Autor Wątek: Gospodarka  (Przeczytany 76029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #450 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 22:45:50 »
Na Lepperze wykonano samobójstwo, silnym chłopie który zajmował się niepełnosprawnym synem i miał zerową przeszłość psychiatryczną.

Nie przesądzam czy Leppera zabił grasujący po mieście samobójca, ale kiedyś zapisałem sobie taki tekst:

"...Sposób jest prosty i polskie służby specjalne stosują go nagminnie od początku lat 80-tych. Podajemy przez okres 2 m-c (może być dłużej) fenobarbital (psychotrop z barbituranów)w wysokich dawkach (silnie uspokajający w małych dawkach)- człowiek który nie miał z tym środkiem kontaktu nie zorientuje się, że jest podtruwany - ot troszkę będzie świrował walczył z rodziną, więcej spał,słabo kojarzył fakty,czasem wyglądał na początki choroby psychicznej, cech charakterystycznych zresztą jest wiele ale powtarzam dla człowieka niezorientowanego nie do rozszyfrowania, zresztą dlatego on jest tak chętnie stosowany) Po tym okresie (2-3 mc) gwałtownie odstawiamy ten środek. Jako typowy psychotrop powoduje (powstaje) w ograniźmie głód - jak przy narkotykach. Najwiekszy głod pojawia się 6-tego 7-mego dnia po odstawieniu i wtedy podajemy wysoką dawkę środka pobudzającego np. amfetamina. Następuje totalny bałagan w całym organiźmie - przy głodzie środka uspokajającego (nie tylko) organizm otrzymuje sile pobudzenie. Jednym ze skutków jest samobójstwo (ale co dziwne w olbrzymiej przewadze przez powieszenie) To nie są żarty to są fakty np. spr. Olewnika i wiele innych podobnych samobójstw..."

Ale powtarzam - nie przesądzam. Ot, ciekawostka.

A jeśli chodzi o podawanie ludziom dziwnych środków. Pamiętacie takiego posła Gabriela Janowskiego?

Z tego co pamiętam to Janowskiemu takie "przygody" przydarzyły się bodaj w okresie gdy dosyć mocno występował przeciw sprzedaży cukrowni bodajże Niemcom.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #451 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 22:49:48 »
Wybacz, ale nie zamierzam wchodzić w te opary absurdu. Tak na marginesie Jankowskiego - kiedyś facet wyjechał mi z podporządkowanej, skasował mi auto. Jak czekaliśmy na policję, to poprosił mnie o papierosa. Przyjechała policja, wydmuchał coś koło półtora promila. Jak się tłumaczył? Że podrzuciłem mu alkohol (!) w papierosie.

Teraz widzę, że takie absurdalne tłumaczenia niektórzy łykają jak pelikan rybkę :D

Offline death_bird

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #452 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 22:56:35 »
Nie łapię porównania. Gość, który Cię stuknął był na bani i tylko głupio się tłumaczył (jak swego czasu niejaki Alfred Owoc tłumaczył się, że się nawdychał płynu do spryskiwaczy). A Janowski na tym nagraniu zachowuje się jak wariat. Przed kamerami. Na prochach się nie znam, ale wygląda jak jakaś amfetamina.
Jestem w stanie wejść w te opary absurdu i przyjąć, że ktoś chciał gościa skompromitować.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #453 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 22:58:52 »
Nie łapię porównania. Gość, który Cię stuknął był na bani i tylko głupio się tłumaczył
Czyli dokładnie tak samo jak Jankowski.
Cytuj
Jestem w stanie wejść w te opary absurdu i przyjąć, że ktoś chciał gościa skompromitować.
Przestań...

John

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #454 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:08:41 »
@Paweł.M
Cytuj
John
Oooo, już ciężka kawaleria spiskowa przygalopowała :D Dyskusja bez sensu, bo tezy, w które user wierzy, opierają się własnie na wierze i amatorskiej pseudopsychologii.

A Twoje tezy kolego opierają się na ślepej wierze we wszystko i doszukiwaniem się spisku w całkowicie zdroworozsądkowej negacji absurdalnych zjawisk. Co gorsze a co lepsze? Masz rację, że dyskusja bez sensu. Spijaj wszystko z mediów jako prawdę sącząc Harnasia napakowanego chemicznym g*wnem i dożyj spokojnie emerytury. Ja Ci tego życzę w każdym razie. Bo skoro nie widzisz absurdu jaki nas otacza musisz być bardzo szczęśliwym i spokojnym facetem.

Cytuj
amatorskiej pseudopsychologii

To nie jest pseudopsychologia, tylko psychologia. Nie mówimy tu o afirmacji i prawie przyciągania z filmu "Sekret", tylko schematach starszych niż książki Zygmunta Freuda. Jak władca Królestwa musiał pozbyć się z dworu niewygodnych jego interesowi ludzi, to po wymordowaniu opowiadał poddanym że to zdrajca. Jak potrzeba było ropy, to USA pojechało wprowadzać demokracje i "pomagać uciśnionym" w innym kraju. Nic się nie zmieniło, ta sama polityczna gra co od tysięcy lat, tylko ubierana w szaty odpowiednie dla epoki.


Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #455 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:12:46 »
skoro nie widzisz absurdu jaki nas otacza musisz być bardzo szczęśliwym i spokojnym facetem.
Rozumiem, że pisząc to masz założony kapelusik z folii aluminiowej na głowę - żeby cię kosmici nie zhakowali :D

A co do owej gry, w dawnych epokach co chwila pojawiały sie takie z zadka wyjęte teorie - np. że dany władca otruty został. Współczesna badania szczątków lub objawów przedśmiertnych wykazują jednak, że w zdecydowanej większości przyczyny zgonu były inne - naturalne (o ile np. alkoholizm jest naturalny). Ot, małe umysły, pozbawione odpowiedniej wiedzy, dorabiały sobie spiskowe teorie do swej ignorancji.


Co do Jankowskiego. Zaiste, to niebywale zachowanie w wykonaniu posła, przy którym Pawłowicz prezentuje wyrafinowaną kulturę osobistą (wszak ona żarła tylko w lawach poselskich - Jankowski na mównicy). Po owym zdarzeniu Jankowski zarzucił dziennikarzy opiniami psychologów, że jego zachowanie wskazuje na dosypanie narkotyków. Ciąg dalszy konferencji prasowej:
Dziennikarz - A co wykazało badanie krwi?
Jankowski - Nie przyszło mi do głowy, żeby je zrobić.

Po psychologach łaził, a jakoś nie wpadł na zbadanie krwi - co za traf :D

A to nie jedyny taki traf w karierze Jankowskiego. Jak posłowie LPR skarżyli się, że ich straż marszałkowska pobiła (czego na nagraniu sejmowym nie widać), posłowie LPR odgrażali się, że pokażą własne nagrania. Ale nie pokazali, bo - jak tłumaczył Jankowski - zapomnieli włączyć kamerę :D
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Marzec 2020, 23:21:54 wysłana przez Pawel.M »

John

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #456 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:20:17 »
I o to chodzi właśnie agenturom obcych państw i mafiom korporacyjnym - by każde państwo składało się z takich Pawłów.M którzy łykną wszystko co im się podstawi i z czerwonością zareagują na podważanie medialnych paszkwili które rzuca się ludowi na uspokojenie. Do tego dodamy model wyśmiania i szyderstwa, który podłapujecie samoistnie i kolportujecie dalej w dyskusję publiczną - nikt w końcu nie lubi być wyśmiewany, więc się uspokoi i dostosuje do ogólnej opinii, by nie odstawać. Ludzkie ego jest kruche, i doskonale od setek lat służy jako czuły punkt w który można uderzać podczas manipulowania mniej rozgarniętymi jednostkami. Pracownik więzienia związany ze sprawą Olewnika też się pewnie przypadkowo powiesił w okresie największego dymu w tej sprawie. I takich spraw można wymieniać setki w samej Polsce. Ot, małe umysły, pozbawione intuicji, dorabiały sobie racjonalizacje do swej ignorancji.

Cytuj
Co do Jankowskiego. Zaiste, to niebywale zachowanie w wykonaniu posła, przy którym Pawłowicz prezentuje wyrafinowaną kulturę osobistą

Powiedziałbym co sądze o kulturze pani Pawłowicz podczas jej kariery w sejmie, ale zbyt mocno teraz awansowała i nie chce mieć problemów, jak Apasz na mnie doniesie. Poza tym to wątek o gospodarce, więc może ktoś przeniesie część postów w odpowiednie miejsce.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Marzec 2020, 23:22:10 wysłana przez John »

Offline death_bird

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #457 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:21:47 »
A co do owej gry, w dawnych epokach co chwila pojawiały sie takie z zadka wyjęte teorie - np. że dany władca otruty został. Współczesna badania szczątków lub objawów przedśmiertnych wykazują jednak, że w zdecydowanej większości przyczyny zgonu były inne - naturalne (o ile np. alkoholizm jest naturalny). Ot, małe umysły, pozbawione odpowiedniej wiedzy, dorabiały sobie spiskowe teorie do swej ignorancji.

Drzewiej często podejrzewano otrucie tam gdzie go nie było z tej prostej przyczyny, że ludzi się truło. I to niekoniecznie celowo. Wystarczyły rury kanalizacyjne wodociągowe z ołowiu, arszenik w kosmetykach, różne inne prozdrowotne substancje (np. rtęć) w medykamentach, które w zamierzeniu wcale nie miały służyć truciu tylko właśnie leczeniu.
W efekcie ktoś padał od trucizny, którą np. aplikował sobie sam w ramach codziennego makijażu i ponieważ symptomy siłą rzeczy wskazywały na trucizny toteż wnioskowano, że ktoś komuś celowo kuku zrobił.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Marzec 2020, 23:46:54 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #458 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:23:19 »
John
A naciągnąłeś tę czapeczkę z folii aluminiowej na uszy? Bo wiesz, mogą cię zhakować przez uszy - "oni" mają taką technologię :D
Cytuj
Poza tym to wątek o gospodarce, więc może ktoś przeniesie część postów w odpowiednie miejsce.
Jestem za - obiecuję, że do wątku o spiskach reptiliańsko-żydowsko/chazarsko-gejowskich nawet nie zajrzę, nie będę wam psuł komfortu rozgryzania kto za tym stoi i czemu to służy :D
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Marzec 2020, 23:24:51 wysłana przez Pawel.M »

Offline parsom

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #459 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:33:54 »
A jednak teza, że "silny chłop o zerowej przeszłości psychiatrycznej" nie mógł popełnić samobójstwa to pseudopsychologia. Właśnie tacy najczęściej popełniają samobójstwo.

John

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #460 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:40:33 »
Brak konsultacji lekarskiej w razie depresji to faktycznie częsty powód samobójstw mężczyzn, które przeważają w statystykach, ale zawsze w takich historiach pojawia się wywiad środowiskowy który potwierdza że dana jednostka nie radziła sobie emocjonalnie. Nawet jeśli nie płakała w rękaw bliskim to podczas śledztwa można to wydedukować po wielu szczegółach z jego życia, podejścia do pracy, częstotliwości i jakości kontaktów międzyludzkich. "Samobójstwem" Leppera wszyscy byli jednomyślnie zszokowani (to akurat normalne), zwłaszcza jego bliscy. Nie był typem człowieka który zostawiłby niepełnosprawnego syna, wytresowany wg konserwatywnych wiejskich wartości. Agentura się nie postarała i nie załatwiła więcej wiarygodnych papierów uzasadniających jego "samobójstwo", ale pewnie wyciągnęli już wnioski, w końcu to było lata temu, kiedy o problemach psychicznych mało się mówiło. Dzisiaj jest o wiele prościej kogoś odstrzelić pod pretekstem depresji i samobójstwa. Jak ktoś nie widzi, że to wszystko ostro śmierdziało to naprawdę nie wiem jak można być tak łatwowiernym.

Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #461 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:44:46 »
zawsze w takich historiach pojawia się wywiad środowiskowy który potwierdza że dana jednostka nie radziła sobie emocjonalnie.
Proszę o dowody na powyższe, zwłaszcza na to ZAWSZE.

John

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #462 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:50:26 »
Normalnie. Policja zawsze musi zrobić dochodzenie po znalezieniu zwłok, przesłuchanie rodziny i bliskich.
Idź na komisariat zapytać skoro nie wierzysz to będziesz miał "źródło". Chryste panie :D A to ja niby jestem niedowiarkiem. Oczywiście poprawkę też trzeba wziąć na to że policjanci w przypadku zaplanowanych "samobójstw" też muszą przeprowadzić "śledztwo" zgodnie z wytycznymi przełożonych z góry.

PS: Widzę że Sławek Izdebski (współpracownik Leppera) mówił otwarcie prawdę w mediach, ciekawe jak go uciszyli - tylko skompromitowali, czy już grozili?

John

  • Gość
Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #463 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:53:07 »
O proszę, kolejny zbieg okoliczności w tym przypadkowym świecie. Dzido też został uśmiercony, prawnik Leppera który miał mieć według Izdebskiego dokumenty obciążające wiele wpływowych osób, przekazane naturalnie przez Leppera. Przypadki chodzą po ludziach...

https://www.wprost.pl/polityka/10159591/nie-zyje-henryk-dzido-byly-adwokat-andrzeja-leppera-i-senator.html

Offline Pawel.M

Odp: Gospodarka
« Odpowiedź #464 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:53:33 »
Ja nie pytam co robi policja, tylko, że "zawsze"emocjonalne i to widoczne dla bliskich. Tak na marginesie:
współpracownik Leppera Piotr Tymochowicz dzień po śmierci Leppera:

Rozmawiałem z nim wczoraj, mówił, że ma już tego politycznego bagna dosyć i nie ma już siły. Był bardzo smutny. Namawiałem go do tego, by odszedł z polityki. Nie bardzo dociera do mnie ten fakt, że popełnił samobójstwo, ale rzeczywiście wczoraj był bardzo smutny i zrezygnowany. Nie miał już sił.

Cytuj
O proszę, kolejny zbieg okoliczności w tym przypadkowym świecie. Dzido też został uśmiercony
No, niesamowite - umiera facet lat 77, siedem lat po śmierci Leppera. Bez wątpienia to się wiąże - w paranoicznych umyslach wszystko jest powiązane ze wszystkim :D Na pewno to robota reptilian, naciągnij bardziej czapeczkę, już zaczynają cię hakować :D
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Marzec 2020, 23:56:10 wysłana przez Pawel.M »