Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 51780 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 04:02:40 »
https://www.instagram.com/p/By6Xaqjpy8D/?igshid=13cpp5wwf77vv

Jak Wam się podoba coś takiego? Ciekawe gdzie można by to kupić, o ile jest to możliwe.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 08:36:46 »
Z opisu wnioskuję, że to mocno archiwalny produkt Sideshow Collectibles. Nikłe szanse na zakup.

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 08:39:33 »
To nie Sideshow tylko Franklin Mint

John

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:46:03 »
Mam słabość do takich figur, czy jakkolwiek to inaczej nazwać, pod szklanym wiekiem. W dzieciństwie zawsze marzyłem o tej skłynnej kuli, którą potrząsałeś a pojawiał się śnieg, której się naooglądałem w amerykańskich filmach, a w rodzinnej miejscowości taki produkt był nie do kupienia, bo wtedy pierwsza Biedronka w mieście była świętem. Stąd kierowany uczuciami spragnionego dziecka, poszukiwałem figurek pod szklanym wiekiem, ale ciężko było coś wynaleźć. Natrafiłem tylko na coś takiego:

Spoiler: PokażUkryj


Trochę słabo wykonany ten Batman w środku, do tego to lampa, i zastanawiam się czy przy zapalaniu jej przez kilka lat nie zostałoby wiele z figurki w środku. Gdyby ktoś był zainteresowany taką bat-lampą to można ją kupić w Emp-Shop.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 08:46:03 »
(...)do tego to lampa, i zastanawiam się czy przy zapalaniu jej przez kilka lat nie zostałoby wiele z figurki w środku. Gdyby ktoś był zainteresowany taką bat-lampą to można ją kupić w Emp-Shop.
Na 99% obstawiam LEDy więc figs wewnątrz jest bezpieczny. :)

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #20 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 16:32:43 »
My boys n girls

1/6:

















1/4, Premium format:





Offline Arion Flux

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #21 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 17:04:01 »
Ale ładne. Naprawdę super. A jakie one są duże?

p.s. odgiąłbym trochę, o ile się da to zrobić, w dół raczki tego troopera z lornetką, bo teraz tak trochę wygląda, przynajmniej na tej fotce, jakby pociagał z jakiejś wielkiej, kosmicznej piersiówy. 

Offline Kielo

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #22 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 17:29:41 »
A jakie one są duże?

Przed kazdym zestawem jest skala - 1/6 oraz 1/4. Sideshow i Gentle Giant okreslaja w ten sposob skale. 1/1 to wielkosc rzeczywista.

Super. Zarowno figurki jak i zdjecia.

Jak bedziesz sie tego scouta pozbywal to daj znac  ;)
« Ostatnia zmiana: So, 14 Wrzesień 2019, 17:34:48 wysłana przez Kielo »

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #23 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 18:52:32 »
@Kuki  dla porównania Boba 1/6 ma 29 cm, a 1/4 ok 46 cm.

Można ustawiać jak się chcę, są w pełni poseable. Poza SS Premium Format (Strom i Snowtrooper) ale Boba QS jest już w pełni ruchomy.

@Kielo, thx, ale fotki własnie słabo wyszły bo nie oddają połowy detali

Bike trooper? Never;)   Czekam jeszcze teraz na Vadera Quarter Scale od HotToys z alternatywną głową Anakina (Sebastian Shaw). Jedyne co mnie wkurza teraz to, że odlecieli z tymi debilnymi podstawami. Porobili z tego jakeś idiotyczne postumenty. Ten klasyczny Stormtrooper ma najlepszą, neutralną bazę. A teraz te bazy są prawie tak wysokie jak figurki to raz a dwa. Chcę referencyjne figurki SW a nie jakąś radosną twórczość pracowników SS i HT.

« Ostatnia zmiana: So, 14 Wrzesień 2019, 18:57:30 wysłana przez Bender »

Offline Arion Flux

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #24 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 19:39:53 »
Wow, to bardzo duże. Coś pięknego. Gdy bedziesz miał tego Vadera bez maski, to jesli znajdzisz chwile, zapodaj fotkę. Figurki mnie z reguly nie kręcą, ale takie tooo cooo innego. Niestety nie mogę sobie na cos takiego pozwolić - przynajmniej na razie :( Bo nawet jakbym sprzedał moją sztuczną nerkę i sobie takie cuda pokupował, to już widzę jak by się ucieszyła moja Jack Russell terrierka uciekajac - dajmy na to - z taką głowę Vadera w pysku i obgryzając ją z lubością. Ale moze kiedyś, kiedyś, w innej galaktyce...

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 08:36:58 »
Nieźle @Bender dowaliłeś do pieca! Gratuluję! Super kolekcja.
Gdzie kupujesz te statuy? Ten Vader z ostatniego posta to pewnie gazylion monet?

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 08:43:16 »

Offline gashu

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 29 Październik 2019, 19:55:58 »
W sklepie Ultima.pl trafiłem na takiego oto Spiderka, konsumowanego przez Venoma: https://ultima.pl/ct/gadzety/figurki/figurki-filmowe/marvel-comics-animated-series-mini-statua-venom-and-spider-man-13-cm
Kusi :)

John

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 29 Październik 2019, 22:46:37 »
Taki bardziej dla dziecka :-X

Offline gashu

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 30 Październik 2019, 08:08:39 »
Tak samo dla dziecka, jak komiksy o facetach przebierających się w kolorowe gacie i ratujących świat przed zagładą  ::).
« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Październik 2019, 08:11:19 wysłana przez gashu »