Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 51803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #120 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 11:42:26 »
Dzięki za odpowiedź, zastanawiałem się nad tym dłuższą chwilę..
,, - Eeeeech.''

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #121 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 19:33:17 »

Na brodę pradziada Bora! Niby taka podpierdółkowa figurka, ale coś w niej takiego jest, że aż się chce ją kupić, postawić na geekowskiej półeczce i tak mieć w kolekcji. Czy to jest jakaś seria? Czy taki wyrywczaly gadżet?

Bender

  • Gość

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #123 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 16:58:19 »
Figurka gołego chłopca? Opanuj się, satyrze......

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 18:53:25 »
mmmm....

Kapral

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #125 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 20:39:44 »

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 20:57:00 »
jeden nieudolnie próbuje odpalić a drugi nie kuma ironii, dobraliście się panowie

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 11:32:39 »
Kilka wolnych dni dało więcej czasu na tematy hobbystyczne więc AT-ST nabrał niemal finalnego wyglądu. Teraz czas na podstawę.


Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #129 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 14:38:56 »
No i finalna wersja.  8)

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #130 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 15:39:13 »
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kolory i podstarzanie fenomenalne.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #131 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 17:04:44 »
Dziękuję Benderze. Pochwała z Twojej strony wiele dla mnie znaczy. Na żywo jest jeszcze lepszy 😉

Offline LordDisneyland

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #132 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 17:49:35 »
@Gazza- siadaj, ocena celująca ;)

Bardzo dobra robota i szczerze gratuluję; masz pan, panie kolego, skilla aż miło.
Widząc taki model od razu człowiek ma ochotę na modelarstwo.
Drugą myślą jest, rzecz jasna, "ale mi tak nie wyjdzie, po co się starać, wywalę cały ten modelarski szrot jutro do śmieci" :D


Dlatego też kupiłem sobie dwa gundamy i , jak gdyby nigdy nic,  będę udawał, że tu nic malować nie trzeba ;)


,, - Eeeeech.''

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #133 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 20:26:38 »
Dziękuję Lordzie! Dziękuję wszystkim pozostałym za polubienia. Nic tak nie nagradza godzin pracy jak pozytywny odzew i miłe słowo. Cieszę się, że się Wam podoba. Btw: przyjmuję zamówienia 😉

Z tymi Gundamami to wstrzeliłeś się nieźle. Kończąc AT-ST oczywiście układałem w głowie następne projekty i właśnie Gunpla jest na celowniku. Modele Banadai to czysty fun. Jak na Japonię wszystko idealnie dopasowane, zero frustracji. Malowałem swego czasu zlecenie na armię Tau do 40k i był tam taki mech jeden, który finalnie tak mi się spodobał, że do dziś na coś takiego mam chrapkę. Pewnie Twój wybór tylko mnie dodatkowo zachęci. Dawaj z relacją w trakcie prac!
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Styczeń 2021, 21:03:06 wysłana przez Gazza »

Offline LordDisneyland

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 00:50:53 »
@Gazza

Tja...jasne, dam relację, ale miej na uwadze, że na swoją kolej czekają jeszcze Gundamy kupione na ostatnim Pyrkonie, a ten odbył się dość dawno  ;)

Ale mogę potwierdzić, Bandai wie, jak robić modele, niezależnie od rodzaju. Zdjęcie na szybko- pisak Micron dla uzmysłowienia wielkości [nie są to gigantyczne figurasy ;) ] -



Przyjrzyj się modelom Bandai z serii Iron Bloodied Orphans, moim zdaniem jedne z ciekawszych ;)



PS Coś mnie tknęło...okazuje się, że mam w kartonach modele tau,  leży nawet i zaczęty kroot shaper...ha. Oby udało mi się wrócić do malowania figurek...
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Styczeń 2021, 00:55:50 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''