Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 45679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #135 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 00:10:03 »
@Kielo - bardzo ci zazdroszczę możliwości słuchania normalnych dźwięków z normalnych płyt. Ostatnio non stop widzę jakieś winylowe okazje, no i za każdym razem dusza łka, że nie mam absolutnie żadnego sprzętu muzycznego do odsłuchania. Z drugiej strony dobrze, bo już w ogóle bym finansowo popłynął.
I- wstyd się przyznać, ale "Legendy" nie widziałęm, ale masz rację, widać twórcy też wymyślili sobie jakiegoś ptaka, i im równieżnie wyszło :D
,, - Eeeeech.''

Offline gashu

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 16 Czerwiec 2020, 13:25:59 »
troche mojego niekomiksowego hobby z ostatnich tygodni:

Łapka w górę za jedyny słuszny skład Sepultury i popową wersję Tiamatu! ;)

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 16 Czerwiec 2020, 18:23:33 »
Z drugiej strony dobrze, bo już w ogóle bym finansowo popłynął.

Niestety, kazde hobby kosztuje. Ale patrzac na ceny niektorych nozy, ktore pokazujesz - sporo plyt by za to mozna kupic :D

I- wstyd się przyznać, ale "Legendy" nie widziałęm, ale masz rację, widać twórcy też wymyślili sobie jakiegoś ptaka, i im równieżnie wyszło :D

Jesli nie widziales tego w mlodosci to nie radze teraz ogldac. Nie zestarzal sie za dobrze...

Łapka w górę za jedyny słuszny skład Sepultury i popową wersję Tiamatu! ;)

Sepultura tylko do "Roots" to oczywiste. A Tiamat? Tak wlasciwie to juz "Wildhoney" byl popowy. Z tym, ze nastepnych trzech albumow nie moge zniesc. Dopiero "Prey".

Offline gashu

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #138 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 08:14:00 »
Analitycy twierdzą, że w ciągu kilku najbliższych lat płyta CD jako nośnik muzyki odejdzie w zapomnienie.

Dla kolekcjonerów pozostanie winyl, dla całej reszty cyfra.

Póki co, sytuacja ta sprawia, że wiele fajnych albumów na wspomnianym nośniku, które wcześniej nie schodziły poniżej 50 zł za sztukę, można teraz wyrwać na wszelakich wyprzedażach za jakieś śmieszne pieniądze. Jakiś czas temu nabyłem jednorazowo kilkanaście pozycji z gatunku rock/metal w pewnej sieciówce z elektroniką i AGD. Żadna z nich nie kosztowała więcej niż 20 zł :).

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 09:24:16 »
Też zawsze mam taką myśl "tak tanio? Niemożliwe, biere to" :)
 Brygada Kryzys i GN"R w Biedrze, Melvins za dychę w Empiku, Slayer za 6.66 :D [Opeth i Rush już za 9.99 ;) ] w MMarkcie, Thelonius Monk w Rossmanie, Desmond Dekker w lumpeksie za złocisza - i kilkadziesiąt CD znikąd przybywa: a przypominam, że miejsca brak. Normalnie, żyć się nie da :)
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 00:11:24 »



Ależ pustki- widać ludność samymi komiksami żyje ;)


Mimo to nowym nożykiem się pochwalę...SteelWill Intrigue:



Aha- "Vahanary" nie rozumiałem 40 lat temu, nie rozumiem i dziś :D
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #141 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 14:11:43 »
Ależ pustki- widać ludność samymi komiksami żyje ;)

Alez skad - mowisz i masz :D

Niekomiksowe hobby ponizej. A nozyk bardzo fajny... dla kompletnego laika przynajmniej ;)















Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #142 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 15:15:00 »
I wszystkie nieotwarte? 😏

Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #143 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 15:19:52 »
Zdjecia robione od razu po zakupie. Do slychania trzeba otworzyc ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #144 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 17:21:55 »
Kielo, brawo za PungentStench, w ostatnim czasie wspominałem, jak ta kapela była kiedyś popularna wśród moich znajomych. Jasne, okładki robiły swoje, ale to było niegłupie granie. Muszę kupić "EA" Kreatora - bardzo tę płytę lubiłem, w zasadzie chyba ulubiona, jeśli chodzi o dorobek zespołu.
Ja tymczasem ostatnio bardzo eklektycznie-



Powód jest prosty- musiałem zrobić drobne porządki z cedekami. Taki był plan. Porządki wcale nie okazały się banalne, a co gorsze- non stop mam przerwy w działaniu, bo wyskakuje mi jakaś płyta, której dawno nie słuchałem...siadam i słucham choćby fragmentu, a robota leży :)
,, - Eeeeech.''

Offline PJP

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #145 dnia: Cz, 16 Lipiec 2020, 17:57:44 »
Ło matko, Pungent Stench 8) Niedawno ktoś u kumpla z małolatów odpalił Carcassa (Swansong) :>

Offline Gazza

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #146 dnia: Pt, 17 Lipiec 2020, 08:05:53 »
Ależ pustki- widać ludność samymi komiksami żyje ;)
(...)
A gdzie tam, ja nawet czasu na lekturę nie mam ostatnio...  :-\
O, np. wczoraj wydrukowałem sobie w pracy (wiecie - sezon wakacyjny ;) ) popiersie Batmana, którego oczywiście nie mogłem pozostawić niepomalowanego  8)




Offline Kielo

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 28 Lipiec 2020, 19:22:49 »
Kielo, brawo za PungentStench, w ostatnim czasie wspominałem, jak ta kapela była kiedyś popularna wśród moich znajomych. Jasne, okładki robiły swoje, ale to było niegłupie granie.

Ło matko, Pungent Stench 8) Niedawno ktoś u kumpla z małolatów odpalił Carcassa (Swansong) :>

Pungent Stench jest swietny - swietna muza i duzy dystans do siebie - czego na scenie metalowej zazwyczaj brakuje.

A jesli chodzi o cover art to Joel-Peter Witkin jest warty polecenia, jesli ktos nie zna.

Muszę kupić "EA" Kreatora - bardzo tę płytę lubiłem, w zasadzie chyba ulubiona, jeśli chodzi o dorobek zespołu.
Ja tymczasem ostatnio bardzo eklektycznie-

U mnie EA jest na drugim miejscu po Coma of Souls. A Twoje zdjecie swietne. Danzig, Dimmu. Nie wiedzialem, ze Dead Infection wyszlo na CD. Musze kupic.

Powód jest prosty- musiałem zrobić drobne porządki z cedekami. Taki był plan. Porządki wcale nie okazały się banalne, a co gorsze- non stop mam przerwy w działaniu, bo wyskakuje mi jakaś płyta, której dawno nie słuchałem...siadam i słucham choćby fragmentu, a robota leży :)

Mam tak samo :D

@Gazza - ja chce drukarke 3D!!!!! :D swietne malowanie

Offline qla

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 11 Sierpień 2020, 09:09:08 »
No to ja sie pochwalę moim jednym z wielu hobby... taka mała, skromna kolekcja...ale miejsca jest jeszcze sporo :D


Offline Nyx

Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #149 dnia: Cz, 13 Sierpień 2020, 14:22:51 »
To ja też się pochwalę - poza czytaniem komiksów, gram w RPG. Czasem nawet prowadzę RPG, choć do roli Mistrza Gry wróciłam po kilkuletniej przerwie.

Próbuję też szydełkować, ale "próbuję" to słowo-klucz :D Ja kocham szydełko, ale ono nie kocha mnie! Moim największym osiągnięciem jest sweter dla psa. A nawet nie podobał się psu!