Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 52713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline James88

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 20:21:50 »

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #346 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 22:00:05 »
Na allegro niestety znajdziesz wyłącznie podróbki. Odradzam zdecydowanie.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #347 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 08:22:15 »
Z The THING tez figurka?

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #348 dnia: Pn, 22 Sierpień 2022, 10:09:35 »
Tak.
Mam w kolekcji obie wersje.
Wariant "Outpost 31" ma piękne metalizowane pudełko, które nie wyszło imponująco na zdjęciach, natomiast wyeksponowały się wszelkie zarysowania i kurz ;)
Figurka sama w sobie jest kapitalna! Masa dodatkowych elementów w każdym zestawie.






Ostatnio z braku miejsca stałem się bardziej inbox collector'em ale jak kogoś interesuje jak dokładnie prezentuje się pamper to polecam poniższy materiał.
I samą figurkę, rzecz jasna. Jedna z moich ulubionych.
Na którymś z ostatnich Comic Conów NECA zaprezentowała już kolejne figurki z tego klasycznego filmu - widziałem husky i obcego.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #349 dnia: Pn, 22 Sierpień 2022, 16:55:18 »
Figurki sa coraz lepiej robione/odwzorowywane tylko ciagle niemoge sie do nich przekonac przez te polaczenia i dziury w stawach... zawsze wolalem bardziej stuetki.

Choc np przy figurce "robotycznych" postaci jak np Robocop czy General Grievous to wyglada naturalnie i mi nie przeszkadza :)

Co do The Thing mistrza Carpentera osotatnio obejrzalem jego piwerszy film i mam zaliczone wszystko co stworzyl :)

Offline Comzilla!

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #350 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 16:43:11 »
Pytanko
Czy są tu osoby które składały np. Gundamy?

Kupiłam sobie do poskładania z Evangeliona 01, pooglądałam trochę na necie, mam zamiar trzymać się instrukcji, ale wszystko po angielsku, boje się że coś mogłam przeoczyć, albo źle zrozumieć, albo że coś jest tak oczywiste, że się o tym nawet nie mówi.

Czy jest jakaś głupota, którą może popełnić osoba, która nigdy nie składała takiego modelu? 

 
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline komiksowe_warianty

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #351 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 13:06:58 »

To już czwarta, ostatnia figurka w mojej kolekcji. Niesamowicie się cieszę, bo pamiętam Lizarda z ToyBiza, którego miałem dawno temu i ten pięknie składa mu hołd (zresztą jak cała seria Retro). Zostawię go na pewno w pudełku.

Online stab

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #352 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 15:31:36 »
Kolejne podejście do figurek, tym razem Diamond Select Gallery. Zamówione jeszcze w marcu na amazonie i tak sobie wisiało. Stosunek ceny do jakości bardzo na plus. (50 ojro) Dużo większy niż się spodziewałem.

   

   


Offline jotkwadrat

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #353 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 15:44:04 »
Wygląda trochę jakby sr... do komina  ;D

Offline Kyms

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #354 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 01:33:22 »
W polskich sklepach pojawiły się promocje na figurki DC od McFarlane Toys. W cenie 100zł (za obydwie) nabyłem Godspeeda i Ghost Makera. Figurki świetnie wykonane i ładnie odwzorowane. Szczególnie Ghost Maker, który ma mnóstwo detali dopracowanych w szczegółach wręcz imitujących materiał zamiast plastiku/gumy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu choć nie do końca jestem przekonany co do dodatkowych gadżetów Godspeeda (pioruny średnio współgrają z rękoma, szczególnie z prawą dłonią).

Zakupione figurki dokładniej zaprezentowałem na przygotowanym unboxingu pokazując je przed wypakowaniem, po oraz jak prezentują się one z bliska, pod kątem elementów ruchomych, z dodatkami i jak radzą sobie stojąc bez podstawek. Może materiał zachęci kogoś do zakupy, tym bardziej, że koszt pojedynczej sztuki to około 5 dyszek.

Offline Deg

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #355 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 20:10:51 »
Namówiłeś. Batgirl i Wonder Woman zamówione.
This is my truth, tell me yours.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #356 dnia: Wt, 08 Listopad 2022, 10:56:28 »
Wiem, że to nie temat handlowy ale w tym momencie to chyba najlepsze miejsce - mam na sprzedaż w dobrej cenie Wonder Woman w złotej zbroi z skrzydłami:
https://www.dystryktzero.pl/figurka-dc-multiverse-wonder-woman-1984-golden-armor.html



W razie zainteresowania zapraszam na priv.

Offline Castiglione

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #357 dnia: Nd, 20 Listopad 2022, 11:08:00 »









Na forum chyba mało kto interesuje się DB, ale mnie te figurki w dalszym ciągu niesamowicie jarają. Powyższe to zapowiedzi kolejnych wydań, które nie są nawet jeszcze dostępne do zamówień (poza Pan).

Na ten moment już wiem, że:
- Trunks, Gohan, Frieza, Androidy - obowiązkowy zakup
- Vegeta - prawdopodobnie też
- Piccolo - zastanowię się
- Pan - skip

Offline Murazor

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #358 dnia: Nd, 20 Listopad 2022, 14:04:24 »
Ah wlasnie. Wciagnales mnie na dobre, musze wrzucic co juz nakupowalem 😀

I podobne wybory co do ciebie, to nie jest "moja" Pan, wiec skip. Gohan i Piccolo sie waham, ale wznowienie Trunksa to chyba jedna z najlepszych jakie do tej pory stworzyli.

Jeszcze pokazali Master Roshi z turnieju z Super:


I podobno Mecha Frieza potwierdzony 😀 od 26:20, a filmik prezentuje nowosci


Offline Castiglione

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #359 dnia: Nd, 20 Listopad 2022, 15:48:08 »
Wrzucałem tylko to, co dostało już oficjalną grafikę promocyjną.

Mecha Frieza raczej kolejny pewny zakup i mam nadzieję realna perspektywa na figurkę King Colda w niedalekiej przyszłości. A pozostając w temacie, to bardzo bym się ucieszył, gdyby Frieza w trzeciej formie dostał też alternatywną wersję ogona, bo chociaż w anime widzieliśmy go tylko z obciętym na końcu, to już chociażby w grach pokazano tę formę z pełnym ogonem.
« Ostatnia zmiana: Nd, 20 Listopad 2022, 15:52:02 wysłana przez Eguaroc »