Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 57255 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #225 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 01:41:31 »
U mnie oczywiście musiały wpaść kaczki na święta.

Najbardziej oczywiście cieszę się z Sknerusa w czerwonym surducie, czyli w wersji z nowego serialu oraz częściej pojawiającą się w komiksach. Długo myślałem, że trzeba poświęcić kokosy na sprowadzenie limitki z USA, a tu się okazało (nie pamiętam czy to dzięki dyskusji tutaj, czy gdzieś indziej), że tak jak w większość jest dostępna w Popcultcha w racjonalnej cenie.

W ogóle, zupełnie przypadkowo ciekawy zestawik się z tego stworzył. Niby figurki z różnych zestawów, ale tak naprawdę to Śmigacz i jego dwóch pracodawców.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 18:58:53 »
Sam nie kupuję, ale wszystko co symbiontowe jest bliskie mojemu sercu. Nowa zapowiedź od Funko.
https://www.funko.com/blog/article/coming-soon-pop-marvel-marvel-venom



Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 20:58:46 »
Oooo matko. Goblin i Ultron potęga!

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #228 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 23:08:17 »
Kusi mnie mega Venomized Storm świecąca w ciemności, ale oglądałem ostatnio POPy w Empiku i jakość ich wykonania jest bardzo średnia :/

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #229 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 00:30:35 »
Adekwatna do ceny bym powiedział. Mnie taka odpowiada. Choć są też różnice między modelami, może trafiłeś akurat na gorzej wykonany. Bierz też pod uwagę, że POPy to figurki za 50-60 zł. Są też takie, które zaczynają się od 300-1000 zł i więcej. Wszystko zależy od zasobności portfela. Choć czasem jak widzę te modele po pare tyś za sztukę... to nie mogę wyjść z podziwu nad osobami, które to kupują.

Offline komiksowe_warianty

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 10:43:35 »
Dopóki nie obejrzałem na żywo to byłem mega zajarany, a potem entuzjazm mi trochę zmalał. Oczywiście jestem świadom, że to 60 zł i coś za coś ;) Kurde, no chyba jednak spróbuję, bo na filmie z YT Storm wygląda ok

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 16:55:43 »
Dopóki nie obejrzałem na żywo to byłem mega zajarany, a potem entuzjazm mi trochę zmalał. Oczywiście jestem świadom, że to 60 zł i coś za coś ;) Kurde, no chyba jednak spróbuję, bo na filmie z YT Storm wygląda ok

Myślałem, że pierwszym Twoim Popem będzie Corrupted Venom :P

Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #232 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 13:45:37 »
Dopóki nie obejrzałem na żywo to byłem mega zajarany, a potem entuzjazm mi trochę zmalał. Oczywiście jestem świadom, że to 60 zł i coś za coś ;) Kurde, no chyba jednak spróbuję, bo na filmie z YT Storm wygląda ok
Zawsze mogę Tobie przemalować jak by co ;)

Ogólnie to faktycznie różnie bywa z jakością malowania Pop'ów. Moim raczej nic nie dolega ale widywałem z malarskimi babolami. Raczej bym nie tragizował, ale to nie statuy Sideshow czy Kotobukiya.

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #233 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 18:58:26 »
Nowy nabytek w kolekcji. Strasznie się ostatnio zajarałem Popami z serii Naruto. Mam nadzieję, że niedługo dołączy do niego Madara. Na razie cisza w temacie.


Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #234 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 19:18:25 »
W końcu na polskich sklepach pojawił się ten set z Fantastycznej 4. Doom i Galactus już zamówieni. Ten drugi był moim głównym celem po tym jak zdobyłem Worthy Capa. Teraz na celownik biorę Venomized Miles' Moralesa

edit: Jeszcze nowych nabytków nie pokazywałem
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Styczeń 2020, 19:25:50 wysłana przez bogi1 »

Offline Voitas

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #235 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 20:30:24 »
Mam pytanie. Doszedł mi dzisiaj trzeci Pop, Prince Robot IV z Sagi, kupiony na allegro. Nie ma typowej głowy "na sprężynie", tylko po prostu obrotową na plastikowej "szyji". To normalne? :-)

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #236 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 21:45:35 »
Kusi mnie mega Venomized Storm świecąca w ciemności, ale oglądałem ostatnio POPy w Empiku i jakość ich wykonania jest bardzo średnia :/

Jestem za, a nawet przeciw. Nie ma reguły, niektóre modele są niesamowite, jak chociażby wstawiany przeze mnie All Might. Trudno od niego oderwać wzrok, nawet znajomi się nim zajarali :) Natomiast nie oszukujmy się funko produkuje tego tyle, że różnice w jakości są nieodłączną kwestią przy takiej ilości. Zdarzają się jakieś odpryski farby, niedociągnięcia, ale mimo wszystko stosunek ceny do jakości jest na spory plus moim zdaniem, można wyrwać naprawdę niezłe cudeńka.

Nowy nabytek w kolekcji. Strasznie się ostatnio zajarałem Popami z serii Naruto. Mam nadzieję, że niedługo dołączy do niego Madara. Na razie cisza w temacie.



O ekstra, gratuluję decyzji! Popki z Naruto są świetne, podobno mają być jakieś uzupełnienia w niedalekiej przyszłości na popvinyl. Skąd kupowałeś?

Mam pytanie. Doszedł mi dzisiaj trzeci Pop, Prince Robot IV z Sagi, kupiony na allegro. Nie ma typowej głowy "na sprężynie", tylko po prostu obrotową na plastikowej "szyji". To normalne? :-)

Nie wszystkie mają sprężynkę, tylko te oznaczone hasłem bobble-head :)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #237 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 11:36:54 »
O ekstra, gratuluję decyzji! Popki z Naruto są świetne, podobno mają być jakieś uzupełnienia w niedalekiej przyszłości na popvinyl. Skąd kupowałeś?

shinart.eu

No fajnie by było gdyby zrobili wznowienia, bo przegapiłem sporo figurek z Naruto, które bym teraz chciał mieć. Najgorsze, że np. Itachiego i CM Sasuke pamiętam jak były na popcultchy ale olałem... teraz żałuję. Nowa fala już zamówiona, od teraz będę trzymał rękę na pulsie.

Offline carnivale

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #238 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 11:40:36 »
Właśnie miałem pytać o wznowienia. Czy funko robi w ogóle coś takiego dla tych figurek z podstawowej linii?

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #239 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 13:39:48 »
Na moje oko to działa w ten sposób, że produkują partię rozsyłają do dystrybutorów i tak aż do wyczerpania nakładu. Jak już się skończą to zazwyczaj od razu staja się droższe w drugim obiegu. Raczej nie ma co liczyć, że jakoś długo niedostępne pozycje nagle magicznie się pojawią. Tu już raczej chodzi o taką kwestię. Przykład. Sklep z Polski zamawia u swojego dystrybutora partię dajmy na to Naruto z rasenganem. I jest któryś tam w kolejce. Dla tej sytuacji powiedzmy na 23 miejscu w Europie. Sklepy które otrzymują na początku mają ten towar już wyprzedany, ale te pozostałe mogą otrzymać ten towar za tydzień, dwa albo miesiąc lub pół roku. Także wtedy można dorwać pozycje niedostępne już nigdzie indziej. Ja tak kupiłem trzy sztuki Naruto Sage Mode na przykład. Tylko trzeba mieć rozeznanie na rynku, obserwować najpopularniejsze sklepy oraz ebaya.