Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 52387 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PawelC

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #405 dnia: Śr, 04 Styczeń 2023, 19:09:02 »
@Gazza

Figs mega, to z Alien 3, right? Mógłbyś podać link do sklepu gdzie to brałeś?

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #406 dnia: Cz, 05 Styczeń 2023, 08:20:17 »
Brawo za spostrzegawczość - to jest figurka xenomorfa z trzeciego filmu, która doczekała się reedycji pod szyldem ALIENS: FIRETEAM ELITE.
Nabyłem w Nerdstore ale wkrótce będzie ponownie dostępny w Dystryktzero (oba legitne i mogę polecić).

PS: reakcja żony i jednej z córek na tą figurkę porównywalna z reakcją na jakiegoś mega pająka albo gryzonia. :)

Offline PawelC

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #407 dnia: Cz, 05 Styczeń 2023, 19:01:12 »
Ciut drogi, ale kurde, bardzo lubię tą wersję obcego. Teraz będzie za mną łazić :P.
Jeszcze raz graty i dzięki za pochwalenie się tą figurką.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #408 dnia: Cz, 05 Styczeń 2023, 19:35:15 »
Dzięki.  :)
Ujmę to tak - bierz póki jest bo na reedycję przyjdzie znów czekać długie lata. Neca to nie Hasbro, które wznawia bardzo często niektóre figurki w różnych swoich flagowych seriach. Co do naszego, wspólnego widzę, zamiłowania do tego specyficznego xenomorfa - czekałem i się doczekałem. W międzyczasie pominąłem świadomie nową ciekawą wersję - Giger,  klasycznego (z pierwszego filmu) czy drona/warriora z Aliens ponieważ dopiero ten (z psa w Alien 3) pozwala na artykulację w pozycji na „na czterech łapach”, która nadaje mu dynamiki i takiego bardziej zwierzęco-owadziego stylu, jak to mają w filmach w zwyczaju się poruszać czy atakować ofiary, niż te humanoidalne w artykulacji wersje pozostałych (nie interesują mnie te cudaki z gier/komiksów z różnymi mutacjami).
Jest świetny! Polecam póki jest w ludzkich kwotach. Póżniej będzie tylko drożej albo zostaną chinczyki (odradzam, 99% na allegro/aliexpress/amazon, choć z daleka wyglądają prawie jak oryginały).
Neca w ciągu ostatniego roku (w sumie inni producenci również) podniosła zauważalnie ceny. Gwarantuję, że taniej nie będzie. Ich figurki schodzą całkowicie i pozostają nadzieje i lata czekania (długo czekałem również na klasycznego Jungle Huntera, który pojawił się ponownie dopiero w ubiegłym roku).
Spróbuję cyknąć jakąś fotkę w weekend. 😉
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Styczeń 2023, 19:37:22 wysłana przez Gazza »

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #409 dnia: Cz, 05 Styczeń 2023, 21:01:32 »
PS: reakcja żony i jednej z córek na tą figurkę porównywalna z reakcją na jakiegoś mega pająka albo gryzonia. :)

No nadepnąć na coś takiego po nocy to faktycznie musi być doświadczenie. ;)
Ale żeby tyle monet tylko po to żeby rodzinę straszyć?  ::) ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Comzilla!

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:55:46 »
Cały czas zastanawiam się nad tym Alienem. Chciałam tego z serii AvP, ale praktycznie nie do dostania :(
Tymczasem mój pierwszy nendoroid. Słodziachny :3
Kupiony na dystryktzero

Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Rodrigues

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #411 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 10:54:57 »
 ;D  ;D  ;D




EDIT:



« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Luty 2023, 10:57:30 wysłana przez Rodrigues »

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #412 dnia: Wt, 07 Marzec 2023, 11:41:32 »
Batmobil z puszki od Pepsi



ukaszm84

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #414 dnia: Pn, 03 Kwiecień 2023, 18:36:36 »
Nie wiem czemu, ale tylko postacie z Aladyna wyglądają przyzwoicie. Przy reszcie to w ogóle forma nie pasuje do tego, co przedstawia.

Offline Murazor

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #415 dnia: Cz, 13 Kwiecień 2023, 11:47:39 »
Dragon Ballowe Figuartsy wciągneły mnie na dobre :D sporo w preorderach, troche nadrabiania zaległości, a niektóre rzeczy już przyszły.

Klasyczny młody Goku, lata temu od niego miałem zacząć moje zbieranie, ale finansowo nie byłem gotowy :P trafił się w dobrej cenie ("tylko" 2x drożej  :-X ) mimo wyprzedania. Cudowna figurka, dużo dodatków: chmurka Kinto, 4 gwiazdkowa kula, kijek na plecy plus drugi do ręki, dedykowany stand do chmurki. Plus starsza już figurka dorosłego Goku, bardzo podstawowa i tania.



Dotarły też zachwalane przez Eguaroca wersje SS4 Goku i Vegeta. Nowy design body rzeczywiście pozwala na świetna artykulację. A odwzorowanie twarzy jest w każdej figurki coraz lepsze.



Nadrobiłem też grubego Buu przy okazji wypuszczenia ponownie Super Buu, obie figurki są mega duże :o Gruby Buu o dziwo bardzo lekki, bo pusty w środku :) Super Buu świetnie odwzorowany i mega pozowalny. Ciężkie nogi dobrze utrzymują go na ziemi, więc można go ładnie wychylać.



A tutaj Vegito w wersji Super, prosto z pudełka, a wyszedł jak badass to podrzucam 8)



Dość długi post już z tymi fotkami to tylko na szybko zapowiedzi. Namek Saga już raczej zakończona z Frieza w wersji 3. Nigdy koncept mnie nie przekonywał, więc i figurka jest wg mnie średnia, chociaż dobrze odwzorowana.

Po namek zaczęły pojawiać się zapowiedzi Android i Cell sagi. Wznowienia Trunksa (który jest jedną z najładniejszych figurek wg mnie), Vegety i Trunksa w zbroi.

 

Plus genialnie odwzorowany Android 19, z możliwością pozowania scen z walki z Vegetą.


« Ostatnia zmiana: Cz, 13 Kwiecień 2023, 12:56:02 wysłana przez Murazor »

Offline Murazor

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #416 dnia: Wt, 25 Kwiecień 2023, 12:41:40 »
Tamashii zapowiedziało nową linię w serii Figuarts - Berserk. Guts i Griffith na koniu(!)



wiecej fotek Guts (Berserker Armor) i Griffith (Hawk of Light)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #417 dnia: Śr, 26 Kwiecień 2023, 11:04:01 »
https://www.dystryktzero.pl/popiersie-terminator-2-bust-1-1-t-800-endoskeleton-combat-version-33-cm.html

Jak w linku wyżej poszukuję dokładnie tego samego modelu/opcji gadżetu ,,popiersia Terminatora T-800" w skali 1:1, najlepiej jeśli umieszczone było by ono na jakiejś podstawie. Może być to nawet replika takiego popiersia, bo jeśli mam płacić kilka tysięcy, to za gadżet tego typu nie dam tyle ,,zielonych"... xD. Ważne, żeby figurka/popiersie miało taką strukturę, jak w oryginale, nawet niech będzie wykonane z metalopodobnych tworzyw, jakichś imitacji. Macie pomysły, namiary, cokolwiek... żeby nabyć tak stylowy i genialnie prezentujący się gadżet?

Online Zwirek

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #418 dnia: Śr, 26 Kwiecień 2023, 16:32:32 »
@FikoFaryzmWsteczny_DC
https://www.etsy.com/pl/listing/1245016180/terminator-bust-terminator-t800-figure
https://www.etsy.com/pl/listing/1379080105/t-800-terminator-bust
Najtaniej wyjdzie, jak kupisz model 3D i dasz komuś do wydrukowanie na drukarce 3D i do pomalowania.
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Kwiecień 2023, 16:46:48 wysłana przez Zwirek »

Offline Castiglione

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #419 dnia: Pt, 28 Kwiecień 2023, 12:54:06 »
Dość długi post już z tymi fotkami to tylko na szybko zapowiedzi.
Skoro temat wrócił to dorzucam najnowszą zapowiedź:



No i mam dylemat, bo nie jestem jakimś wielkim fanem filmu o Meta-Coolerze, ale figurka wygląda bardzo fajnie.