Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 57274 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #240 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 15:01:41 »
Na grupie popmaniacy ktoś pisał o wznowieniach tych z Naruto ale dokładnie nie sprecyzował, o które figurki chodziło. Z tego co widzę na razie tylko common Kakashiego będzie wznowiony. W ogóle tyle jeszcze ciekawych postaci do wydania im zostało z Naruto... młody Obito z Sharinganem, Stary Obito bez maski, Rinnegan Sasuke... brałbym wszystko :D
« Ostatnia zmiana: So, 04 Styczeń 2020, 15:03:50 wysłana przez Antari »

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #241 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 09:05:15 »

Obito bez maski z wachlarzem Madary w łapie brałbym w ciemno.

A takie inne pytanie odnośnie POPów z Naruto tylko Kurama dostał swojego Popa co z pozostałymi bestiami?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #242 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 11:37:39 »
Dwa nowe popki:



Tomura Shigaraki ogólnie prezentuje się tak:



ja na razie swojego z protektora nie wyciągam.

Na grupie popmaniacy ktoś pisał o wznowieniach tych z Naruto ale dokładnie nie sprecyzował, o które figurki chodziło. Z tego co widzę na razie tylko common Kakashiego będzie wznowiony. W ogóle tyle jeszcze ciekawych postaci do wydania im zostało z Naruto... młody Obito z Sharinganem, Stary Obito bez maski, Rinnegan Sasuke... brałbym wszystko :D

Pisałem i w najbliższych dostawach nic nie będzie. Jak już to pewnie same commony wpadną (Naruto Rasengan, Sakura, Kakashi i Sasuke). Wątpię w pojawienie się jakiś limitek. Uważam że na ten moment i po zapowiedziach kolejnej fali figurek nie powinniśmy narzekać. Pamiętaj Naruto to nie Harry Potter czy GoT że wypuszczają tych modeli pierdyliony :) zapewne doczekamy się jeszcze przyjaciół Naruto (Shikamaru, Chōji, Ino, Rock Lee, Hinata!!!, Neji, Kiba), ale oczywiście Obito też chętnie zobaczyłbym w kolekcji. Kaguyę również. Ale to zapewne melodia przyszłości, chociaż po tych zapowiedziach może wpaść jeszcze jakiś box czy coś od jakiegoś sklepu. Zobaczymy. Na razie jaram się Madarą, Orochimaru i Garrą :)

A takie inne pytanie odnośnie POPów z Naruto tylko Kurama dostał swojego Popa co z pozostałymi bestiami?

Proszę Pana, popków z Naruto wyszło relatywnie mało do popularności. Wątpię aby pojawiły się pozostałe bestie. Chyba największe szanse ma obecnie Killer Bee będący Jinchūriki Hachibiego. Ale szansa niewielka zapewne, jest masa innych popularniejszych postaci nie mających jeszcze swoich modeli.

Moje marzenie na ten rok to zdobycie tego Naruto:



Będzie trudno i zapewne drogo, ale muszę go mieć! :)

Antari, tutaj proszę masz filmik jak jakaś osóbka z cholernie wielkim talentem stworzyła customy, Nagato i Sasuke po prostu wymiatają, coś pięknego!


Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #243 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 19:38:20 »
Widziałem, są świetne. Mam nadzieję, że Funko wypuści też Jiraiyę żeby był komplet legendarnych Sanninów. Jeżeli chodzi o wznowienia to Naruto Rasengan i Sasuke są nadal dostępne w sprzedaży. Kakashi został potwierdzony więc zostaje jedynie Sakura i Tobi, choć te figurki są wciąż dostępne do kupienia tu i ówdzie. Myślę, że dorzucą do puli exy więc na razie wstrzymuję się z kupnem w zawyżonych cenach.

Nawiasem mówiąc obserwuję różne sklepy, w których ma się pojawić Madara i w www.ebgames.ca z Kanady pojawił się niedawno z datą "2020-04-09". Całkiem możliwe, że ten ekskluzyw z Gamestopu pojawi się w kwietniu w innych sklepach np. popcultcha i będzie go można kupić w normalnej cenie. Ale to tylko moje spekulacja, może się mylę.

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #244 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 17:57:51 »

Czym się kierujecie kupując Funko POP? Serią, bohaterami, czymś jeszcze?

Bo ja osobiście kupuję dla ulubionych bohaterów, by mieć ich w wersji POP na półce, ale czasami nawet bohaterowie do mnie nie przemawiają jeśli odlewy wydają mi się nijakie np tak czuję przy Nigtwingu czekam na jakiś nowy "odlew" release tej figurki.

A co myślicie o bryloczkach czyli mini POPach. Ja mam na tą chwilę Goose'a i Fawkesa i uważam, że dużo lepiej się sprawdzają niż ich "naturalne" wersje. Te miniaturki są mega słodkie.


It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #245 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 18:13:40 »
Cytuj
Czym się kierujecie kupując Funko POP? Serią, bohaterami, czymś jeszcze?

Bo ja osobiście kupuję dla ulubionych bohaterów, by mieć ich w wersji POP na półce

Chyba większość dlatego. Ale zdarzają się przypadki, że coś mnie tak zauroczy i mimo, że nie znam uniwersum i tak kupie. Tak było z Ruby Rose z RWBY.

Offline GeekMarvelPN

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #246 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 16:34:00 »
@Red Fury

ja kieruję się książkami. Jeżeli mam np. całą serię o Harrym Potterze, to dobieram po kolei postaci figurek Funko POP :)

Offline Red Fury

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #247 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 18:58:19 »

Wczoraj doszedł do mnie Raditz POP z Dragon Ball ( de facto moja ulubiona postać) i ta figurka  wydaje się, że mega duża w porównaniu np do Kylo Rena z SW. Czy wszystkie figurki z Dragon Ball są takie duże, a te z SW są jakby mniejsze czy tylko mnie się tak zdaje?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #248 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 19:11:35 »
Wydaje mi się, że nie ma reguły jeżeli chodzi o te figurki o zwykłej wielkości. Mój Venomized Hulk jest znacznie większy od innych figurek mimo, że jest zwykły. Zależy od przedstawianej postaci. Są też specjalne powiększone 10 calowe ale to już trzeba zapłacić więcej.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #249 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 17:18:37 »
Nowy zakup:



Dodam że jest praktycznie nieosiągalny i chodzi w kosmicznych kwotach (obadajcie ebaya). Ja go dorwałem w regularnej cenie :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #250 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 19:25:34 »
No ceny za zaporowe, ale nie widzę chętnych. Zupełnie jak z wariantami ;)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #251 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 19:55:24 »
Tylko, że w przypadku Funko są hardkorowi kolekcjonerzy danych serii, którzy zbierają np. wszystkie z MHA i prędzej czy później staną przed dylematem, kupić w zaporowej cenie i skończyć kolekcję czy nie, bo rerelease'a nie będzie. Trzeba też mieć niezłą żyłkę do tego, żeby wiedzieć co pójdzie w górę a co nie. Ja niestety tego nie ogarniam.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #252 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 20:15:16 »
Ten pop poszedł przed świętami za 350 zł i 400 zł w Polsce :) Yennefer dwa dni temu za 850 zł :) szaleństwo

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #253 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 20:31:24 »
A skąd możecie dowiedzieć się, że coś będzie dobrą inwestycją? Jest to możliwe?

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #254 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 20:35:29 »
Nie zawsze to przewidzisz. Ja miałem opcję zakupu Wiedźmina i odpuściłem. Nie sądziłem że nagle będą takie przebitki. Miałem kiedyś Triss i Ciri. Teraz spokojnie ze dwie trzy stówki dostałbym za nie więcej. Netflix zrobił reklamę i rynek oszalał. Na ile? Zobaczymy.

Są przypadki, że jakiś pop staje się białym krukiem i za cholerę nie wiem dlaczego. Mniejszy nakład? Jak w powyższym przypadku? Czy jakiś inny wskaźnik o tym decyduje? To wie chyba tylko funko :)

Jak we wszystkim jest element pewnego ryzyka.