Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 52575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #225 dnia: Pn, 23 Sierpień 2021, 23:17:31 »
Ok. To jaka cena?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline U.F.O

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #226 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 05:39:35 »
1,4k eu

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #227 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 09:26:03 »
Myślałem, że to będzie jakieś 5k $.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Dracos

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #228 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 09:34:57 »
A jak ktoś robi na zamówienie takie przedmioty dla kolekcjonerów w niskich nakładach 5-10 szt to kupuje jakąś licencję od disneya na użycie ich IP czy takich maluczkich korpo nie ściga ?

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #229 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 10:01:42 »
Z tego co wiem to jak robisz 1 sztuke to mozna taki fanart fanmade itp jesli zaczniesz to powielac 2szt 3 szt itd to juz zarabiasz na marce i wtedy nie mozna. Mozesz narysowac rysunek z supermanem opylic ale drukow z tym rysunkiem juz nie mozna sprzedawac.

Zreszta to jest takie plynne bo niby nie mozna a sie to robi. Przyklad z Comiconow - rysownik rysujacy np dla Marvela robi dla fanow fanarty Spider-mana i bierze za rysunek np 300$ do siebie, okrada Marvela czy jednak nie? Trudno powiedziec.

Offline SawiK

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 14:35:15 »
Co sądzicie o figurkach z serii ''Masters of the Universe''?
Jako ze wychowywałem się na He-man'ie to sobie pozwoliłem i nabyłem kilka: He-Man, Skeletor, Batle Cat i Orko. Z pewnością poszerzę ta retro kolekcje z nowego wydania  ;D

Online nori

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 16:33:46 »
SawiK, mógłbyś popstrykać jakieś fotki i napisać coś więcej? ostatnio przeglądałem katalogi, gdzie zaprezentowano wszystkie figurki z serii He-man i powiem szczerze, że parę mocno mnie kusi...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #232 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 21:43:18 »
Oglądałem troszkę za gnojka, ale ta franszyza nigdy mnie nie wciągnęła. Odpadłem również przy pierwszym odcinku nowej serii K. Smitha. Tak więc tym bardziej daleko mi do tych figurek. Ale chętnie popatrzę na Twoje okazy SawiK. 🙂

Offline SawiK

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 21:58:35 »
Mam nadzieje ze takowe wystarczą:


Tak w zestawieniu z innymi:

Jak maja być jakies insze foty to piszcie teraz bo z rana jade w delegacje i dopiero po 10tym bede mógł coś więcej niż pisać  ;)

Offline OokamiG

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 22:07:58 »
Naprawdę piękna pstrokacizna.

Offline SawiK

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 22:20:13 »
Cóż, mnie sie podobają, jak pisałem serial był dla mnie mocny w 90tych. Moje fotki mogą nie oddawać fajności, dlatego dałem filmiki  by było bardziej cacy i zachęcająco. Jak zrobię kiedyś miejsce dla tych i części innych figurek to raczej nie będą z Predatorem i Batsem stały :D

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #236 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 07:37:41 »
Jest Predator i Xenomorf więc jest git! Napisz coś więcej o tych figurkach. 🙂

Offline SawiK

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #237 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 11:34:46 »
Up
Moje pierwsze takie zakupy to właśnie Alien i Predator. Niewiele kupuje ale czasem na coś się skusze, gdyby nie komiksy to pewnie miałbym tego dużo więcej.

He-many kupiłem z inicjatywy kolegi co prowadzi kanał Freak Toys. Ma masę fajnych figurek i wydaje mi się że wszystko zobaczysz na tych filmikach.
Moim zdaniem oddają ducha serialu i figurek które wtedy wydawano(też kilka posiadam). Są zbliżone lecz wiadomo nowe, poprawione lepiej wykonane bardziej szczegółowe w stylu pierwszej serii i serialu.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #238 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 12:29:16 »
A jak ktoś robi na zamówienie takie przedmioty dla kolekcjonerów w niskich nakładach 5-10 szt to kupuje jakąś licencję od disneya na użycie ich IP czy takich maluczkich korpo nie ściga ?

Tuaj masz przyklad naszej rodaczki Celiny ktora po narysowaniu kilku okladek do Dynamite zaowazyla ze superbohaterowie swietnie sie sprzedaja powyzej 11-1,5tys $ (wczesniejsze zwykle akty nagich kobiet jej schodzily po 150-300$)

Zaczela tez sprzedawac swoje rysunki jako druki limitowane do 50 sztuk  ale jednak, wiatpie aby miala na to licencje.

Kiedys gadalem z pewnym rysownikiem z brazyli i jego prace tez schodza powyzej tysiaca $ ale mowi ze drukow niemoze sprzedawac.

https://www.ebay.com/itm/334086416947?nma=true&si=H66SslVNDYPiF886F1tvaEe1Vlk%253D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 08:34:10 »
Kolekcja uzupełniona m.in. o zamrożonego Solo. Wreszcie.  ;D
Teraz mogę inscenizować ;)