Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 57256 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 01:06:37 »
Uuuuhuhuh, Vikernes chciałby tak pewnie wyglądać ;)
,, - Eeeeech.''

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 21:04:57 »

Offline LordDisneyland

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 12:28:23 »
Jednak niektórzy robią custom popy :)


Jak wyjdę z etapu custompostapoHWheels, to chyba kupię jakiegoś ajronmena czy innego robota :D
,, - Eeeeech.''

Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 12:55:34 »
Widzieliście tego Mysterio?  8)


Rozwalili mnie bohaterowie SZCZĘK  ;D:


Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 16:46:15 »
Myślałem o tym Mysterio bo to ogólnie ciekawy i mało eksploatowany villain Spidera. Fajnie by było zobaczyć na żywo tę figurkę.

A ja dalej czekam na pojawienie się gdzieś u nas Red Death'a...

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 18:00:47 »
A ja dalej czekam na pojawienie się gdzieś u nas Red Death'a...

To jeszcze trochę poczekasz :)

W lutym wyszedł Red Robin i Joker z komiksu Śmierć Rodziny, w Polsce do tej pory nie ma i nie wiadomo czy w ogóle będzie.

Do mnie dzisiaj zawitała lodowa dama:

https://imgur.com/9SAKq8W

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 18:14:18 »
https://www.emp-shop.pl/fun-i-styl/dla-domu/figurki/?srule=price-ascending&sz=60&start=0

Ktoś zna ten sklep?

Zaryzykowałem dzisiaj i kupiłem, bo mają kilka ciekawych figurek niedostępnych w innych polskich sklepach. Niektóre np. postaci z Shazama są po 32,90, gdzie normalnie chodzą po 54. Droga wysyłka - 19,90 zł ale jeżeli bierzesz kilka figurek to się ładnie rozkłada. Przy 2 już jest ok moim zdaniem, zważywszy, że w każdym innym polskim sklepie masz minimum wysyłkę 10 zł.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:00:47 »
Nic nie ryzykujesz to sprawdzony sklep prowadzący działalność u naszych zachodnich sąsiadów. Wysyłka idzie około 7 dni. Sam zamawiałem trzykrotnie.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #68 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 12:33:55 »
Dwie nowości:


Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 18:46:41 »
Mała wrzuta nowości ode mnie tym razem.




Offline LordDisneyland

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 02:57:19 »
Dla Warszawiaków- w TKMaxx w Domach Centrum było wczoraj kilka wzorów Popów po 27zł. Ralph Demolka, Daffy Duck, okularnica z Runaways.

@Antari- gość z Blink182 w ubraniu? Rzadki widok , i pewnie jakaś limitka ;)  Ale to jeszcze nie te z Emp, prawda?
« Ostatnia zmiana: Cz, 20 Czerwiec 2019, 03:01:21 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 00:23:59 »
Dracula i Blink są z EMP. I raczej nie limitka. Po prostu nie spotkałem w żadnym innym polskim sklepie tej figurki. Draculę też wywiało.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 22:06:56 »
Dostałem w tym roku kilka zapytań gdzie kupuję figurki. Także będę w tym wątku polecał sklepy, które moim zdaniem na to zasługują i są przeze mnie sprawdzone (wielokrotnie).

Stworki Potworki https://stworkipotworki.pl/

Pierwszy sklep z jakim miałem styczność kupując pierwszego popa. Do tej pory mój główny zaopatrzeniowiec ;)

+ kontakt, masz pytanie, jakaś sprawę? Piszesz i załatwiasz sprawę praktycznie od ręki. Dodatkowo powstała stonka na fb, PopStworki oraz StworkiPotworki Grupa kolekcjonerów.
+ ceny, 52 zł za standardową figurkę, jedna z najniższych cen na rynku. Limitki 69 zł, a jakieś konwentowe itp 95 zł.
+ pakowanie, na plus minus trzydzieści zamówień - zero reklamacji.
+ czas, właściciel nie wrzuca wszystkiego na hurra na stany tylko preferuję metodę krok po kroku. Także zdarza się, że wyprzedane albo mało osiągalne figurki ot tak nagle pojawiają się na stanie. Przykłady? Naruto Sage Mode. Killer Frost. Triss.
+ dodatkowo oprócz popów można także zaopatrzyć się w inne, sklep zajmuje się również sprzedażą takich marek jak Diamond, Neca, Kotobukiya i inne

- nie stwierdzono

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #73 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 13:02:07 »
No właśnie tylko z tym kontaktem to albo ja jestem ślepy, albo na stronie nie ma takiej zakładki. W jaki sposób można się porozumieć z właścicielem lub obsługą sklepu?

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #74 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 13:27:56 »
Jest podany e-mail: stworkipotworki@stworkipotworki.pl

Natomiast ja korzystam z messengera.