Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 56682 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #255 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 20:41:31 »
A odwiedzasz jakieś grupy kolekcjonerów POPów? Siedząc w wariantach śledzę grupki, fora, na których udzielają się, np. sprzedawcy i dystrybutorzy, który dają czasami cynk o niektórych komiksach. Są takie sytuacje w świecie kolekcjonerów POPów?

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #256 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 21:41:47 »
Na grupach na FB kwitnie głównie handel, nie widziałem tam jakichś dyskusji co warto kupić, co wzrośnie szybko itd. To raczej wiedza tajemna, która niechętnie się dzielą, więc każdy musi kombinować. Może trzeba mieć też trochę szczęścia i wiedzieć co jest aktualnie na topie. Np. obecnie wiele osób zaczęło sprzedawać w chorych cenach tego POPa Ciri z Wiedzmina z E3 2019 GITD bo jest hype na serial. Podobnie może być z Mandalorianem, gdy wyjdzie drugi sezon.

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #257 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 09:12:22 »

Też obserwuję grupę na FB i  rwónież doznałem szoku, że ktoś kupił Yenn za 850 zł wyraźnie miał hajs i mu zależało, ale ogólnie w każdym miesiącu jest wysyp figurek z Wiedźmina.

Trochę słabo się orientuję ten obecny Mando to jakaś super wersja ekskluzywna? A będzie jakiś Mando dla zwykłych szaraczków?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #258 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 09:16:48 »
W nowej fali tych z Mandaloriana jest kilka ekskluzywnych. Moim zdaniem największą popularnością będzie się charakteryzował ten z metalicznym połyskiem (bo wygląda jak Beskar armor), który jest exem z Amazona. Oprócz tego będzie też taki Mando tylko bez połysku w wersji common.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Styczeń 2020, 09:19:02 wysłana przez Antari »

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #259 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 13:40:27 »
No to macie preview Ghost Ridera od Walmartu, tyle że w wersji niebieskiej. Lada moment ma być oficjalna zapowiedź.

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #260 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 16:19:36 »
Trochę nowości ode mnie. Carol już pokazywałem ale fajna fotka mi wyszła to wrzucam. Mam jeszcze Dooma i Galactusa z tej nowej serii F4. Niestety Doom mi nie stoi ;D Albo łeb ma za ciężki albo nogi krzywe



Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #261 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:41:38 »
Widzę, że się wkręciłeś w POPy, dużo już ich masz. Fajna wrzuta. Też wpadła mi w oko ta Spider-Gwen w wersji Venomized ale na razie odpuściłem i skupiam się na exach. Za dużo tego dobra żeby brać wszystko :D A z tym Doomem to czytałem już gdzieś, że słabo stoi. Może ten typ tak ma.

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #262 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:55:42 »
Widzę, że się wkręciłeś w POPy, dużo już ich masz. Fajna wrzuta. Też wpadła mi w oko ta Spider-Gwen w wersji Venomized ale na razie odpuściłem i skupiam się na exach. Za dużo tego dobra żeby brać wszystko :D A z tym Doomem to czytałem już gdzieś, że słabo stoi. Może ten typ tak ma.

No wkręciłem się na maksa. Polubiłem je też fotografować w plenerze 

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #263 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 21:09:04 »

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #264 dnia: Pt, 17 Styczeń 2020, 18:35:37 »
Nowości. Nie trafiłem niestety Chase Agenta Venoma ;(


Offline Murazor

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #265 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 20:43:05 »

Offline Lou

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #266 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 21:31:25 »
Fajnie, że w końcu figurka żeńskiej V. Szkoda, że w wersji POP.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #267 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 09:24:39 »
Dla fanów Weezy'ego ;)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #268 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 18:49:48 »
Nie no to już jest przesada. Takich zakupów jakie poszły w styczniu nie robiłem nigdy i po Gambicie obiecałem sobie, że już nic nie biorę DEFINITYWNIE (poza Madarą gdyby się pojawił) a tu informacja z dzisiaj o nowej fali POPów z Boruto/Naruto. No jakbym mógł nie wziąć tego Naruto Hokage... może nawet spróbuję zapolować na Chase'a, bo wygląda genialnie. Zresztą wszystkie z tej nowej fali wyglądają kapitalnie... szczegółowość jest coraz większa i te pozy! Wow!


Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #269 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 18:58:41 »

Wow rzeczywiście ślicznie wyglądają te figurki do Bourto.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.