Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 129502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1200 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:11:25 »
Gazza, a teraz to się nie wypowiadasz? Wypowiadasz się tak jak powyżej, czyli na temat kogoś bo innych wypowiedzi unikasz "z powodu braku rozmówców na poziomie", natomiast widać co od dawna lajkujesz i są to typowo propisowskie posty, ale o wstydzie do pisu to juz ktoś inny na tym forum pisał, chyba Death, czytając wypowiedzi twoje czy Larrego wychodzi na to, że to prawda.

Natomiast co do kąsania w temacie komiksowym w którym na zdjeciu było widać lecący ściek w telewizji reżimowej to przyznaję się, że było to nie na miejscu i przepraszam. Na tego typu rzeczy w tematach komiksowych nie powinno być miejsca i nie powinienem był tego mówić.


Wolę niewiedzę niż świadomość bycia na forum z obłąkanymi.
To samo uczucie mi towarzyszy odkąd czytam ten temat. Myślałem, że pisowska sekta to jest jakiś niewielki procent który sobie żyje gdzieś tam daleko ode mnie, a tu proszę, to tacy ludzie jak ja, czytający te same komiksy co ja! Wstrząsające doświadczenie. :D
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:18:56 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1201 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:15:05 »
Hurra!!! Dożyłem dnia, w którym PiSowcy wstydzą się przyznać, że są PiSowcami. Jest jednak sprawiedliwość na tym świecie :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1202 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:33:58 »
Jak zawsze miło jest poobserwować lewicową otwartość i tolerancję w praktyce. Popcorn komuś? :)

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1203 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:38:41 »
Powiedział wybitny specjalista od prawicowej otwartości i tolerancji. Od czego???

Z ostatniej chwili: Piebiak kaput!!! Yes!
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:43:24 wysłana przez Kapral »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1204 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:22:56 »
"Pani Emilia ustami swojego adwokata powiedziała wprost: w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz wokół niego była grupa kilkunastu, kilkudziesięciu osób (z sędziami włącznie!), które z nią współpracowały w niszczeniu ludzi."


Tylko spokójnie, wyciągnijcie prawidłowe wnioski jak apasz - wszyscy tak robią i głosujcie na pis.


Czekam na zarzuty prokuratorskie od Ziobro dla swojego podwładnego za to, że wykonywał jego rozkazy. :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:26:50 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1205 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:44:45 »
Ciekawe czy ta cała "afera" wpłynie na poparcie PiS podobnie jak "afera" Kuchcińskiego :)

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1206 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:54:56 »
Czemu dajesz słowo "afera" w cudzysłów? Farma trolli niszcząca ludzi niesprzyjających władzy opłacana z państwowych pieniędzy nadzorowana przez ministerstwo sprawiedliwości to nie jest pełnoprawna afera?

I co mają do tego słupki poparcia? Przy miliardowych nakładach na propagande i ciemnym ludzie ktory to kupuje, jak mowi prezes telewizji publicznej, to nie ma co się dziwić, że wszystkie skandale i afery są sprawnie zamiatane pod dywan.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:59:33 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1207 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:17:41 »
No jasne, że wszyscy tak robią. No taką mamy klasę polityczną. Nie jest to żadne usprawiedliwienie i typ powinien za to odpowiedzieć, ale no tak było, jest i zapewne będzie. Smuci mnie to mocno :(
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:20:19 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1208 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:29:19 »
Kto za to powinien odpowiedzieć i w jaki sposób?

Dowody jakiekolwiek poproszę, że za jakichkolwiek poprzednich rządów były opłacane z publicznych pieniędzy trolle odpowiedzialne za niszczenie ludzi niewygodnych władzy i działające pod nadzorem ministerstw.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1209 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:30:47 »
Ciekawe czy ta cała "afera" wpłynie na poparcie PiS podobnie jak "afera" Kuchcińskiego :)

Naprawdę hołdujesz zasadom "po trupach do celu" i "co mi zrobicie"? Jak możesz przyznawać się, że w ogóle ci takie rzeczy nie przeszkadzają, bo liczy się tylko utrzymanie władzy. To jest tak cyniczne, obrzydliwe i nikczemne, że nie wiem nawet jak to skomentować.

Offline perek82

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1210 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:42:00 »
Prawdomówność to cnota.
Lepsze to niż dwulicowość.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Gazza

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1211 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:42:52 »
@Szekak - każdy ogląda ściek jaki lubi, ale przeprosiny przyjęte. 😉

Dowody jakiekolwiek poproszę, że za jakichkolwiek poprzednich rządów były opłacane z publicznych pieniędzy trolle odpowiedzialne za niszczenie ludzi niewygodnych władzy i działające pod nadzorem ministerstw.
A co, ostatnich 30 (albo 80) lat pod lodem przeleżałeś? 😂

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1212 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:44:56 »
Dowody, misiu. Nie pomówienia, sugestie i ploteczki, tylko dowody. Kapewu?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1213 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:46:03 »
Naprawdę hołdujesz zasadom "po trupach do celu" i "co mi zrobicie"? Jak możesz przyznawać się, że w ogóle ci takie rzeczy nie przeszkadzają, bo liczy się tylko utrzymanie władzy. To jest tak cyniczne, obrzydliwe i nikczemne, że nie wiem nawet jak to skomentować.
Ten chłopek liczy na to, że władza sfabrykuje dowody by odsunąć od władzy prezydenta Warszawy wybranego w demokratycznych wyborach z wielkim poparciem społecznym, więc oczekiwanie od apasza jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego to jak oczekiwanie od psa, że wyniesie ci śmieci i zrobi pranie.

@Szekak - każdy ogląda ściek jaki lubi, ale przeprosiny przyjęte. 😉
A co, ostatnich 30 (albo 80) lat pod lodem przeleżałeś? 😂
Czemu odpowiadasz na moją wypowiedź na nią nie odpowiadając? Przecież uważasz się za osobę na wysokim poziomie więc fajnie bybyło jakbyś choć raz to pokazał.

Co do ścieku, to na ściek trzeba sobie zasłużyć, a nie ma innej stacji tak ściekowej jak reżimowa, a wiem co mówię, bo oglądam wszystkie - wpolsce.pl, superstacja, tvn24, polsat news, republika. Nie twórz równości tam gdzie ich nie ma, żadna inna stacja nie prezentuje tak prostackiego poziomu i nie prowadzi obrzydliwej kampanii kłamstw i nienawiści.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:50:38 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1214 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:47:31 »
Tak mi się przypomniało: https://www.dw.com/pl/die-welt-o-podziałach-w-polskim-kościele-katolickim/a-19021741https://www.fronda.pl/a/poslowie-platformy-obywatelskiej-jada-na-rekolekcje-wielkopostne,5643.html
@Szekaku:
https://natemat.pl/144685,rz-cytuje-anonimowego-posla-po-na-posiedzeniu-klubu-ewa-kopacz-przyznala-ze-partia-zatrudnia-internetowych-hejterow
https://polskatimes.pl/platforma-zatrudnila-kompanie-internetowych-hejterow-maja-atakowac-pis-i-andrzeja-dude/ar/3889465
Nieprzypadkowo ukuło się stwierdzenie media i portale głównego ścieku (polsat, tvn, tvp, wp, interia, gazeta itd.).
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 17:54:57 wysłana przez PJP »