Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129551 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1215 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:56:49 »
Podaj mi media nieściekowe i dziennikarzy na poziomie.


A linki które podałeś nawet jak mają prawdziwe informacje, na co nie ma dodowód w przeciwieńśtwie do obecnej afery, to dotyczą czego innego, tu mówimy o ministerstwie które podaje hejterom prywatne dane konkretnych osób które są niszczone poprzez anonimowe meile rozsyłane do ich środowisk, a nie trolli dostających po 50 groszy za post na facebooku za post schlebiający/krytykujący. Tak jak szerzenie przekazów dnia poprzez trolli na mediach społecznościowych jest niemoralne, tak niszczenie konkretnych ludzi za pośrednictwem wynajętych osób opłacanych z publicznych pieniędzy na zlecenie ludzi władzy którzy udostępniają im prywatne dane tych osób jest po prostu przestępstwem. Znów się włącza bardzo stronniczy symetryzm.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:04:00 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1216 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:56:59 »
Ha ha ha!!! Powoływanie się na anonimowego polityka PO jest raczej słabe, nie sądzisz? Typowe dla propagandowych szczekaczek żyjących z fake-newsów :)

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1217 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:04:00 »
W tamtych czasach Rzeczpospolita uchodziła za bardzo zacne medium (niektórzy nadal tak uważają).  8) Idę o zakład Kapralu, że kilka lat temu wychwalałbyś Rzepę za obiektywność ale przecież to naturalne, że mamy poglądy. Nie ma co się wstydzić. Wstydliwe może być za to dość kiepskie w twoim wykonaniu testowanie na nas podstawowych sztuczek socjotechnicznych. Nie oglądam praktycznie telewizji i nie mam "asów" dziennikarstwa, poza kilkoma śledczymi z różnych stron - mam oczywiście świadomość, że żadne z nich asy i po prostu korzystają z różnych resztek podczas uczty sępów ze służb specjalnych... Są jedynie przekaźnikami i kanalizatorami mas. Jak widzicie panowie, niektórzy jeszcze pamiętają różne kwestie polityczne i nie dają sobie zamydlać oczu ;) Mam pewien sentyment do papieru, więc lubię sobie zapodać Przegląd (tak! ten!) i Niedzielę. Po czym łypię oczkiem w kierunku Sputnika (szukajcie rosyjskiego śladu!) i Al Jazeery. Wpadam też na forum gazety bo lubię się pośmiać z wypisywanych tam głupot. GW też swego czasu robiła za poważne medium, obecnie lepiej chyba jednak czytać Fakt albo SE - więcej informacji... Znak czasu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:08:21 wysłana przez PJP »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1218 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:05:30 »
Aha, to bardzo wygodne podejście - obrażanie wszystkich mediów i dziennikarzy przez co wszystkie afery i doniesienia uderzające w partie którą się miłuje można ignorować i z czystym sumieniem potem na nich głosować.

Rozumiem, że dzięki moim wyjaśnieniom zrozumiałeś różnicę między linkami które podrzuciłeś a obecnym skandalem. No i fajnie. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1219 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:12:01 »
Nic mi nie wyjaśniłeś bo sprawa nie jest jasna i na pewno zostanie jej ukręcony łeb, podobnie jak o wcześniej wspomnianej aferze z Podkarpacia przykrytej czymś innym. Klasyka. Kiedyś matka Madzi itp. Wybacz ale Onet nie jest dla mnie żadnym źródłem. Ogólnie nie żal mi gościa bo skoro jest na wyższym nieco stołku powinien się mieć na baczności, szczególnie w okresie przedwyborczym. Takie prowokacje były, są i będą. Obojętnie, kim będą rządzący. Ktoś kto wierzy, że jakaś kobieta nagle pożałowała swoich grzechów i podzieliła się wynurzeniami z mediami, jest tak samo naiwny, jak ci co wierzą w listy do redakcji... Ze skandali lubiłem Nowe Skandale. Dzisiaj to tylko popłuczyny, plotki, kozaczki i pudelki po ptokach ;) Żeby kogoś obrazić ten ktoś musi reprezentować jakiś poziom. W przypadku naszych "dziennikarzy" ta kwestia jest mocno wątpliwa. Równie dobrze możesz zapytać skąd bierze drugą wypłatę albo kim jest jego oficer prowadzący, ewentualnie z kim robi misia na rautach... Z tymi czy owymi ludźmi "honoru".

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1220 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:13:06 »
Naprawdę hołdujesz zasadom "po trupach do celu" i "co mi zrobicie"? Jak możesz przyznawać się, że w ogóle ci takie rzeczy nie przeszkadzają, bo liczy się tylko utrzymanie władzy. To jest tak cyniczne, obrzydliwe i nikczemne, że nie wiem nawet jak to skomentować.

Nie, po prostu jednym z plusów władzy PiS jest bezsilna złość takich ludzi, jak ty, czy szczekak. Mała rzecz, a cieszy :)

Ha ha ha!!! Powoływanie się na anonimowego polityka PO jest raczej słabe, nie sądzisz? Typowe dla propagandowych szczekaczek żyjących z fake-newsów :)

Pełna zgoda. Tak samo jak powoływanie się na anonimową Emilię przez niezwykle rzetelny portal internetowy, jakim jest Onet. Tylko że wam nienawiść do drugiej strony tak bardzo przyćmiła zdrowy rozsądek, że nie jesteście w stanie tej analogii dostrzec. Żyjecie sobie w otoczeniu ludzi o takich samych poglądach, czytacie wyłącznie media karmiące was określoną propagandą i tak się wzajemnie nakręcacie. A potem na każdy przejaw odmiennych poglądów (czyli de facto - odmienności, to tak a propos tolerancji) reagujecie agresją i inwektywami, klasyfikując każdego, kto się z wami nie zgadza, jako pisowca, czyli kogoś odhumanizowanego, godnego najwyższej pogardy. Nawet jeśli ta osoba wprost stwierdzi, że na PiS nie głosuje, to i tak nie ma to dla was znaczenia, bo stwierdzicie, że to osoba o pisowskiej mentalności, czyli pisowiec. Goebbels byłby z was dumny :)

Offline Mateusz

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1221 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:14:20 »
Szekak i Gazza powstrzymajcie się od personalnych wycieczek pod adresem innych użytkowników, czy też grup, do których według Was należą. W tym temacie panuje dosyć luźna atmosfera, ale kolejne posty obrażające innych będą wiązały się z ostrzeżeniami.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1222 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:15:15 »
Nic mi nie wyjaśniłeś bo sprawa nie jest jasna i na pewno zostanie jej ukręcony łeb, podobnie jak o wcześniej wspomnianej aferze z Podkarpacia przykrytej czymś innym. Klasyka. Kiedyś matka Madzi itp. Wybacz ale Onet nie jest dla mnie żadnym źródłem. Ogólnie nie żal mi gościa bo skoro jest na wyższym nieco stołku powinien się mieć na baczności, szczególnie w okresie przedwyborczym. Takie prowokacje były, są i będą. Obojętnie, kim będą rządzący. Ktoś kto wierzy, że jakaś kobieta nagle pożałowała swoich grzechów i podzieliła się wynurzeniami z mediami, jest tak samo naiwny, jak ci co wierzą w listy do redakcji... Ze skandali lubiłem Nowe Skandale. Dzisiaj to tylko popłuczyny, plotki, kozaczki i pudelki po ptokach ;) Żeby kogoś obrazić ten ktoś musi reprezentować jakiś poziom. W przypadku naszych "dziennikarzy" ta kwestia jest mocno wątpliwa. Równie dobrze możesz zapytać skąd bierze drugą wypłatę albo kim jest jego oficer prowadzący, ewentualnie z kim robi misia na rautach... Z tymi czy owymi ludźmi "honoru".
Widzę, że zrozumiałeś aferę tak należy, tak jak przykazał apasz - wszyscy tak robią, głosować na pis i nie przeszkadzać.

Co musi zrobić ta skorumpowana władza o mentalności komuchów, by ich wyborcy się od nich odwrócili? Składać ofiary z dziewic i niemowlaków?


Apasz standardowo nie odpowiada na posty w których jest merytorycznie orany i jak gdyby nigdy nic dalej uprawia swój bełkot nie zważając na fakty.



Nie, po prostu jednym z plusów władzy PiS jest bezsilna złość takich ludzi, jak ty, czy szczekak. Mała rzecz, a cieszy :)
W takim razie też zapewne cieszą cię np. morderstwa, gwałty czy inne tego typu obrzydliwości które mnie złoszczą. Twoja mentalność jest godna pożałowania, współczuję ci.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:20:52 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1223 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:19:40 »
Szczerze? Widziałem już lepsze afery. Problem z aferami jest taki, że dopóki elektoraty uważają, iż warto na dane partie głosować, afery będą się odbijać jak od pancerza. Oczywiście pomocne media mile widziane. Stąd trudno często przewidzieć skutki. Afera, która nam się wydaje skandalem i dziadostwem niespecjalnie uderzy w kogoś i rozejdzie się po kościach. A z drugiej strony, drobna pierdółka może się okazać katalizatorem upadku. Nastroje społeczne także odgrywają tu dużą rolę i tzw. zmęczenie materiału. Polityka w pełnej krasie czyli zarządzanie chaosem jest trudniejsze niż prognozowanie pogody. W tym momencie jest tylko jedna kwestia, która mogłaby położyć PiS i spowodować dekompozycję tej partii. Chyba nie muszę pisać jaka? Poniekąd sobie odpowiedziałeś pisząc o władzy z mentalnością komuchów - pamiętaj, że gros ludzi lubi, gdy ktoś decyduje za nich. Życie wtedy jest proste, podobnie jak jazda stereotypami o pisiorach :>
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:21:11 wysłana przez PJP »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1224 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:23:19 »
Jakimi steoretypami? Np. takimi, że są zaślepieni i co by się nie działo to i tak to ignorują i dalej gadają o po i głosują na pis? Wystarczy poczytać ten temat by się przekonać, że to nie stereotypy. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1225 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:26:10 »
Bardzo często ludzie nie głosują ZA czymś wprost ale PRZECIWKO czemuś (wybierając mniejsze zło) 8) Stąd poparcie dla PiS i dla PO - co samo w sobie jest zarówno zabawne, jak i smutne.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:28:21 wysłana przez PJP »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1226 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:27:10 »
Co musi zrobić ta skorumpowana władza o mentalności komuchów, by ich wyborcy się od nich odwrócili? Składać ofiary z dziewic i niemowlaków?

Nie no, bez przesady, kilka rzeczy by się znalazło. Mogliby np. podwyższyć wiek emerytalny, ukraść ludziom 150 mld PLN z II filara emerytalnego, wyrzucać ludzi na bruk z rodzinnych domów, żeby potem te domy oddawać swoim kolegom za bezcen, itp.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1227 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:33:43 »
Nie, po prostu jednym z plusów władzy PiS jest bezsilna złość takich ludzi, jak ty, czy szczekak. Mała rzecz, a cieszy :)

Goebbels byłby z was dumny :)

Nazywając Szekaka "szczekakiem" sięgnąłeś dna (przedszkolne przezwiska typu Kopaczka, Tusku, Komoruski czy Swetru to zresztą typowa pisowska zagrywka). Ale porównując nas do swojego guru, przebiłeś dno.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1228 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 19:45:58 »
A kilka linijek niżej żali się, że inwektywy.  ;D

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1229 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 19:58:41 »
I jeszcze to:
Cytuj
jednym z plusów władzy PiS jest bezsilna złość takich ludzi, jak ty, czy szczekak

Szokujące, co?
A ja się głupi dziwiłem, że po każdym świństwie PiS-u na forach rozlegał się ohydny rechot lepszego sortu, a do tego setki komentarzy o kwiku świń odrywanych od koryta. To niebywałe jaką radość sprawia im bezinteresowne niszczenie i poniżanie ludzi. PIS to jednak stan umysłu, a nie przekonania.