Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 56694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #285 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 18:03:33 »
Serial, serial. Jenn oczywiście nie planuję. Za droga, a Wiesław będzie podobno podobnie dostępny w kwietniu (wersja podstawowa). Tego nowego nie kupuję bo ludzie życzą sobie od 150 do 200 zł a jest to model nowiutki także hype opadnie prędzej czy później. Scenkę widziałeś? Wygląda kozacko!



Ciekawe po ile będzie chodzić?

Na ten moment wszystko mi przyjechało i chyba zwolnię zakupy aż do momentu kiedy dostępny będzie Madara oraz nowa linia Naruto/Boruto. Mitsuki też prezentuje się genialnie.


Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 18:16:03 »
A widziałeś tego GITD Perfect Cella z ECCC 2020? Dla mnie to OBŁĘD ale nie wiem czy będzie go można dostać np. na popcultcha? Nie wiem jak będzie w przypadku tego konwentu. Stary Cell wygląd przy nim biednie :D Piccolo też spoko, bo dodali zregenerowaną rękę, ale ja pasuje, mam już wariant błyszczący (metalic).

« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Luty 2020, 18:26:53 wysłana przez Antari »

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #287 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 19:19:23 »

Mitsuki rzeczywiście świetny jest szansa na jakieś fajne nocne zdjęcia by zobaczyć jak się świeci?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #288 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 20:17:54 »
Na popcultcha jest praktycznie wszystko, także Cell będzie na 100%.

A Mitsuki świeci tak:



Sztos!

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #289 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 22:52:05 »
Mam nadzieję hehe. To jest must-buy. Choć z tymi z Naruto ostatnio jest kiepsko w kraju kangurów (poza commonami). Mitsuki GITD, Naruto Hokage + Chase i Madara nadal nie do kupienia tam...

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #290 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 19:46:58 »

Taka moja malutka kolekcja SW, do której właśnie dołączyła Dark Rey, a wasza macie jakieś Popy z SW?



It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #291 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 20:10:15 »
W 2020 postanowiłem nieco mocniej przysiąść nad jakością Popowych zakupów, gdyż ilość nowych premier jest tak duża, że jakby człowiek miał kupować wszystko to szybciutko miejsca by nie starczyło w całym domu :D

Dziś pierwszy Chase w kolekcji, tym razem ebay. 


Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #292 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 20:17:18 »
O ja też go miałem swego czasu w kolekcji, ale sprzedałem :)

Na razie moje zakupy są zawieszone w próżni ale zaklepanego mam nowego Wiedźmina, Naruto sexy no jutsu oraz zwykłego Naruto z 2015 roku bodajże. Niestety Madara i Mitsuki (Sage Mode) to wydatki na ponad 200 zł za jednego, także ja je na razie odpuszczam. Rozumiem zapłacić więcej za jakiegoś wyprzedanego już popa jakiś czas temu, ale obecnie ich dystrybucja jest na tyle kontrowersyjna, że nie ma ich na długo przed premierą... Nie wspominając o zakupach w Polsce, nie ma szans na limitki z tego uniwersum obecnie...

Antari, tutaj masz kolejnego chasa do kolekcji: https://stworkipotworki.pl/pl/p/Pop-movies-The-Lord-of-the-Rings-Gollum-CHASE/2526
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Luty 2020, 20:22:45 wysłana przez Itachi »

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #293 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 20:33:10 »
To zapewne już widzieliście, ale wrzucam :) Ekskluziw PX.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #294 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 21:10:53 »
@komiksowe_warianty: Ten jest idealnie pod Ciebie zrobiony z racji zamiłowania do Venoma :)

@Itachi: Widziałem ale z LOTR interesował mnie tylko Frodo. Spodobało mi się, że Chase jest tak odmienny od zwykłego. Zdecydowanie ma w sobie coś.

No ja też czekam na tego Madarę i chyba nic z tego nie będzie...

Ale ogólnie powiem ci, że miałeś w 100% rację jak kiedyś pisałeś, że lepiej skupić się na exach, chase'ach i ogólnie figurkach więcej wartych niż lecieć z commonami. Myślałem, że uda się jakoś połączyć ale myliłem się. Tego jest za dużo żeby sobie tak zbierać wszystko jak popadnie. W końcu dochodzisz do momentu, że masz ich cały pokój, potem dom... a zapowiedzi są kolosalne i wszystko by się chciało mieć. Ja już idę w kierunku ograniczania i sprzedaży części kolekcji. A zbierać tylko wybrane serie anime i chase'y/exy.

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #295 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 21:23:26 »
Haha powtórzę się ale ta scenka to wygląda bardziej jak scena łóżkowa Venoma i Spider-Mana a nie walka  ;D

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #296 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 10:49:52 »
Sasydż CM i Naruto Six Path GITD znowu dostepne na Popcultcha. Coś mi się wydaje, że ceny tych exów trochę spadną. Mogliby wznowić też Kakashi Lightning Blade.

https://www.popcultcha.com.au/naruto-shippuden-naruto-six-path-glow-in-the-dark-pop-vinyl-figure.html

https://www.popcultcha.com.au/naruto-shippuden-sasuke-with-cursed-mark-pop-vinyl-figure.html

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #297 dnia: Śr, 04 Marzec 2020, 20:32:25 »
Nowe nabytki:



Sasydż CM i Naruto Six Path GITD znowu dostepne na Popcultcha. Coś mi się wydaje, że ceny tych exów trochę spadną. Mogliby wznowić też Kakashi Lightning Blade.

Zamawiałeś już może?
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Marzec 2020, 21:17:05 wysłana przez Itachi »

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #298 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 09:53:32 »
A to widziałeś?



« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Marzec 2020, 09:59:09 wysłana przez Antari »

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #299 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 19:53:51 »
No nareszcie doszły. Bez dwóch zdań najdroższa inwestycja w mojej kolekcji ale co tam.