Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 14931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #285 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 18:03:33 »
Serial, serial. Jenn oczywiście nie planuję. Za droga, a Wiesław będzie podobno podobnie dostępny w kwietniu (wersja podstawowa). Tego nowego nie kupuję bo ludzie życzą sobie od 150 do 200 zł a jest to model nowiutki także hype opadnie prędzej czy później. Scenkę widziałeś? Wygląda kozacko!

Ciekawe po ile będzie chodzić?

Na ten moment wszystko mi przyjechało i chyba zwolnię zakupy aż do momentu kiedy dostępny będzie Madara oraz nowa linia Naruto/Boruto. Mitsuki też prezentuje się genialnie.

Offline Antari

« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 18:16:03 »
A widziałeś tego GITD Perfect Cella z ECCC 2020? Dla mnie to OBŁĘD ale nie wiem czy będzie go można dostać np. na popcultcha? Nie wiem jak będzie w przypadku tego konwentu. Stary Cell wygląd przy nim biednie :D Piccolo też spoko, bo dodali zregenerowaną rękę, ale ja pasuje, mam już wariant błyszczący (metalic).

« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Luty 2020, 18:26:53 wysłana przez Antari »

Offline Red Fury

« Odpowiedź #287 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 19:19:23 »

Mitsuki rzeczywiście świetny jest szansa na jakieś fajne nocne zdjęcia by zobaczyć jak się świeci?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Itachi

« Odpowiedź #288 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 20:17:54 »
Na popcultcha jest praktycznie wszystko, także Cell będzie na 100%.

A Mitsuki świeci tak:

Sztos!

Offline Antari

« Odpowiedź #289 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 22:52:05 »
Mam nadzieję hehe. To jest must-buy. Choć z tymi z Naruto ostatnio jest kiepsko w kraju kangurów (poza commonami). Mitsuki GITD, Naruto Hokage + Chase i Madara nadal nie do kupienia tam...

Offline Red Fury

« Odpowiedź #290 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 19:46:58 »

Taka moja malutka kolekcja SW, do której właśnie dołączyła Dark Rey, a wasza macie jakieś Popy z SW?

It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.