Autor Wątek: Figurki kolekcjonerskie  (Przeczytany 51790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #180 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 14:03:15 »
Kurde chyba nigdy sie nie przelami do figurek przez te laczenia stawoee. Wole statuetki 😊


Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #181 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 15:04:16 »
Jestem z niego w pełni zadowolony. W zestawie są jeszcze 2 głowy (przystrzyżona na jeża i w wersji z widoczną metalową czaszką), shotgun, prawa ręka w wersji "zoperuj się sam" i lewa dłoń w formie zaciśniętej pięści - tak więc model pozwala jeszcze na dużo efektownych kombinacji i artykulacji. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Za te pieniążki jest bardzo satysfakcjonujący. Mnie najbardziej podoba się w konfiguracji jak powyżej - akcja w klubie Tech-Noir (jeszcze z dłuższą grzywką).
Teraz chodzi za mną wersja z T2 ale praktycznie nie do dostania w wariancie, który mi się podoba, a te dostępne na allegro to w większości podróbki.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #182 dnia: Śr, 10 Marzec 2021, 15:12:20 »




Owszem, nie jest to jakakolwiek poważna kolekcja figurek w jakiejkolwiek tematyce, w stosunku do tego, co Wy w postach powyżej prezentujecie - jakimi pojedynczymi, albo w zestawie, figurkami możecie się pochwalić. Z drugiej strony, jest jak jest, a zdołałem zebrać:

- całą kolekcję minionkową (no tak, mam w sobie tego dzieciucha); 8 figurek łącznie, jedna na 4 zabawki w ,,kinderniespodziankach" to jedna z ośmiu takich minifigurek. Zebranie zestawu trochę czasu jednak mi zajęło; nie ma to tamto, dwa w jednym: dobry słodycz plus szansa na zdobycie gadżetu z serii. W końcu się udało.

- całą kolekcję figurek "Ligi Sprawiedliwości; podobna sytuacja, jak w ,,kinderniespodziance" - 8 gadżetów w zestawie, taka sama szansa trafienia upragnionego zabawkowego bohatera w wersji mini. Zbierało się i zbierało ten zestaw; końca nie było widać, w końcu ,,weszło"... Wonder Woman, gdzieś tam się zapodziała pośród innych figurek. ;)

- cztery przypadkowe pudełka po jakichś ciastkach ryżowych kupionych w Rossmanie, jako część jakiejś kolekcji, o której ilości elementów w serii nie mam pojęcia. To dość ładnie tłoczone opakowania z Uniwersum DC Comics; być może jest to kolekcja "Ligi Sprawiedliwości", czy czegoś podobnego.

- pozostałe figurkowe gadżety widoczne na zdjęciach, to m.in. kinderniespodziankowy ,,The Rocket" z Marvela (to również jest element jakiejś większej kolekcji); dwie minifigurki LEGO: Shazam!, Huntress; trzy kopułkowe Zag Toysy z Marvela; jeden Thanos, jako gadżet kinowy - to górna część pokrywy ,,kubka do pepsi", który kupowało się w barze kinowym, przed seansem "Avengers: Infinity War".

Te konkretne, poważne figurki, czy statuetki, na razie w swych planach zakupowych odstawiam; fanowsko skupiam się na inwestowaniem w inne rzeczy.


Offline Lavender Blue

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #183 dnia: Śr, 10 Marzec 2021, 15:39:48 »
Fajny zbiorek! Zazdroszczę tych puszeczek z DC, zwłaszcza latarnianej. Najbardziej lubię właśnie takie małe, tanie, a ładne gadżety. A jak można je jeszcze jakoś praktycznie wykorzystać, jak te puszki do trzymania w nich czegoś, to już w ogóle super. Ktoś miał je niedawno na sprzedaż na olx, ale bez Hala.  :-\

Offline Szekak

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #184 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 17:56:58 »
A była promka na zavvi to się skusiłem. 5 kg i na żywo prezentuje się naprawdę bardzo fajnie.










« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Kwiecień 2021, 17:59:24 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #185 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 10:56:00 »
Najs! Jakie to duże? Mógłbyś coś dla skali porównawczej dodać?

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #186 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 11:23:34 »
Najs! Jakie to duże? Mógłbyś coś dla skali porównawczej dodać?


Offline Szekak

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #187 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 13:50:33 »
Moja rozni sie od tej na filmiku oczami supka, ktore sa czerwone i przygotowane do ataku. ;)


Gazza - nie za bardzo, bo już skitrałem do pudła, a pudło do komórki. xDDD
« Ostatnia zmiana: Cz, 22 Kwiecień 2021, 13:59:51 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #188 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 14:26:35 »
Ta figurka to jest od DC Direct czy Slideshow?

Offline Szekak

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #189 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 14:45:39 »
DC Direct.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gazza

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #190 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:12:27 »
Nowe w kolekcji  8)

sum41

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #191 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:21:34 »
Wyjmujesz z pudelek czy niema mowy? :)

Offline death_bird

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #192 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 17:10:26 »
@Gazza - musisz mieć b. wyrozumiałą żonę.  :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline komiksowe_warianty

Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #193 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 17:36:42 »
Skąd on na to pieniążki bierze to ja nie wiem...

Bender

  • Gość
Odp: Figurki kolekcjonerskie
« Odpowiedź #194 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 20:51:45 »
@Gazza, to są 6 cali? wkurza mnie, że jasno tego nie oznaczają