Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 51783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 00:29:27 »
Ech...  ::)
Jak tak ostatnio w ramach odmóżdżenia łaziłem po "półkach wystawowych" Atomu to gdybym miał tylko odrobinę słabszą wolę wtedy skompletowałbym sobie po egzemplarzu czterech heroin DC (WW, HQ, Poison Ivy i Catwoman). Na szczęście patrzyłem też na ceny i to wystarczyło żeby poziom siły woli znacząco wzrósł.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 08:14:45 »
Widzieliście tę stronę?

https://artkomiks.pl/kategoria-pracy/rodzaje/designer-vinyl-toys/
Nie wiedziałem, że utalentowany recenzent modeli i odlewnik żywiczny, KFSztarbała, teraz z Rzecznikiem współpracuje ;)
Fajne rzeczy ogólnie, nawet Leia :) - a NeonGhost to już rzecz, jakiej i Gomulicki Maurycy by się na półce nie powstydził.

Aha, nie zaglądajcie do działu z planszami. Nerwy tylko człowieka zżerają.
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #62 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 11:39:21 »
@UP absolutnie genialne.

Gdybym mial miejsce (i pieniadze) na figurki, to na pewno wybralbym tego pana:

https://www.pinterest.co.uk/cagazoid/3a-toys-ashley-woods/

Offline Lou

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 11:56:03 »
Kolekcjonuję głównie figurki/statuetki z gier i jest jedna, która mi się marzy. Tylko ta cena, chyba bym spłacała ją jeszcze w następnym wcieleniu ;)

Spoiler: PokażUkryj
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 16:35:45 »
No dobra. Ale co to za figurka (w sensie z czego to pochodzi?) albo ile kosztuje? Bo przyznam, że takie stwierdzenia budzą u mnie niezdrowe fascynacje...  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kielo

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 16:45:34 »
No dobra. Ale co to za figurka (w sensie z czego to pochodzi?)

The Last of Us - na ebayu jest na przyklad za 800 funtow.

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 17:07:52 »
Aaa... Ok. Myślałem, że to może jakieś Chodzące Trupy.
Cena faktycznie konkretna i doskonale rozumiem ten ból gdyż (choć to zdanie bardziej do wątku hobby niekomiksowe) ostatnio oczy mi się śmieją do Pelikana za ponad dwa kawałki. Także ciężkie życie hobbystów...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Lou

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 17:11:32 »
800 funtów to i tak mało. Widziałam już na ebay oferty po $2500. Kiedyś myślałam, że najdroższym pożądanym przeze mnie okazem będzie FemShep z Play Arts Kai. Tę udało mi się w końcu (po kilku próbach i tylko dlatego, że była minimalnie uszkodzona) kupić po normalnej cenie. Na TLoU nie ma jednak co liczyć.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 17:23:40 »
Kiedyś myślałam, że najdroższym pożądanym przeze mnie okazem będzie FemShep z Play Arts Kai.

A możesz wrzucić fotkę jak to wygląda w prawdziwym życiu? Chyba jedyna figurka (na którą zresztą trafiłem zupełnym przypadkiem na sieci), która mnie autentycznie kręci.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 17:43:32 »
Lou, zamówiłaś kolekcjonerkę dwójki? Ja swojego egzemplarza nie mogę się już doczekać, a i wycieków udaje mi się jak na razie unikać.

Offline Lou

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 14:10:57 »
@death_bird
Spoiler: PokażUkryj
Jest ruchoma, a w zestawie są trzy bronie oraz dodatkowa para dłoni. Odwzorowanie pancerza bardzo dobre, z twarzy też podobna do siebie. Jestem z niej bardzo zadowolona. Na YT masz kilka filmów prezentujących dokładnie figurkę i dodatkowe elementy.
Mam jeszcze jedną statuetkę FemShep, robioną na zamówienie. Chciałabym mieć Arię, ale ta nie ma swojego kolekcjonerskiego odpowiednika i Liarę. Niestety, ta druga jest w dostępnych wariantach zupełnie do siebie niepodobna więc nie trafia na półkę.

@OokamiG, tak i cykam się, że jej nie dostanę. Wszystko przez to, że zamówienia skończyły się w ciągu jednego dnia w zeszłym roku. A w między czasie zmieniali dwukrotnie datę premiery, wycofywali preordery, a sklepy zdają się same nie wiedzieć jak będzie wyglądała dystrybucja. Plus, naczytałam się na Łowcach Gier o tym, jak trudno w PL kupić kolekcjonerki do ekskluzywów Sony.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline OokamiG

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 14:20:13 »
Trochę mnie tym zaniepokoiłaś, bo wziąłem za pobraniem. No ale pisze u mnie, że jest w trakcie kompletacji/realizowania.

Offline Lou

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 17:05:05 »
OokamiG, teraz masz taki status. Wg. Łowców powszechną praktyką jest wysyłanie w dniu premiery maila, że zamówienie zostaje anulowane z powodu braku towaru.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline OokamiG

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 19:16:34 »
W takim razie mam nadzieję,  że moje zamówienie znajdzie szczęśliwe zakończenie.  Na moją korzyść może wpłynąć to, że zamawiałem ją pierwszego dnia, kiedy zamówienie było dostępne. Byle do 19 czerwca.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Maj 2020, 19:21:21 wysłana przez OokamiG »

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #74 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 18:31:55 »
Nie mam w swym wiernym fanowskim figurkowym zestawiku zbyt wielu modeli, które świadczyłyby o mojej bogatej geekowskiej kolekcji. Finanse w materii popkulturowej idą na książki, komiksy, filmy Blu-Ray i UHD, gry na Ps4, puzzle itp. Figurki czy statuetki nabywam rzadko, ba, chyba rzadziej niż, jak to się mówi, ,,od niedzieli". Jednak teraz zastanawiam się w kwestii wyboru fantazyjnych, ekscentrycznych figurek, które chciałbym zakupić. Ewentualny wybór zazębia się wokół następujących modeli:



Oba gadżety pochodzą od firmy "Neca Toys", o której nie słyszałem; logiczne, skoro mam tak mało figurek, a w temacie nie jestem na bieżąco. Figurki prezentują się wizualnie, z pierwszego spojrzenia - że tak powiem - zachęcająco, i to na tyle, aby myśleć na poważnie o ich zakupie. Wysokość każdej z nich to około 18-20 cm.

Czy mieliście już do czynienia z figurkowymi okazami kolekcjonerskimi od "Neca Toys"? A zakupy na "Aliensgroup", bywały udane, jeśli ktoś z Was tam ich dokonywał?