Autor Wątek: FUNKO POP  (Przeczytany 57469 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 08:38:40 »
Zamówiony. :)
Dziękuję!

Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 13:24:54 »
Z biurka w pracy pozdrawia kolegów @Itachi i @Antari sam Freddie Mercury  ;D :

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 13:55:27 »
Moja kolekcja popów ma trochę ponad tydzień i póki co są to Thor z Infinity War i Black Widow z Endgame w tym białym stroju.

Ale ale! Idzie do mnie właśnie paczka z Misterem Knightem świecącym w ciemności no i wybieram się do Warszawki w tym tygodniu więc pewnie czwarty pop też wleci

Ogólnie mam zamiar zdobyć Kratosa, Vi z League of Legends, Batmana Who Laughs, klasycznego Deadpoola, Pikachu, Geralta, Venoma i Carnage'a w tych wersjach pół odkrytych przez symbiont

Jak widać wsiąkłem i nie tylko Marvelowe popy mi w głowie 8)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 18:22:56 »
Moja kolekcja popów ma trochę ponad tydzień i póki co są to Thor z Infinity War i Black Widow z Endgame w tym białym stroju.

Ale ale! Idzie do mnie właśnie paczka z Misterem Knightem świecącym w ciemności no i wybieram się do Warszawki w tym tygodniu więc pewnie czwarty pop też wleci

Ogólnie mam zamiar zdobyć Kratosa, Vi z League of Legends, Batmana Who Laughs, klasycznego Deadpoola, Pikachu, Geralta, Venoma i Carnage'a w tych wersjach pół odkrytych przez symbiont

Jak widać wsiąkłem i nie tylko Marvelowe popy mi w głowie 8)

Super, chętnie bym zobaczył kolekcje. Wrzucisz coś? Ja ostatnio przyhamowałem z figurkami bo się mocno rozpędziłem jak na moje standardy.

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 18:26:29 »
Super, chętnie bym zobaczył kolekcje. Wrzucisz coś? Ja ostatnio przyhamowałem z figurkami bo się mocno rozpędziłem jak na moje standardy.

Panie jaka to kolekcja ? Dwa popy ? Jak przyjdzie Moon Knight i będzie tego więcej to wrzucę na pewno. Póki co możesz sobie te dwa na moim insta zobaczyć. Linka znajdziesz pod avatarem ;)

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 21:22:20 »
Kilka gorących zapowiedzi:



Za jakieś 450 zł będzie można wyrwać prawie półmetrowego Batmana!!!



oraz kluczowa scenka z Endgame (limitka NYCC)




Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 12:24:15 »
Te wielki POPy mnie nie kręcą, ale Batwoman i Stark są kapitalne. :)

Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:22:22 »
Batwoman świetna poza. Ogólnie to jest SZOK w jakim tempie postępuje wzrost jakości tych figurek względem tego co było parę lat temu. Zwłaszcza widać to przy postaciach kobiecych, gdzie zminiejszenie "części" od głowy w dół znacznie pomogło.

Offline Mihau89

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:56:09 »
Witam!

Przeglądam temat od jakiegoś czasu i chyba skuszę się na pierwszego POP-a. Mam pytanko. Jest jakaś strona na której mogę porównać ceny? Gdzie najkorzystniej kupić dany model? Bo Ceneo słabo się tutaj sprawdza.

Pozdrawiam!

Offline bogi1

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 23:21:51 »
Dobra jest już piątka to można się pochwalić. W sumie za bardzo nie ma czym, bo 4 z 5 kupione w MM. Chyba nic szczególnego. Tylko Moon Knight zamówiony.



Plany są ambitne ale jak będzie....

Offline Gazza

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #130 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:23:57 »
Witam!

Przeglądam temat od jakiegoś czasu i chyba skuszę się na pierwszego POP-a. Mam pytanko. Jest jakaś strona na której mogę porównać ceny? Gdzie najkorzystniej kupić dany model? Bo Ceneo słabo się tutaj sprawdza.

Pozdrawiam!
Strony do porównywania cen POPów w różnych sklepach nie kojarzę, ale na naszym rynku nie ma ich (sklepów) zbyt wielu, a i ceny są mocno podobne. Wszystko zależy moim zdaniem od dostępności konkretnego pampra oraz preferencji zakupowych (formy płatności, jakość obsługi, skuteczność pakowania).
Nie myśl za długo (fajniejsze POPy szybko znikają!) i próbuj! :)
Pozdrawiam.

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 21:09:13 »
Nowe Batki:


Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #132 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 22:21:55 »
Nowe Batki:



Tylko czy będą dostępne, czy znowu jak z Red Deathem...

Itachi

  • Gość
Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #133 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 21:23:14 »
Są limitki które nie są przewidziane dla szerszej dystrybucji... Też żałuję braku tego popa, ale nie zamierzam przepłacać za niego.

Na Stworkach Potworkach pojawił się:

Namor: https://stworkipotworki.pl/pl/p/Funko-Pop-Marvel-80th-First-Appearance-Namor/4152

oraz

Human Torch: https://stworkipotworki.pl/pl/p/Funko-Pop-Marvel-80th-First-Appearance-Human-Torch/4153

oraz zapowiedzi:




Offline Antari

Odp: FUNKO POP
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 17:56:26 »
Kapitan Ameryka absolutnie kozacki! Rewelacyjna poza!

Ode mnie mała wrzuta. Wreszcie wpadł wyczekiwany Nova!



Przy okazji mała dygresja odnośnie zakupów. Przesiadłem się na sklep https://www.popcultcha.com.au

Mają naprawdę rewelacyjny wybór POPów w niskich cenach. Wysyłka zza granicy nie wychodzi wcale drogo przy ilości 2-3 sztuk.

Dla przykładu te tutaj 2 figurki wyszły mnie 65 zł za sztukę z wliczoną już wysyłką. Harley nie udało mi się znaleźć w polskich sklepach, a za Novę jak ktoś miał to wołali 80-120 zł. Więc naprawdę się opłaca. Na stworkach, HFY, E-legion itp. jeżeli nie ma promocji to płacisz za commony 50-55 zł plus wysyłka (około 10 zł). Za exclusive oczywiście o wiele więcej.

Tak obserwując grupy na FB wydaje mi się, że sporo osób kupuje większe ilości Popów w tym sklepie i później sprzedaje o 50% drożej na allegro czy grupach FB.  8)

Leci do mnie jeszcze jeden rodzynek z pre-ordera, który miałem na oku od dawna ale w polskich sklepach szanse na pojawienie się wynoszą 0%.
« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Wrzesień 2019, 18:01:33 wysłana przez Antari »