się wyłącznie na słuchaniu. Zamierzam niedługo wrócić do tego rytuału.
Stream raczej tylko na zewnątrz lub przy pracy. Ale to rzadko, bo ostatnio do pracy praktycznie non stop podcasty. Rogan, standupperzy i inne tego typu bzdety.

@kielo no pewnie że jest w stereo. zaraz obok mono ;)  A cd stereo akurat spodem leży. Ale stereo oczywiście nie da się słuchać. Dopiero te remixy niedawno Peppera da się.

Ale winylowy box mono to perełka. Zwłaszcza patrząc na to po ile teraz chodzi ;)

Offline Gieferg

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #224 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 22:15:45 »
Ja tam muzyki słucham głownie z CD (które wciąz kupuję i będe kupowął póki będą wychodzić), przynajmniej tej, którą naprawdę lubię. Nie widzę sensu kupowania vinyli, same minusy w wygodzie użytkowania  - mniej się mieści, przekładanie płyty w połowie odsłuchu, ograniczony zakres tego użytkowania, gabaryty samych płyt, a żadnej różnicy na plus i tak nie słyszę :P
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 22:20:58 wysłana przez Gieferg »