Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 51773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #330 dnia: Pn, 04 Kwiecień 2022, 08:04:05 »
Ktoś z Was kupował w tym sklepie kapitanfigurka? To legitny sklep? Zamówiłem tam coś i póki co mam pewne obawy.
Z komunikacją jest odwieczny problem, ale sklep jak najbardziej wart polecenia. Zostawiam tam trochę więc ręczę. ;)

Offline Warpath

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #331 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 06:54:18 »


Offline Warpath

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #333 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 08:47:00 »
Aa, dzięki Rodrig ;)

Offline stab

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #334 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 15:58:20 »
Akurat była promka na amazonie, więc wjechał pierwszy Marvel Legends :)


Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #335 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 08:09:56 »
Łooo, niezły set! Zostajesz inbox collectorem czy wyskoczą z pudełka? Zrób jakąś pozowaną fotkę (jestem ciekaw skali Thanosa). :) Super!

Offline stab

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #336 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 11:56:06 »
Ostatnie figurki jakie miałem w ręku, to GI Joe przywożone z Budapesztu na przełomie lat 80 i 90tych. Kupiłem na próbę ten secik, myśląc ze złapie bakcyla, ale dla mnie jakość niestety dużo poniżej oczekiwań.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #337 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 12:33:06 »
Nie wiem czego się spodziewałeś ale należy pamiętać, że Hasbro to producent zabawek, a linia Marvel Legends czy Star Wars Vintage/Black Series to bardziej action figures niż statuy czy pozowalne figury np Hot Toys, Kotobukiya itp.

Znalazłem recenzję tego setu na kanale, który preferuję jeśli chodzi o pampry:

Online Castiglione

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #338 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 21:13:57 »
Nowe figureczki przyjechały.

Najpierw Frieza w swojej czwartej formie, którego na pewno sobie zostawię. Jedna z tańszych figurek w serii, a bardzo fajnie wykonana.


Co do Kefli mam pewne wątpliwości i możliwe, że jednak sprzedam. Jeszcze się zastanawiam, ale w sumie postać nie jest taka fajna, a figurka nie końca mnie przekonuje, zresztą podobne odczucia miałem, kiedy wahałem się czy wziąć pre-order.



Za to najnowszą zapowiedź, czyli Vegetę w formie Super Saiyana 4 biorę od razu, jak tylko pojawi się w którymś polskim sklepie. Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie, zresztą tak samo jak analogiczna figurka Goku.

Offline Rodrigues

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #339 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 22:50:32 »
Obie figurki Freezera są świetne. Vegeta SSJ4 z zapowiedzi to totalny przekozak - pewnie rozejdzie się jak świeże buły. Figurka Kafli chyba przez elementy łączenia kończyn traci trochę na gracji i lekkości tej postaci. Według mnie właśnie to sprawia, że wydaje się mniej podobna do postaci z anime.

Online Leyek

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #340 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 23:04:24 »
Patrzę na te figurki DB i jestem w stanie sobie mniej więcej wyobrazić, co myślą moi/Wasi znajomi jak widzą nasze kolekcje komiksów ;)

Online Castiglione

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #341 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 16:06:09 »
Obie figurki Freezera są świetne. Vegeta SSJ4 z zapowiedzi to totalny przekozak - pewnie rozejdzie się jak świeże buły.
Ja biorę na pewno.

Cały czas zastanawiam się jeszcze nad Cellem, którego można teraz zamawiać.

Cytuj
Figurka Kafli chyba przez elementy łączenia kończyn traci trochę na gracji i lekkości tej postaci. Według mnie właśnie to sprawia, że wydaje się mniej podobna do postaci z anime.
Ogólnie jakoś tak sobie wyszła ta figurka. Rozumiem, że postać drobniejsza i to pewnie dlatego, ale ruchomość nóg jest słaba, kolan praktycznie nie ma, a przez nieruchomą szyję wydaje się być zgarbiona. No ale nie jest to jakaś priorytetowa dla mnie postać, więc w razie czego pozbędę się bez większego bólu.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #342 dnia: Pn, 11 Lipiec 2022, 16:02:07 »
Mega limitowana statua, byc moze jednyny egzemplarz w Polsce - prawdziwy fan Terminatora :)


Offline Voitas

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #343 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 11:24:44 »
Przeglądając ostatnio OLX znalazłem kogoś, kto sprzedawał 6 pierwszych figurek z nowej kolekcji, która od wtorku jest w kioskach. Wydawało mi się, że jakość ich wykonania odbiega dużo od tego co widzę na figurkach z tej samej kolekcji, ale z edycji UK, które kupowałem na targu staroci. Kupiłem dzisiaj na próbę Iron Mana, bo nie miałem i faktycznie są one wykonane gorzej, widać to po twarzach szczególnie. Poniżej fotka mojego Thora, a niżej Thor z OLX z polskiej edycji.




Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #344 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 11:39:47 »
Malowanie to połowa sukcesu. Drugą połową jest rzeźba, a ta jest na naprawdę przyzwoitym poziomie jak na tą cenę.
Niestety, jak udowadnia to powyższe porównanie - niestaranne malowanie potrafi zniszczyć każdy model.

U mnie, z ostatnich zakupów, wjechał taki set:



A w nim długo oczekiwana reedycja klasycznego Jungle Huntera: