Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 56678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #300 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 23:22:33 »
Antari gratuluję! Piękna zdobycz. Zachowujesz standardową wersję dla siebie?

Jejciu, jejciu a widzieliście to?



Przecież te dzisiejsze zapowiedzi (ta powyższa oraz Jiraiya) to jest jakiś kosmos jeżeli chodzi o projekty.

Kurama Susanoo coś pięknego!

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #301 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 09:56:32 »
Zostawiam, bo podoba mi się, że Chase i regular są od siebie tak różne. W większości Chase'ów różnice są kosmetyczne, a tutaj ma to sens. Zrobiłem nawet kilka zdjęć zwykłego :D No ale coś za coś, raczej nie wyjdę na tym zakupie i jestem spłukany. Jedyna wada to, że bardzo ciężko je ustawić aby stały same, peleryna przeważa do tyłu i POP leci. Z tego co czytałem dotyczy to wszystkich egzemplarzy.



Jeszcze ma być Sasydż w wersji Adult z 1 ręką z linii Boruto ale coś nie chcą go pokazać na razie. No przydałby się w końcu jakiś konkretny model tej postaci patrząc ile już form dostał Naruciak.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #302 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 13:13:16 »
No i wtopiłem ale mówi się trudno. Już jest wszystko do kupienia na Popcultcha. Madara, Naruto Hokage i Six Path Yellow GITD. Naruto z szansą na Chase 1:6 chyba więc wychodzi gdzieś z 300 zł za 6 figurek plus wysyłka i vat+cło. Myślę, że tak z 450-500 zł za 6 figurek na gotowo. Przy założeniu, że Chase jest warty z 150 zł wychodzi po 70 zł za figurkę. Im więcej Chase warty tym cena regularnych idzie w dół.

https://www.popcultcha.com.au/boruto-naruto-next-generations-naruto-hokage-pop-vinyl-figure-rs.html

https://www.popcultcha.com.au/naruto-shippuden-naruto-six-paths-yellow-glow-in-the-dark-pop-vinyl-figure-rs.html

https://www.popcultcha.com.au/naruto-shippuden-madara-reanimation-pop-vinyl-figure-rs.html

Jest też fajny Kid Flash z Young Justice z szansą na Chase'a.

https://www.popcultcha.com.au/young-justice-kid-flash-pop-vinyl-figure-rs.html

Jak żyć?

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #303 dnia: So, 07 Marzec 2020, 07:41:15 »

Kurcze powiem wam szczerze, że to jedyny wirus, którego chciałbym mieć w kolekcji.

Antari będziesz robił jakieś zamówienie z Popculchy w najblizszym czasie bo bym się dołączył.

It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Kapral

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #304 dnia: So, 07 Marzec 2020, 09:28:40 »

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #305 dnia: So, 07 Marzec 2020, 11:24:48 »
Antari będziesz robił jakieś zamówienie z Popculchy w najblizszym czasie bo bym się dołączył.

W okolicach 15 marca tak myślę. Czekam na wypłatę.


Online adamarluk

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #306 dnia: So, 07 Marzec 2020, 12:00:45 »
Mistrzostwo świata, chylę czoła przed założycielami. Udało im się zbudować brand z plastikowymi figurkami za którymi szaleją zbieracze. I jeszcze te limitki kosztujące ekstra, w tym modelu pelerynka w kolorze khaki, a w siakim włoski opadające na oczko.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #307 dnia: So, 07 Marzec 2020, 13:01:53 »
Mistrzostwo świata, chylę czoła przed założycielami. Udało im się zbudować brand z plastikowymi figurkami za którymi szaleją zbieracze. I jeszcze te limitki kosztujące ekstra, w tym modelu pelerynka w kolorze khaki, a w siakim włoski opadające na oczko.

Nie jest to nic niezwykłego. Kolekcjonowanie figurek ma o wiele starszą tradycję np. w Japonii gdzie jest tego o wiele więcej i o wiele dłużej. Cenowo Popy wypadają wręcz śmiesznie tanio na tle innych, lepiej wykonanych figurek. To nie jest wcale drogie hobby. Jedyne mistrzostwo Funko to ilość licencji jakie posiedli, co daje im możliwość wykonania praktycznie każdej postaci/sceny z szeroko pojętej popkultury. Przyznaję, że sam nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnęli.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #308 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 18:53:40 »
Dzisiejsza dostawa. Z serii Naruto powoli już zaczyna to jakoś wyglądać.


Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #309 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 19:19:19 »
Pierwszy pop z Boruto




Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #310 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 17:54:04 »
Świetny łup Itachi, dorwałeś gdzieś na grupie?

Btw Jiraiya już do kupienia na popcultchy:

https://www.popcultcha.com.au/naruto-jiraiya-on-toad-pop-rides-vinyl-figure-rs.html

Ale przy obecnych skokach walut ja odpuszczam.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #311 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 19:42:42 »
Świetny łup Itachi, dorwałeś gdzieś na grupie?

Tak na grupie. Myślę że stówka to spoko cena.

Wczoraj wieczorem dostałem jeszcze jednego popka:





W drodze jedno zamówienie z emp, jedno z popcultchy i chyba szykuje się kolejne. Tylko teraz w weekend muszę przysiąść i wybrać coś na handel, bo miejsca na pólkach zaczyna brakować (tych nie zajętych przez komiksy :) )... Olaboga, jak żyć? :)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #312 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 23:52:51 »
Ha, chyba domyślam się co z EMP :) Do mnie też coś leci od kangurów bo udało się wyrwać pare rzeczy z ECCC więc się pochwalę niebawem. Teraz warto brać z Australii bo kurs dolara australijskiego jest rekordowo niski. Ale ja już pasuję z zakupami na razie, bo ciężkie i niepewne czasy przed nami, a jedyne co bym ewentualnie kupił to Ero Sennin, ale z ceną trochę przesadzili. Nawet przy tym niskim kursie wychodzi gdzieś ze 180 zł z wysyłką. Kurama w zbroi Susanoo wychodzi przy tym super tanio. No ja rozumiem, że figurka kozak ale dajcie spokój.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #313 dnia: So, 21 Marzec 2020, 17:35:14 »
Jestem po większości dostaw, nie prezentuję już pojedynczych zakupów ale efekt porządków. Doszedł Perfect Cell, Kid Flash (niestety zwykły) oraz Naruto i Gaara z nowej fali. Popvinyl potwierdził, że będzie miał całą nową podstawową falę Naruto także uzupełnię Orochimaru oraz Tsunade.

Zgadzam się odnośnie ceny Jiraiya. Kosmos jakiś, a to ma być bodajże standardowy pop. Dziwne.




Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #314 dnia: So, 21 Marzec 2020, 22:03:53 »
Czyli z EMP był Perfect Cell i Kid Flash. Obstawiałem tego pierwszego :)

Piękna kolekcja, zazdro niektórych eksponatów.

Też myślałem żeby spróbować tego Kid Flasha z EMP ale mają do d*** politykę, z tym, że można kupić tylko 1 figurkę z szansą na Chase'a. Niedawno była promocja - kup 3 sztuki zapłać za 2 no ale Kid Flash się przez to nie załapał. A kupowanie 1 sztuki to mała szansa na Chase'a, więc się nie odważyłem.