Pozostałe > Na luzie

FUNKO POP

(1/76) > >>

Itachi:
Aktualny krzyk mody, obiekty poszukiwane przez sporą liczbę populacji ludzkiej. Kupiłem jedną sztukę na próbę i nagle zrobiło się ciasno na biurku. Zbieracie Popy? Z obserwacji na festiwalach widzę, że cieszą się naprawdę dużą popularnością, na licencjach jest cała masa bohaterów, z DC, z Marvela, z różnego rodzaju filmów i seriali, wszelkich osobowości z dziedzin muzyki, sportu czy gier. Przedstawię na kilku fotografiach swoją kolekcję, dla czytelników komiksów znajdzie się kilka perełek. Zaczynamy!



















Z chęcią zobaczyłbym kolekcje innych, jeśli takowe macie. Jeśli temat się przyjmie to będę się starał publikować posty odnośnie sklepów gdzie można je kupić lub na inne wątki jeśli pojawia się pytania.

wonap:
Widziałem tego dużo w Warszawie po sklepach z komiksami więc rzeczywiście zainteresowanie pewnie jest, jednak zupełnie mnie nie kręci;) Jednak ja jestem dziwny bo żadnych "gadżetów" nie posiadam;)

tomsawyer:
Ładna kolekcja. Coś mnie w życiu ominęło :-).

Lou:
Rzeczywiście popularność POPów ciągle rośnie. W Łodzi w centrum handlowym niedawno otworzył się punkt je sprzedający. Kolekcjonuję figurki (głównie z gier) ale preferuję takie z realistycznym wyglądem. Dlatego też Funko nie przypadły mi do gustu. Jedynie z tej firmy podobają mi się pojedyncze breloki z serii Pocket POP.

parsom:
Brzydkie to i do ... niepodobne. Nijak nie mogę pojąć tego fenomenu.
No, ale w świecie w którym milionerką (czy nawet miliarderką) zostaje kobieta znana głównie z wrzucania zdjęć do internetu nic mnie już nie powinno dziwić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej