Autor Wątek: Gospodarka  (Przeczytany 74517 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #585 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:46:37 »
Apasz - w Poznaniu rozdają mandaty za bieganie, tylko nie wiem czy ktoś je przyjmuje.

To do xanara było. I tak - wolę jebać kogoś, kto jest szczeniacko nieodpowiedzialny. Jebaniem rządu nikt nie zajmie się lepiej do ciebie. To że rząd coś robi źle, nie znaczy, że reszta może to wszystko olać.

Weź ty się lepiej j$^*# w głowę.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #586 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:47:35 »
Wybacz, ale zastosuj tę radę najpierw do siebie.

Offline Szekak

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #587 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:47:40 »
death_bird, to ty zastosowałeś marna erystyke obrazajac ludzi ktorzy uwazaja jakies rozwiazanie za najlepsze po czym sam przedstawiles rozwiazanie ktore sam uwazasz za najlepsze. Ty wlasnie pokazales na czym polega marna erystyka, ja to jedynie wylapalem.

Co ma kasa z ofe wspolnego z obecna sytuacja? A no to, ze tamto bezprawne jak twierdzisz dzialanie bylo tlumaczone tym, ze inaczej budzet panstwa sie zawali wiec jest ok i w obecnej sytuacji robisz dokladnie to samo - uzasadniasz bezprawne dzialanie bo dzialanie ktore prawnie nalezy zastosowac w dzisiejszej sytuacji nie moze byc zastosowane bo budzet sie zawali.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #588 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:51:45 »
W Niemczech zaniża się liczbę ofiar.Wpisują tych, którzy nie chorowali na inne przypadłości. Teoria spiskowa? :D


Offline Koalar

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #589 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:53:17 »
I taka ciekawostka byłem wczoraj pobiegać (nielegalnie), tak jak na na tych chodzikach parę dni temu nikogo nie było, tak teraz mnóstwo tych ludzi i wszyscy chodzą z psami.

Bardzo Cię popieram i wkrótce sam startuję (już się robi fajna pogoda). Dobrze się poruszać dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Zdrowy organizm lepiej sobie radzi z grypą. Zdrowi obywatele to lepsza gospodarka. Same plusy. Oczywiście ja nie będę biegał, tylko udawał się do sklepu po bułeczki, biegnąc (2 zł w kieszeni na bułeczki). Nie mogę umrzeć z głodu (muszę zjeść bułeczki), a zakazu samego biegu w danym celu nie ma (mandatu nie przyjmę). Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline parsom

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #590 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:55:36 »
Następny się odezwał. Wasze zachowanie w tej sytuacji to w zasadzie coś jak podrzucanie śmieci do przydrożnych koszy. Taki poziom głupiego nastolatka.

O - coś jak to: https://www.lublin112.pl/tlumaczyli-policjantom-ze-maja-prawo-przemieszczac-sie-do-sklepu-po-piwo-kiedy-chca-i-z-kim-chca/
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:04:42 wysłana przez parsom »

Offline death_bird

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #591 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:57:47 »
death_bird, to ty zastosowałeś marna erystyke obrazajac ludzi ktorzy uwazaja jakies rozwiazanie za najlepsze po czym sam przedstawiles rozwiazanie ktore sam uwazasz za najlepsze. Ty wlasnie pokazales na czym polega marna erystyka, ja to jedynie wylapalem.

Przyjmij do wiadomości, że "to rozwiązanie jest najlepsze" a "wydaje mi się, że to rozwiązanie może być najmniej szkodliwe" to są dwie różne rzeczy. Ja nie twierdzę, że wybory korespondencyjne są najlepszym rozwiązaniem. Nie są nawet dobrym rozwiązaniem. Ale mogą być najmniej szkodliwe. Jeżeli jeszcze raz zestawisz ze sobą te dwa podejścia i napiszesz, że to jedno i to samo to nie mamy już o czym dyskutować.



Co ma kasa z ofe wspolnego z obecna sytuacja? A no to, ze tamto bezprawne jak twierdzisz dzialanie bylo tlumaczone tym, ze inaczej budzet panstwa sie zawali wiec jest ok i w obecnej sytuacji robisz dokladnie to samo - uzasadniasz bezprawne dzialanie bo dzialanie ktore prawnie nalezy zastosowac w dzisiejszej sytuacji nie moze byc zastosowane bo budzet sie zawali.

Witki opadają. Ale ok. Umrzeć na zawał a dostać nożem w ciemnym zaułku to jedna i ta sama sytuacja - w końcu w obu wypadkach skutkiem jest zgon.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Koalar

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #592 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:06:36 »
Wasze zachowanie w tej sytuacji to w zasadzie coś jak podrzucanie śmieci do przydrożnych koszy. Taki poziom głupiego nastolatka.

Słabe porównanie (nie wzmaga strachu). My rozsiewamy śmiertelnie groźnego wirusa. Niesiemy śmierć. Poziom zahifionego lowelasa nieużywającego gumek.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline xanar

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #593 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:07:06 »
Następny się odezwał. Wasze zachowanie w tej sytuacji to w zasadzie coś jak podrzucanie śmieci do przydrożnych koszy. Taki poziom głupiego nastolatka.

O - coś jak to: https://www.lublin112.pl/tlumaczyli-policjantom-ze-maja-prawo-przemieszczac-sie-do-sklepu-po-piwo-kiedy-chca-i-z-kim-chca/

No i co to ma wspólnego z samotnym bieganiem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:10:02 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #594 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:13:21 »
Jeden i drugi uparli się, żeby udawać (a może i nie?) idiotę. Koalar, ty nie rozsiewasz niczego poza głupotą, co udowadniasz każdym kolejnym wpisem na ten temat. Xanar - przez takie myślenie, i tych wszystkich nieszkodliwie spacerujących w zeszłym tygodniu (bo przecież mają prawo!), teraz mam następne obostrzenia. Myślice tylko o sobie, nie zważacie na to, jak wasze zachowanie wpływa na innych.

Offline Szekak

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #595 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:16:24 »
Przyjmij do wiadomości, że "to rozwiązanie jest najlepsze" a "wydaje mi się, że to rozwiązanie może być najmniej szkodliwe" to są dwie różne rzeczy. Ja nie twierdzę, że wybory korespondencyjne są najlepszym rozwiązaniem. Nie są nawet dobrym rozwiązaniem. Ale mogą być najmniej szkodliwe. Jeżeli jeszcze raz zestawisz ze sobą te dwa podejścia i napiszesz, że to jedno i to samo to nie mamy już o czym dyskutować.
Wydaje ci się, że to rozwiazanie jest lepsze od pozostałych? Jeżeli tak, to jest twoim zdaniem najlepsze - nie baw się znów w marną erystykę. Najlepsze nie musi być dobre, najlepsze może być chujowe, byleby było lepsze od innych - podstawy logi to są szanowny kolego.


Witki opadają. Ale ok. Umrzeć na zawał a dostać nożem w ciemnym zaułku to jedna i ta sama sytuacja - w końcu w obu wypadkach skutkiem jest zgon.
No witki ci opadły bo cię zagiąłem i wykazałem brak konsekwencji. W jednej sprawie tłumaczysz łamanie prawa by budzet nie walnal na pysk, a w innej sprawie juz lamania prawa w trosce o budzet nie tlumaczysz.


A karakan sie dzisiaj wygadal dlaczego wybory nie moga sie odbyc po epidemii jak juz bedzie spokoj - bo wtedy bedzie ciezka walka ze skutkami kryzysu i nastroje spoleczne beda nieprzychylne wladzy. Wygadal sie rowniez czemu maja sluzyc wybory prezydenckie - konsolidacji wladzy. Ten czlowieczek potiwerdza swoja obsesje wladzy w kazdym swoim slowie i uczynku.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:18:57 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #596 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:17:32 »
Jeden i drugi uparli się, żeby udawać (a może i nie?) idiotę. Koalar, ty nie rozsiewasz niczego poza głupotą, co udowadniasz każdym kolejnym wpisem na ten temat. Xanar - przez takie myślenie, i tych wszystkich nieszkodliwie spacerujących w zeszłym tygodniu (bo przecież mają prawo!), teraz mam następne obostrzenia. Myślice tylko o sobie, nie zważacie na to, jak wasze zachowanie wpływa na innych.
Pytanko do ciebie - masz cos przeciwko komus kto wychodzi pobiegac o drugiej w nocy? Jezeli tak, to co i dlaczego?
Piękno jest w oczach patrzącego.