Autor Wątek: Euro 2024 typowanie wyników  (Przeczytany 12457 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Euro 2024 typowanie wyników
« dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 09:39:43 »
Zaczynamy zabawę w typowanie wyników na Euro 2024. Zasady analogiczne, jak w poprzednich turniejach:

1) wejście do gry to 10 PLN, które każdy uczestnik przekaże po zakończeniu turnieju zwycięzcy, a zwycięzca zakupuje za wygraną komiks i chwali się nim tutaj na forum. Prośba do chętnych o wyraźną deklarację chętnych (ZGADZAM SIĘ) w tym wątku;

2) zwycięzcą będzie gracz, który zdobędzie najwięcej punktów na koniec gry, przy poniższych zasadach (jeśli będzie 2 zwycięzców, to ustalimy później, co zrobić):

a) za dokładnie trafiony wynik - 3 punkty
b) za trafiony kierunek - 1 punkt
c) 0 punktów w przeciwnym przypadku
d) w fazie pucharowej dodatkowy punkt zdobywamy za trafiony awans (przy typowaniu remisu dopisujemy, która drużyna awansuje)

Typy w fazie grupowej będę porównywał z wynikiem na koniec dogrywki (jeśli będzie). Dla przykładu:
Typ 2:1, wynik po 90 minutach to 1:1, wynik po dogrywce to 2:1 - to będzie 4 punkty (3 za dokładny wynik i dodatkowy punkt za awans typowanej drużyny). W ten sposób nie kończymy emocji hazardowych na 90 minutach:)

Typujemy do czasu rozpoczęcia meczu (decyduje zegar forum). Brak głosu / głos spóźniony to 0 punktów za dany mecz.

Ja regularnie podaję aktualny ranking.

W tym wątku ograniczmy się do tej zabawy, a emocje sportowe komentujmy w wątku piłki nożnej - będzie się łatwiej połapać.

Odp: Euro 2024 typowanie wyników
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 12:28:07 »

Chyba pucharowej :). ZGADZAM SIĘ

« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 12:29:24 »
Ofkors że pucharowej. Długi weekend jeszcze całkiem nie puścił.

Offline Raveonettes

« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 12:57:02 »
ZGADZAM SIĘ

Offline Alfman

« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 13:05:13 »
ZGADZAM SIĘ

Offline Koalar

« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 13:44:13 »
(jeśli będzie 2 zwycięzców, to ustalimy później, co zrobić):

Nie bawię się w typy (psuje mi to oglądanie meczu, bo denerwuje mnie, jak nie wchodzi rezultat, który wytypowałem; plus nieco to trąci nielegalnymi zakładami). Ale to, co zrobić w przypadku remisu, lepiej ustalić przed grą, żeby nikt nie czuł się poszkodowany i żeby nie było kwasów.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 14:27:52 »
Zwycięzcy podzielą się nagrodą i tyle. Szczegóły ustalą między sobą. Nie ma co tworzyć paragrafów na każdą teoretyczną możliwość.

Offline HugoL3

« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 15:10:01 »
ZGADZAM SIĘ

« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 16:12:00 »
ZGADZAM SIĘ

Ale to, co zrobić w przypadku remisu, lepiej ustalić przed grą, żeby nikt nie czuł się poszkodowany i żeby nie było kwasów.

Proponuję pojedynek bokserski bez rękawic w odpowiednim miejscu. Reszta może obstawiać zwycięzcę.

« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 17:16:29 »
Bez rękawic? Może być. Ale wolałbym po męsku. Jeśli oglądałeś film Kickboxer, to wiesz, o czym mówię. Obandażowane pięści namoczone w czerwonej oranżadzie. Na to poprzyklejane gumisie i lentilki. Walka do poddania albo do pierwszej śliny.

« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2024, 19:13:26 »